reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Zkušenost s Auto ESA  (Přečteno 284335 krát)

Robert

• Host
Re:Zkušenost s Auto ESA
« Odpověď #15 kdy: 09. 08. 2015, 18:23:52 »
Jsou to ojetá auta, takže je brát trochu s rezervou, a připravit se, že do nich zřejmě budete muset investovat. Také kupovat to nejlevnější pojízdné není asi ta nejchytřejší strategie. Zrovna v něch velkých bazarech se v pohodě dá vybrat. My máme z Áček a jezdí bez problémů.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Janka

• Host
« Odpověď #16 kdy: 17. 08. 2015, 15:40:50 »
Mám právě čerstvou zkušenost. Koupila jsem auto se servisní knihou. Při čtení všech pripravenych dokumentů mě zaujala věta, ze auto nema nebo má neúplnou servisní historii. Od slečny jsem obdržela školení o kategorizaci vozidel, kdy v kazde kategorii vyjíždí standardni texty. Meho vozidla se to však  netýká, protoze má servisní knihu. A předložila mi fotokopii titulní strany s tim,  že ji obdržím poštou s ostatními doklady. Skutecne jsem ji obdržela, ale neni v ní jediný zaznam o nejake prohlídce. Takze zbytečný canc papiru. Na reklamaci jsem samozrejme  obdrzela odpověď,  že jsem byla prokazatelnym způsobem informována, že vozidlo nemá servisní historii ! Bohužel ta jejich  lež prokazatelná neni. Špína !

A jeste závěrem. Nevěřte hodnocenim autobazarů na www.hodnoceni.autobazaru.cz ! Tuto zkušenost jsem tam chtěla zveřejnit, ale nezobrazila se! Esa tam ma jen samá pozitivní hodnocení . zvláštní že?

vilma.zelena

• Host
« Odpověď #17 kdy: 21. 08. 2015, 13:09:38 »
Jen tak mimochodem, k tomu vašemu slavnýmu sdružení SOVA:
http://zpravy.e15.cz/byznys/doprava-a-logistika/skupina-aaa-auto-pry-financuje-sdruzeni-sova-pomluva-reaguje-sef-sdruzeni-1088174

Aneb Sova = převlečený áčka....

H.

• Host
« Odpověď #18 kdy: 25. 08. 2015, 13:18:15 »
Mate někdo opacnou zkušenost - s vykupem v Auto Esa? Vcera jsme se na cene po projížďce velmi rychle domluvili, nicmene kvůli plne moci, kterou si mam dnes prinest na prepis, se papirovani odložilo. Co me dnes ceka? Mam chut ještě zajet do jiného neznámého bazaru...

josefzbr

• Host
« Odpověď #19 kdy: 28. 08. 2015, 16:26:07 »
Moje zkušenost z května tohoto roku se způsobem řešení reklamace autobazarem Auto ESA
Takto se zachová prodejce Auto ESA při podání reklamace:
Podáte reklamaci přes online formulář, hned následující pracovní den Vám odejde ze společnosti Auto ESA doporučený dopis, že Vaši reklamaci zamítají – nikdo neví příčinu problému a nemůže tedy posoudit, zda mám na reklamaci skryté vady nárok (po ujetí cca 2000 km bez varování kontrolek nebo alespoň naznačené ztráty výkonu přestal běžet motor a auto bylo odtaženo do autorizovaného servisu).                                                                                                                                         
Po zaslání dopisu, ve kterém zamítnutí reklamace neuznávám (protože ve výpisu z řídící jednotky, který jsem obdržel z autorizovaného servisu, nic takového jako důvod, pro který byla reklamace zamítnuta, nevyplývá, což mi potvrdil i technik, který výpis jednotky pořizoval) a ve kterém opětovně reklamuji nepojízdnost vozidla, následuje velké dlouhé arogantní ticho.
A toto je podle Auto ESA vyřízená reklamace!!! 
Vyřešit reklamaci na vadné zboží je povinností každého prodejce. V Obchodním zákoníku je jasně psáno:
Projeví-li se vada v průběhu šesti měsíců od převzetí, má se za to, že věc byla vadná již při převzetí.
Mě ale přijde jako výsměch zákazníkovi hození reklamace do koše, když ani autorizovaný servis přesně neví, kde je problém, a absence alespoň náznaku slušnosti spočívající v odpovědi na dopis, nehledě na to, že ze zákona má každý prodávající povinnost odpovědět na reklamaci do 30 dnů.
V Auto ESA mají asi schopné kancelářské pracovníky, se schopností diagnostiky pomocí křišťálové koule (popř. dopředu připravených odpovědí, protože asi o tom autě vědí něco víc než kupující) a podnikovou politiku: zákazníku zaplatil si, tím si provedl přeměnu zákazníka v otravného otrapu a dokud nebudeš dostatečně dlouho otravovat, nepřivedeš právníky (cha cha to je peněz, co?), tak odpal. Pokud jste dočetli až sem, jedna rada - než navštívíte bazar Auto ESA za účelem koupě ojetého vozu, dlouze přemýšlejte. Já musel dojít k poznání, že bez soudního znalce, právníka a následně soudu se zřejmě neobejdu. Koupi zdar!!!

