Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Evropsko-ruská banka  (Přečteno 22274 krát)

Filip

• Host
Evropsko-ruská banka
« kdy: 03. 01. 2011, 19:21:03 »
Máte někdo zkušenosti s Evropsko-ruskou bankou? Nabízejí momentálně řekl bych nejlepší podmínky pro spoření. 3,5% úrok na roční fix, nemají požadavky na žádnou minimální částku, není potřeba běžný účet. Vypadá to až podezřele dobře  :)

Reklama

• Stálý člen

filip893

• Host
Re: Evropsko-ruská banka
« Odpověď #1 kdy: 03. 01. 2011, 19:55:40 »
Nad touhle bankou jsem také přemýšlel. Úrokové sazby jsou opravdu zajímavé, pro Kč i € jsou stejné. Zvláště 3,5% pro € jsou bezkonkurenční. Co mne trochu zaráží je to, že tato nabídka je pouze na hlavní stránce webových stránek, v samotném úrokovém lístku je něco úplně jiného.

Offline dalich

• Admin
  • Závislák
    • ICQ komunikátor - 198782947
    • MSN komunikátor - dalibor.chvatal@hotmail.com
    • Zobrazit profil
    • Měšec.cz
« Odpověď #2 kdy: 03. 01. 2011, 20:59:30 »
Mají jen dvě pobočky, trošku hodně se jim vyměnili lidé v bance (odešli "čeští" Rusové a přišli "praví" Rusové z Moskvy), ale jinak je banka OK a funguje jak má. Internetové bankovnictví nic moc (je z české dílny BSC Praha, takže proto), ale mají dobré úroky na vkladech a dobré kurzy na EUR a RUB.

Některé věci jdou řešit na dálku, zvláště pokud klienta znají = výhoda malé banky :)

Petr

• Host
« Odpověď #3 kdy: 05. 04. 2011, 14:30:59 »
mám s touto bankou velmi dobré zkušenosti. Můžu doporučit.

dokonce jsem našel hodnocení od zlatého měšce:
Evropsko-ruská banka
1. Vysoké úrokové sazby.
2. Výborný produkt na trhu bank.

Holt lidé se bojí původu banky >:( ale pro mě je rozhodující produkt… 

LK

• Host
« Odpověď #4 kdy: 05. 04. 2011, 14:51:35 »
Banka je oki. Vyridi vse i na dalku. Karty mi nekdy nefungovali pri online nakupech v USA

Reklama

• Stálý člen

Jj

• Host
« Odpověď #5 kdy: 13. 05. 2011, 22:03:43 »
Dobry den,

premejslim o zalozeni uctu u teto banky, vlastne hledam nejvhodnejsi banku,kde jde zalozit ucet nejlepe tak aby nebyla nutna os. navsteva. Jedine co potrebuji, je internetbanking, jinak nic,zadne karty apod. Jde mi tedy o to najit nejlevnejsi banku, s tim ze na ucet mi budou chodit 2-3 platby mesicne a ja penize pouze nasledne prevedu na jiny ucet pomoci internetbankingu. Jaka banka by pro me tedy byla vhodna, nejlevnejsi? diky

Jinak jsem starsi nez 26 let,takze ty studentske ucty uz asi nemuzu pouzit.

Offline Patrik Chrz

• Moderátor
  • Profík
    • ICQ komunikátor - 275282557
    • Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 14. 05. 2011, 06:46:18 »
Vzhledem k tomu, že u ERB se platí za položku, tak rozhodně k tomuto účelu vhodná nebude. Takovou nejuniverzálnější bankou s bezplatnými základními službami je FIO, ale asi tam nepůjde založit účet bez návštěvy pobočky.
Pokud má jít skutečně o účet bez katy (i když proč, když je u FIO zdarma) jen k převodům, tak se může hodit Wüstenrot, ten půjde založit i bez návštěvy pobočky.
Může se hodit i mBank, ale ta má zdarma jen 10 jednorázových plateb, ostatní jsou za 3 Kč.

Výběr vhodného účtu se aktuálně řeší např. zde: http://forum.finexpert.e15.cz/viewtopic.php?f=316&t=1141503

Jj

• Host
« Odpověď #7 kdy: 17. 05. 2011, 23:37:22 »
Dekuji, kouknu na to.

Offline johnns

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 05. 11. 2011, 23:35:10 »
Už jste někdo zkusil jejich termínovaný vklad?

filip

• Host
« Odpověď #9 kdy: 06. 11. 2011, 09:05:50 »
Nezkusil, ale chystám se na to. V listopadu znovu zvýšili úrokové sazby!

Offline doonio

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 06. 11. 2011, 12:23:33 »
Já jsem váhal právě mezi ER bankou, Akcentou a MSD...Skončil jsem u MSD z prostého důvodu. Mají pobočku v místě  bydlistě (Brno),ale pro nebrňáky je to dost nešikovný. Všechno chtějí vyřizovat jedině na pobočce. Na důvod proč nemají elektr. bankovnictví odpověděli že chtějí mít lepší dohled nad penězma.

Kamil

• Host
« Odpověď #11 kdy: 23. 11. 2011, 09:23:42 »
Taky uvažuji o zřízení termínovaného účtu fix. Trochu mne zaráží v obchodních podmínkách:

III. TVF  zřízené korespondenčně
bod 3. Výběr vkladu lze provádět pouze bezhotovostně ve sjednaný den uplynutí doby trvání úložky, resp. obnovené úložky, a to převodem vkladu a úroků na Registrovaný účet.

To znamená, že převod není automatický na registrovaný účet? A když není, co když člověk ten den prošvihne?

Offline johnns

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 24. 11. 2011, 14:16:41 »
V el. smlouvě o TV Fix zaškrtneš v části:

Dispozice s vkladem po ukončení doby trvání úložky

možnost - Ukončení vkladu s vyplacením jistiny a úroku na Registrovaný účet.

Arakain

• Host
« Odpověď #13 kdy: 26. 11. 2011, 19:57:02 »
Také o této bance uvažuju, už jsem si zažádala o rámcovou smlouvu, tak uvidím jaký bude další postup.

Kamil

• Host
Re:Evropsko-ruská banka
« Odpověď #14 kdy: 08. 12. 2011, 15:29:21 »
johnns: díky moc za odpověď

Platby GoPay