reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: AAA Auto - zkušenosti  (Přečteno 148091 krát)

Řezníček Jan

• Host
Re:AAA Auto - zkušenosti
« Odpověď #75 kdy: 13. 12. 2015, 16:56:51 »
Když kupujete ojetý vůz tak je jasné že ssebou musíte mít někoho kdo autům pořádně rozumí,pokud člověk není sám mechanik který se vyzná. Já si v aaa ojetý vůz koupil a jsem spokojený. Kupoval jsem ho v áčkách v brně a tady můžu za sebe autobazar jen pochválit.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Stanislav

• Host
« Odpověď #76 kdy: 20. 12. 2015, 20:06:59 »
Jak dlouho už máte vůz z AAA bazaru ? Zatím sním nebyl problém? Chci si koupit ojetý vůz, jen zvolit správný autobazar...

Řezníček Jan

• Host
« Odpověď #77 kdy: 26. 12. 2015, 17:45:24 »
Mám ho necelý rok, kromě výměny zimních pneumatik a benzínu jsem zatím do auta investovat nemusel :)

Stanislav

• Host
« Odpověď #78 kdy: 28. 12. 2015, 08:28:17 »
A s tím aby se vám na auto někdo podíval nebyl vůbec problém?

Řezníček Jan

• Host
« Odpověď #79 kdy: 10. 01. 2016, 19:26:42 »
Problém s tím vůbec nebyl, dalo se snima na všem vpohodě domluvit. Nevím jak jiné pobočky ale tady v aaa v brně to na mě působilo fakt seriozně, snažili se mi vyjít vstříc co to šlo.

Reklama

• Stálý člen

Robertyno

• Host
« Odpověď #80 kdy: 13. 01. 2016, 16:58:53 »
Má někdo zkušenost s prodejem auta v Aaautobazaru?

Petr

• Host
« Odpověď #81 kdy: 01. 02. 2016, 13:21:16 »
Má někdo zkušenost s prodejem auta v Aaautobazaru?
Ja jsem prodaval v budejovivichsvou octavku a rovnou teda dost neplanovane jsem si tam vybral jeden opel co mi padl do oka. jak vykup tak koupe noveho auta bylo bez problemu, dokonce jsem byl prekvapenej, ze to probehlo hladce, po tom co ctu na netu za zkusenosti

Lilien

• Host
« Odpověď #82 kdy: 31. 03. 2016, 19:47:45 »
Tady mi to připadá jak reklama na AAA, všichni jsou spokojení, přitom je to všechno pravý opak.

AAA

• Host
« Odpověď #83 kdy: 31. 03. 2016, 21:13:54 »
Jak dlouho už máte vůz z AAA bazaru ? Zatím sním nebyl problém? Chci si koupit ojetý vůz, jen zvolit správný autobazar...

Mám auto z Áček 4,5 roku, koupeno s 40 kkm na tacháči, teď má bezmála 200 kkm a jezdí pořád bezvadně.
Problém? To je otázka jak se definuje :)
Věci typu - filtry, destičky, svíčky, výfuk, kosti vepředu, zadní tlumiče, jedno ložisko vepředu a jedno vzadu, 1x rozvody, 1x kotouče, to považuju za spotřebky které vyžaduje každé auto. Po dvou letech od koupě byla vadná lamba, zřejmě v návaznosti na to odešel katalyzátor. Nedávno jsem měnil motor stahování okénka u řidiče.

Jarmola

• Host
« Odpověď #84 kdy: 06. 04. 2016, 14:36:32 »
Tady mi to připadá jak reklama na AAA, všichni jsou spokojení, přitom je to všechno pravý opak.
Zaměstnanci AAA Auto Praha mají nařízeno působit na internetu, vyhledávat diskuze s tématem, jako je právě toto a psát příspěvky.

ALes

• Host
« Odpověď #85 kdy: 02. 10. 2016, 20:50:03 »
Ja byl s acky vzdy spokojeny, žádné problémy a starosti s auty co jsem si koupil. manželka jedno také má a jak jí jezdí :)

