reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Poslední příspěvky

Stran: [1] 2 3 ... 10
1
U Partners mi postupně předělali několik pojistek, takže měsíčně nyní platím celkem cca o 1 000 Kč méně, nic nevnucovali, vše vždy v klidu vysvětlili a co mi doporučili, to funguje. Už s nimi spolupracuji asi 8 let. Nemusím obíhat fin. ústavy, vše je vždy připraveno, respektuje se, že si každou smlouvu chci v klidu přečíst a to se o finance i sám aktivně zajímám. Jak se chovají k zaměstnancům je samozřejmě také důležité, ale to je problém lidí, kteří u nich chtějí pracovat, ti si to musí ohlídat. Můj pracovně-právní vztah také jaksi nikdo nehlídá. No a když vidím, že se tam pokoušeli pracovat lidé, kteří nezvládají základní pravidla češtiny, tak je snad lépe, když tam nejsou  ::)
2
Obecná poradna / insolvence a nepřihlášený věřitel
« Poslední příspěvek od novami kdy Dnes v 18:24:38 »
Potřebovala bych poradit ve věci insolvence. Jsem tři roky v insolvenci. Jeden člověk na mě nyní vymáhá dluh, který vznikl ještě před mou insolvencí, chce mě dát k soudu a vyhrožuje mě i mé rodině vymahači. Tento člověk se nepřihlásil do insolvenčního řízení přesto, že o něm věděl (byl po nějakou dobu poskytovatelem daru při mém nedostatečném příjmu) a na můj dotaz zda se nechce připojit odpověděl, že ne, že by nedostal celou částku.  Zajímalo by mě, zda na mě může být vyhlášena exekuce, zda platí moje ochrana před neuspokojenými věřiteli z titulu insolvence.
3
Obecná poradna / Re:Dluh jak se ho zabavit
« Poslední příspěvek od Jan kdy Dnes v 14:43:44 »
Myslím, že to chápeme špatně, otázka zněla jak se ZBAVIT dluhu, ne jak ho splatit....
4
Nekalé praktiky a neférová jednání / Re:Nekalé praktiky Era poštovní spořitelny
« Poslední příspěvek od Jonas kdy Včera v 21:08:03 »
Toto je lampárna. Vaše jistě zajímavé poznatky k nedovolenému obchodu se zbrojním materiálem přijme každá služebna Policie ČR nebo - je-li v tom zapletena PČR, jak píšete - i BIS. Směle se obraťte tam.
5
Nekalé praktiky a neférová jednání / Re:Nekalé praktiky Era poštovní spořitelny
« Poslední příspěvek od Sejšna kdy Včera v 16:20:25 »
Dělá pro ně i nějaký Petr Šenk bezpečnostní ředitel České Zbrojovky. Má styky s policií a přes agenturu zaměstnává lidi, kteří pokoutně vyvážejí zbraně ze zbrojního podniku pod falešnými odběrateli. Kde ty zbraně opravdu končí není známo. Ze všeho má provize a je společníkem ve firmách s prodejem zbraní.
6
Nekalé praktiky a neférová jednání / Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
« Poslední příspěvek od Sejšna kdy Včera v 16:15:35 »
Dělá pro ně i nějaký Petr Šenk bezpečnostní ředitel České Zbrojovky. Má styky s policií a přes agenturu zaměstnává lidi, kteří pokoutně vyvážejí zbraně ze zbrojního podniku pod falešnými odběrateli. Kde ty zbraně opravdu končí není známo. Ze všeho má provize a je společníkem ve firmách s prodejem zbraní. Možná prodává i semtex pro teroristy, není pro něj problém sehnat granáty a bombu.
7
Obecná poradna / Re:Založení živnosti
« Poslední příspěvek od Lada kdy Včera v 14:31:15 »
Když si sám zajdete na místně příslušný živnostenský úřad, budete to mít rychleji a levněji.

Že jsou firmy, které vám založí firmu s.r.o. na klíč, to beru, tam je víc papírování. Ale nechat si tímto způsobem založit živnost pro OSVČ mi přijde jako kravina. Příslušné údaje a papíry jim stejně musíte sehnat a dodat, stejně jako byste je musel dodat živnostenskému úřadu, kdybyste si živnost zakládal osobně.

8
Obecná poradna / Založení živnosti
« Poslední příspěvek od Mates kdy Včera v 14:02:48 »
Uvažuji o založení živnosti ke svému podnikání. Narazil jsem na stránku https://www.zalozenizivnosti.cz/. Založil jste si takto někdo živnost?
9
No to jsou spiny k zbliti.
10
Obecná poradna / dům s nájemníky
« Poslední příspěvek od zfisar kdy 18. 09. 2017, 21:00:07 »
Dobrý den!
Chci koupit dům, v němž jsou nájemníci se smlouvou na dobu určitou. Máte prosím někdo odpovědi na tyto otázky:
1) Jakmile se stanu vlastníkem (zápis na katastru nemovitostí), tak na mne přechází stávající nájemní smlouva, bez jakýchkoli dohod s nájemcem?
2) Mohu ukončit nájem na dobu určitou k datu uvedeném ve smlouvě, i když tuto smlouvu podepsal bývalý vlastník domu?
3) Mají/musí být informace o nájmu nemovitosti v kupní smlouvě (včetně dohody o tom kdo bude po skončení nájmu vracet Jistotu)?
4) Jak vypadá předávací protokol domu s nájemníky?
Děkuji
Stran: [1] 2 3 ... 10
Platby GoPay

reklama