reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Gepard Finance  (Přečteno 30904 krát)

Simona Pavlusová

• Host
Gepard Finance
« kdy: 14. 11. 2014, 22:10:18 »
Dobrý den,
již několikrát jsem na netu narazila na společnost Gepard Finance http://www.gpf.cz/fransizova-sit-gepard-finance-stale-roste-presvedcte-se-o-tom-uvnitr-naseho-clanku
Máte s nimi někdo zkušenost? Nejsem si jistá co si mám myslet o této společnosti a jejich franšíze. Patřím mezi laiky, kteří si pojem franšíza zatím spojovali jen s řetězci rychlých občerstvení jistých známých značek...

Reklama

• Stálý člen

reklama

Offline Patrik Chrz

• Moderátor
  • Profík
    • Zobrazit profil
Re:Gepard Finance
« Odpověď #1 kdy: 15. 11. 2014, 08:17:07 »
Důležitý je konkrétní poradce, pro koho pracuje není až tak stěžejní. Bohužel, najít poctivého poradce je téměř nemožné, prakticky všichni se snaží o jediné - prodat a to zejména vysokoprovizní produkty, tedy investiční plány a životní pojištění.

petr.p

• Host
« Odpověď #2 kdy: 15. 11. 2014, 12:18:31 »
Je to tak. Zkuste oslovit víc poradenských společností - Gepard, Golem, Fincentrum, Broker Trust, Bonnet, Partners. Všichni dělají hypotéky. Pokud nejste nějaký specifický případ (netypické příjmy, špatná kvalita zástavy, nízká výše úvěru, nemovitost v blbé lokalitě), tak je skoro jedno, kdo vám hypotéku vyřídí, všichni nabízí stejné hypotéky od stejných bank... Oslovil jsem všechny a rozdíl jsem žádný nezaznamenal, vždy záleží na konkrétním člověku, jestli chce pomoct, nebo mu jde pouze o provizi, což poznáte už z prvního telefonátu, protože vedle hypotéky nabídne "zajištění" (= IŽP) a jiné pojistné či investiční produkty. Pokud vás zajímá jenom hypotéka a ne pojištění či investice, tak hledejte tzv. hypotéční poradce, nikoli finanční poradce.

Petr

• Host
« Odpověď #3 kdy: 12. 07. 2017, 13:51:32 »
Rozhodně se vyhněte brněnské pobočce. Paní Kiliánová - vedoucí - nepříjemná, arogantní, nedokáže pochopit kdo je klient a tím kdo ji přináší peníze. Refin hypo rozhodně ale rozhodně jinde. Jo a na konec abych nezapomněl: lhaní do telefonu o nemožnosti vytvoření nabídky mailem, prý jen osobně. Zajímavé, že jinde to umějí. Asi chtěla osobně vnutit nějaké životní pojištění, tak jak jeden jiný velký zprostředkovatel... Nedoporučuji nebo jen kaskadérům.

anna

• Host
« Odpověď #4 kdy: 12. 07. 2017, 19:23:26 »
Díky novému zákonu o spotřeb. úvěrech musí být dodržována určitá pravidla. Abych vám mohla dát nabídku o HU, musím o vás mít nějaké informace, a vy o mně.. Bez vašeho souhlasu nenakouknu ani do registru. Pokud je to jen informace o možné úrokové sazbě, tak ta nabídka nemá žádnou váhu. Nejdůležitější je zjistit dle vaší bonity, na co dosáhnete . Pokud jste dle banky bonitní, můžeme vyjednávat o úrokové sazbě. Pokud vám stačí nabídka s úrokem od 1,59%, tak je to všeobecná nabídka, a pokud na ni dosáhnete, tak jen s pojištěním, které vás nepojistí a s kreditní kartou navíc. a ještě to není jisté.

Reklama

• Stálý člen

Platby GoPay

reklama