Ricchochet

• Host
« Odpověď #86 kdy: 03. 10. 2016, 10:47:47 »
O 70 tisíc stočené auto dovezené z Belgie s vadou motoru maskovanou přenastavením údajů v řídící jednotce. Lhaní o neexistujících opravách po dvou nehodách, přiznané až po ukázání údajů servisu přímo z Belgie. Následné vykrucování, že stočení tachometrů je normální a je zohledněno v ceně !!! Auto za 80 tisíc si vyžádalo další náklady za cca. 35 tisíc. Reklamace odmítnuty jednou větou. Konkrétně : prasklá vačková hřídel, zničené ventily motoru, vadné těsnění motoru ( čtete dobře .... tyto vady nesignalizovala kontrolka motoru !!! ) , dále stabilizátor nápravy, stahování okénka spolujezdce, dálkové ovládání zámků , vadná vodní pumpa , sjeté brzdové kotouče , zarezlé zadní bubnové brzdy, tekoucí tlumiče a dalších x menších závad ) AAA Auto ..... v celé své poctivosti a kráse  :) 

Tonda 2

• Host
« Odpověď #87 kdy: 22. 01. 2017, 10:24:23 »
Já mam zkušenosti relativně dobré. Koupil jsem v roce 2011  dva roky starou fabii  kombi  v naftě a ted po cca 100tis mnou najetych kilometrech uvažuji, ze jim to dam na protiúčet a vezmu něco novějšího.
Přistupuje k tomu jako na trhu v rozvojové zemi, mějte zásadu, ze pokud si nevyjednate, to co chcete, odejdete.
Musí chtít ten kseft udělat vice než vy, stlacte cenu, delejte to jako oni, když už jste domluveni, vytahnete kalkulačku, něco tam tukejte a pak řekněte,ze se hrozně omlouvate, ale ze vlastně to je pořád moct. A nebo, ze se poradite  doma s manželkou, ze přijdete zitra :)
Když mi dal poplatek za zpracování úvěru 8 tis, tak mu říkám, ze trvam na další sleve 10tis..Asi pětkrát volal nadřízenému( divadlo), já zase asi dvakrát odchazel, jak na trhu v Turecku, je to sranda. Prostě to co dělají oni, delejte vy a buďte připraveni odejít, když to nejde. Musí potřebovat vice prodat, než vy koupit :D

Jediná věc, co me zaráží, já koupil minule auto za cenu na úvěr a pak to předčasně doplatil, ted už je v tom nějaký háček??

Petr

• Host
« Odpověď #88 kdy: 10. 06. 2017, 19:05:56 »
   Mám s áčkama hodně špatnou zkušenost . Po koupi vozidla za 125 tisíc si připočítali ještě 3999kč za služby ? Do té doby hýřily úsměvy , jak je všechno v nejlepším pořádku a pak bum . Povídám že si za žádné služby připlácet nechci a ani k tomu nevidím důvod , když stejně veškeré věci kolem převodu budu nakonec dělat sám . Ale takhle to prý mají nastavený a upozorňují na to jakým si dokumentem na nástěnce . Povídám : tak to se asi nedohodneme , ruším smlouvu , vraťte peníze a jako bych tu nikdy nebyl . To jsem si naběhl poprvé . Úsměvy zmizeli jak mávnutím kouzelného proutku . Po půlhodinovém dohadování , jsem kapituloval , no čert to vem , budu mít alespoň slušný auto . Chyba lávky , hned po příjezdu do své domoviny , jsem jako odpovědný řidič dal auto do autorizovaného servisu na výměnu náplní a taky na geometrii - trochu vybrovalo . Bodejť by nevybrovalo , když byli prasklý obě přední pružiny . Tak hned autobusem zpět , že mám jistou "maličkost" k reklamaci . Jistě , opět nic není problém , vyplnily jsme protokol poslali na reklamační oddělení , já to nechal v servisu vyměnit a myslel si , tak jo alespoň že tak . Po deseti dnech mi přišla zamítavá odpověď , přesně podle předepsaného vzoru . To si nějaký byrokrat nedal moc velkou práci . Tak jsem si vyhrnul rukávy a jako , že si zahraju na husitu a sjednám spravedlnost . A to jsem si naběhl podruhé , že je to opotřebení , že lhůtu na výměnu vozidla jsem propásl (7dní) a vůbec , že se tím nehodlají více zabývat protože vyjádření jsem dostal . Co dodat závěrem , ještě že nemám zbrojní průkaz , už bych asi seděl . Přeražené pružiny u šestiletého auta s korozí v lomu , nejsou běžné opotřebení a kdo tvrdí opak měl by na slunci nosit čepici .         

Roman

• Host
« Odpověď #89 kdy: 30. 06. 2017, 11:52:13 »
Ja auticko z acek mam a jsem s nim velmi spokojeny. jezdim kazdy den cca 130 km a pecka.

Platby GoPay

reklama