Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Nákup investičního stříbra  (Přečteno 49644 krát)

Gold

• Host
Re: Nákup investičního stříbra
« Odpověď #15 kdy: 14. 09. 2011, 10:03:49 »
Jsem velkým fandou Roberta Kiyosakiho. Z jeho knih jsem se naučil nemálo o penězích a investování. Před několika měsíci jsem četl knihu "Investujte do zlata a stříbra" a mohu jen doporučit.

Zlato a stříbro podle jeho knihy vyletí výše než všichni čekáme. Nyní se mluví o magické hodnotě 2000 dolarů, Robert (a já) očekáváme minimálně 5000 dolarů za unci :)

Podívej se pořádně, kdo je skutečným autorem knihy.....ty Roberte :-) /také jsem ji četl/

Reklama

• Stálý člen

Michal_Kubin

• Host
« Odpověď #16 kdy: 19. 09. 2011, 13:01:05 »
5000 DOLARŮ  ZA UNCI JE SICE PĚKNÝ , ALE JAKÁ BUDE HODNOTA DOLARU ? UŽ NYNÍ JE Z 30 NA 18 KČ.A JAKÝ BUDE KURZ DOLAR / KORUNA ? . NA TO UŽ NIKDO NAMYSLÍ.

Dovolil bych si s Vámi nesouhlasit. Právě ti, kdo nakupují fyzické zlato a stříbro, přemýšlí o tom, co se děje se světovými a také s českou měnou. Způsob a rychlost, jakou všechny ztrácí hodnotu, je skutečně hodna pozornosti. Je proto dobré neporovnávat neustále CENU unce zlata, ale KUPNÍ SÍLU unce zlata. Je jasné, že ta bude za pár let (pokud to s měnami půjde "do pryč" jako teď) někde zcela jinde. Pak budou vysmátí ti, kdo budou schopni platit zlatem, protože si budou moci kupovat skutečně hodně oproti lidem, kteří budou držet pouhou papírovou měnu. Zvlášť pokud nás potkají hrůzy podobné německé hyperinflaci před Hitlerem, kdy jste si za pár uncí zlata mohli v Berlíně koupit celé ulice..

Zdraví,
Michal Kubín
michal@michalkubin.cz
http://www.nakupzlato.cz

AAA

• Host
« Odpověď #17 kdy: 19. 09. 2011, 14:44:56 »
Zvlášť pokud nás potkají hrůzy podobné německé hyperinflaci před Hitlerem, kdy jste si za pár uncí zlata mohli v Berlíně koupit celé ulice..

Otazka ovsem je, k cemu vam ty cele ulice byly po Hitlerovi :)

igor

• Host
« Odpověď #18 kdy: 04. 10. 2011, 11:50:58 »
ale ako je to zo skladovanim striebra?? to po case oxiduje,je to vobec potom este predatelne?

mira

• Host
Re:Nákup investičního stříbra
« Odpověď #19 kdy: 31. 03. 2012, 21:16:08 »
i když je to už trošku mimo misku, tak k tomu propadu ceny: zkusil jsem http://www.silverum.cz/vzdelavani.html a parádně jsem vyvařil. Doporučuju :D

Reklama

• Stálý člen

Honza

• Host
« Odpověď #20 kdy: 23. 10. 2012, 17:33:36 »
Koukněte na www.investicni-zlato-praha.cz a na ceně stříbra se dohodněte, stačí kapku smlouvat a dá se dohodnout příjemná cena :-) teda oproti těm vydřiduchům co prodávaj za 1000.-

Offline Lukáš Blecha

• Závislák
    • Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 25. 10. 2012, 14:43:09 »
Investiční stříbro v podobě slitků by mě také zajímalo. Nevím ale jak je to s kvalitou tohoto stříbra po takových 20 letech, když to zakopu na zahradě pod stromem? Vykoupí to pak někdo? Nákup určitě někde v zahraničí, kde je DPH na stříbro nejnižší, že... Máte někdo nějaké doporučení, případně přímo osobní zkušenosti? Díky.

