reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Jakým způsobem se dá zrušit platební karta Cetelem?  (Přečteno 84519 krát)

Karel

• Host
Re:Jakým způsobem se dá zrušit platební karta Cetelem?
« Odpověď #15 kdy: 09. 03. 2012, 20:23:20 »
Dobrý den,
Dnes jsem taky řešil problematiku jak zrušit kreditní kartu u cetelemu,
Po telefonickém kontaktu na tel,844 840 840 u cetelemu jsem se dotázal jak co nejrychleji doručit žádost o zrušení karty,
Jak je v diskuzi již popisováno výše,není nic jednoduššího a rychlejšího. jak poslat výpověď přes email,napsat žádám o zrušení kreditní karty,uvést č.karty.přesná adresa bydliště.datum narození a hlavně vše podepsat,
Tohle vše naskenovat a odeslat emailem na cetelem@cetelem.cz,
Tohle vše jsem začal řešit právě z důvodů řešení úvěru kde si banka zjistí kde všude jste majitelem kreditních karet,
Já osobně jsem ani o této kartě nevěděl.až po důkladně prohlídce všech dokumentů co byly doma jsem ji že štěstím našel,kdo kartu vyhodí tak nevím kde pak najde údaje pro zrušení karty.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Dejv

• Host
« Odpověď #16 kdy: 08. 11. 2012, 20:30:20 »
Mám teď taky problém z úvěrem. Vážně ty pitomé karty vedou i k tomu že vám úvěr neschválí. Nechtěl jsem ji, dostal jsem ji, platit za ni nemusím a teď leží někde v šuplíku a já teď musím posílat dopis abych ji zrušil. Nevěděl jsem že to jde i emailem takže to zkusím.

jj

• Host
« Odpověď #17 kdy: 09. 11. 2012, 08:00:34 »
Mám teď taky problém z úvěrem. Vážně ty pitomé karty vedou i k tomu že vám úvěr neschválí. Nechtěl jsem ji, dostal jsem ji, platit za ni nemusím a teď leží někde v šuplíku a já teď musím posílat dopis abych ji zrušil. Nevěděl jsem že to jde i emailem takže to zkusím.
Na webu Cetelem v klientské zóně lze provést blokaci karty online

gugga

• Host
« Odpověď #18 kdy: 04. 04. 2013, 11:22:05 »
Blokace neni uplne zruseni. Jak uz tady nekdo psal, pokud ji nekdo vlastni, a i zablokovanou, tak porad to muze stizit zadosti o uver nekde jindy. Protoze i ta zablokovana karta se da odblokovat.

gugga

• Host
« Odpověď #19 kdy: 04. 04. 2013, 11:26:38 »
Ja budu take kartu rusit, poslal jsem jim 10000 a ted musim sepsat nejaky lejstro a poslat jim to postou. Scanner nemam, abych to mohl poslat emailem, takze radsi obetuji penize na doporuceny dopis. Aspon budu mit v ruce dukaz o zaslani vypovedi a nebudou se moct vymlouvat na neobdrzeni vypovedi...

Reklama

• Stálý člen

gugga

• Host
« Odpověď #20 kdy: 04. 04. 2013, 11:27:50 »
Ja budu take kartu rusit, poslal jsem jim 10000 a ted musim sepsat nejaky lejstro a poslat jim to postou. Scanner nemam, abych to mohl poslat emailem, takze radsi obetuji penize na doporuceny dopis. Aspon budu mit v ruce dukaz o zaslani vypovedi a nebudou se moct vymlouvat na neobdrzeni vypovedi...

Dalsi moznost je zajet na pobocku Cetelem, ale do Prahy, Brna i Ostravy to mam daleko a nevyplatilo by se to...

j.ree

• Host
« Odpověď #21 kdy: 12. 11. 2013, 13:49:31 »

sedybroz

• Host
zůstatek na platební kartě Cetelem?
« Odpověď #22 kdy: 07. 08. 2014, 22:54:54 »
pokud chcete zrušit kreditní kartu cetelem není to až takový problém.
musíte si dát ale pozor aby jste na kartě neměli kladný zůstatek.
já jsem kartu splatil a kvvůli pojištění jsem tam raději poslal více peněz aby nebyli problémy.
Při zruševí karty jsem měl přeplatek 230 Kč a ten mi CETELEM sprostě ukradl.
Napsali mi, že na ůčtě nelze provádět žádné transakce a hotovo.

KWP

• Host
« Odpověď #23 kdy: 19. 05. 2016, 10:21:59 »
V klientskej zone na tom ich webe nieje ziadna moznost zablokovania, alebo zrusenia, su tam len tieto moznosti:

Kreditná karta
    Online prevod hotovosti
    Výpis z účtu kreditnej karty
    História pohybov
    Zmena výšky splátky karty
    Zmena bankového účtu
    Zmena spôsobu platby
    Obnova PIN
    Znovuvydanie karty
    Vydanie bezkontaktnej karty

Cetelem slusna firma ? .. to si robite prdel... kolegovi vydali kartu, ktoru ani raz nepouzil, mal stazene vybavenie hypoteky a po roku mu doslo ze ma zaplatit poplatok za vedenie karty ... Prave mi prisiel mail, ze mi tu gebuzinu vydali, tak si to idem hned zrusit..napisal som im, tak snad odpisu cim skor.

Offline Tomáš Marný

• Zkušený člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 19. 05. 2016, 10:54:36 »
Ano, nějaký *** si nepřečte podmínky nebo je okamžitě zapomene, ale ten druhý je prostě sprostťák, že...

Tom

• Host
« Odpověď #25 kdy: 14. 09. 2016, 12:55:10 »
Zdravím. Karta mi přišla i když jsem zaškrtnul že ji nechci. Není aktivována a stále v obálce uzavřená! Dnes došla SMS že se připomínají že mám do 17.zaplatit poplatek za vedení úvěru. Jak to zrušit? Co stím? Děkuji

Karel

• Host
« Odpověď #26 kdy: 14. 09. 2016, 15:57:48 »
Podívejte se na stránkách CETELEM do FAQ na tyto body:

- Proč mi přišla kreditní karta, když jsem o kartu nežádal/a?
Součástí Vámi podepsané smlouvy při nákupu na splátky je i poskytnutí úvěrového rámce a vydání kreditní karty. Kartu je možné si ponechat i jako finanční rezervu pro nenadálé situace. Pokud z ní nebudete čerpat finanční prostředky, neplatíte žádné poplatky

- Nechci kreditní kartu, která je v žádosti/smlouvě uvedena.
Karta Vás k ničemu nezavazuje, pokud revolvingový úvěr nečerpáte (nebo jste vyčerpanou částku doplatil), neplatíte žádné poplatky, můžete ji mít jen jako peněžní rezervu. Pokud trváte na odmítnutí, v Žádosti/Smlouvě je možnost nesouhlas vyjádřit zaškrtnutím políčka „nesouhlasím“ s poskytnutím revolvingového úvěru.

Žádné poplatky byste tedy platit neměl. Doporučuji to řešit s Cetelem.

David

• Host
« Odpověď #27 kdy: 18. 10. 2016, 15:19:15 »
se zrušením karty nebyl problém. Zavolal jsem na infolinku, paní mi řekla co vše musí dopis obsahovat a ten stačí poslat podepsaný emailem. Navíc mě poslala přeplatek z karty na můj účet.

lucy

• Host
« Odpověď #28 kdy: 18. 03. 2017, 18:05:43 »
Za jak dlouho Vám prosím přišlo od cetelemu zrušení karty , po odeslání,, žádosti o zrušení'' emailem? Děkuji

Platby GoPay

reklama