Mike11

• Host
« Odpověď #22 kdy: 26. 10. 2012, 08:38:34 »
ale ako je to zo skladovanim striebra?? to po case oxiduje,je to vobec potom este predatelne?

Neni to nahodou tak, ze oxiduji primesi ve stribre obsazene a ne samotne stribro? Takze pokud mate 999,9 tak by se nemelo byt ceho bat. Teda aspon doufam, nechci mit za par let ze sve sbirky zcernale uhliky :)

Tojer

• Host
« Odpověď #23 kdy: 28. 01. 2013, 21:29:54 »
Tak jsem se po dlouhé době podíval na diskuzi, kterou jsem začal. Mezitím jsem u Zlatého portálu 3x nakoupil, jednou stříbro a dvakrát zlato a musím říct, že spokojenost. U zlata jsem poprvé nakupoval od jedné hmotnosti několik kusů, zboží bylo originální v jedné číselné řadě, takže to vypadá, že šlo opravdu přímo od výrobce, jak inzerují. Podruhé jsem zkusil nákup zboží za vyšší částku (nebylo skladem), takže platba předem a taky v pohodě. Od vložení peněz na účet zboží přišlo 7 nebo 8 prac. den. Už se mi povedlo i jeden slitek z prvního nákupu zpátky prodat (nečekaná finanční potřeba). Do Plzně to mám daleko, tak jsem to řešil korespondenčně a 2 dny po doručení slitku firmě jsem měl peníze na účtu. Takže musím říci, že nákup i výkup fungují bezproblémově.

Lenka

• Host
« Odpověď #24 kdy: 12. 04. 2013, 09:19:55 »
Chci nakoupit investiční stříbro. Máte někdo zkušenost s touto firmou?
http://www.zlatyportal.cz/
Díky za odpověď.
Doporučuji nákup či se poradit na eshop.aukcni-zlato.cz Garance nejnižší ceny, poradenství, originální fotky. Jinak obecně doporučuji jednou za čas koupit 1 OZ minci (31,1gramů), kde se pohybují ceny cca 700,-Kč+ Nejpopulárnější je lunární kalendář. Cena pak roste i numizmaticky. Tímhle se skvěle zajistíte na stáří či v budoucnu.

Offline Patrik Chrz

• Moderátor
  • Profík
    • ICQ komunikátor - 275282557
    • Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 12. 04. 2013, 09:43:18 »
Vzhledem k vysoke DPH u nas stribrne mince nema vubec smysl kupovat, kdyz v Nemecku je na ne DPH jen 7 % a i nizsi marze obchodniku.

Jenda

• Host
« Odpověď #26 kdy: 21. 04. 2013, 13:15:17 »
pokud mam dobré info tak i u sousedu tahle 7% dan příští rok končí takže muj odhad ted korekce pak ještě trochu na jich a pak teprve na sever

raubíř

• Host
« Odpověď #27 kdy: 16. 10. 2013, 22:27:50 »
Dobrý den,

nechci zakládat podobné vlákno, tak svůj dotaz hodím sem..

Uvažuju nad koupí stříbrných slitků popřípadě mincí. Chtěl bych si tak uložit část svých peněz.

U slitků nevím jakou gramáž. Jestli v gramech (250g) nebo uncích (10oz). Někde jsem četl, že se slitky s váhou po uncích se lépe obchoduje. Ale spíš bych chtěl postupně nakupovat a něco prodat tak za 20+ let.
Takže kombinace?

Potom jsem se chtěl zeptat, zda slitek koupený v jednom obchodě ochotně odkoupí v jiném. Tady také předpokládám, že ano (ale přecejen se zeptám na vaše zkušenosti, žijeme v Čechách).

Jaká je výhoda míncí oproti slitkům? Nebo naopak?

Můžete mi doporučit, kde nakoupit? A kde naopak nekupovat?

Děkuji za odpovědi.

Platby GoPay