Reklama

• Stálý člen

ESA Praktiky

• Host
« Odpověď #20 kdy: 07. 09. 2015, 18:25:49 »
Dlouholetý zaměstnanec Auto ESA Pavel Foltýn pro Auto ESA založil projekt http://www.veciautomobilove.cz/ , který se má tvářit jako nezávislé sdružení. Jeho cílem je ale pouze vylepšovat pověst Auto ESA a sbírat kompromitující materiály na ostatní bazary (prostřednictvím zasílání stížností „na oko“ ombudsmanovi Standovi Berkovcovi – stížnosti ale končí v Auto ESA). Berkovec se jako poslanec, který má zejména hájit zájmy občanů, propůjčil k dezinformační aktivitě autobazaru s nevalnou pověstí. Jen za letošní rok je do 1. září na tomto webu 37 pozitivních článků o Auto ESA. (viz: http://www.veciautomobilove.cz/?query=ESA&page=searchfulltext&submit=1). Nový „šéf“ sdružení Luděk Kortus je jen nastrčená figurka, která na slovo poslouchá Foltýna z Auto ESA.

https://www.autofox.cz/index.php?idx=23628

Vodka

• Host
« Odpověď #21 kdy: 07. 09. 2015, 20:51:53 »
Jsem na tom se zkušenostma podobně. Po třech měsících jsem musel do servisu a vypláznout přes pět tisíc za opravu. A prej že autu nic není  >:(

Elias

• Host
« Odpověď #22 kdy: 25. 09. 2015, 10:13:57 »
Koupit auto v Auto Esa byl jeden z mych zivotnich omylu, kdyz po nejake dobe se vyvrbyly problemi tak v Auto Esa davali ruce pryc a o reklamaci nechteli ani slyset... Na aute jsem musel udelat GO motoru po 1800km po koupi vozu! Radím teda auto esa vyhnout se z daleka.

Martina

• Host
Co první udělat než nakoupíte v Auto Esa?
« Odpověď #23 kdy: 25. 09. 2015, 13:51:59 »
I my tam byli nakoupit. Po zkušenostech radím, ještě než se pojedete s personálem projet, chtějte vidět smlouvu k danému vozu, jinak budete hodně nemile překvapeni. Člověk, se kterým auto projíždíte Vám vše jen a pouze vychválí. Až jste rozhodnutí a zaplatíte zálohu, chcete vidět smlouvu...A to se pak nestačíte divit....Že je auto bourané, tak to se dozvíte až v úplném konci a to ještě malinkatým písmem...to asi nebude důležité, že...A úplně na konci, takřka pod čarou se dozvíte, že vlastně ony napsané a avizované najeté kilometry nemusí vůbec sedět a že skutečné kilometry jsou daleko vyšší. Také nemůžete zakoupit auto bez poplatku cca 4 000,- Kč, údajně je to velmi výhodné, máte tam služby jisté opravny a také lékárničku...Zvláštní...Takže zaplatíte, ale jaké, že to služby jsou a na co tedy máte nárok, to se nepleťte, to doma nezjistíte, to se totiž zákazníkům nedává...Musela jsem si pro to dojít osobně další den a jelikož náhodou slečna papír neměla, musela mi ho zkopírovat...To jsou náhody...No a ve smlouvě se samozřejmě dočtete, jaké všechny možné to auto má..Na naši otázku nám slečna odpoví, že takto vypadají všechny smlouvy...Takže auto za 100 000,- a nikdo vlastně neručí za nic, o čemž jsme se rychle přesvědčili, když po týdnu bylo nepojízdné...No, reklamace, jak jinak, zamítnuta...Děkuji, ale už nikdy více tento bazar...

Martina

• Host
« Odpověď #24 kdy: 25. 09. 2015, 13:54:50 »
I my tam byli nakoupit. Po zkušenostech radím, ještě než se pojedete s personálem projet, chtějte vidět smlouvu k danému vozu, jinak budete hodně nemile překvapeni. Člověk, se kterým auto projíždíte Vám vše jen a pouze vychválí. Až jste rozhodnutí a zaplatíte zálohu, chcete vidět smlouvu...A to se pak nestačíte divit....Že je auto bourané, tak to se dozvíte až v úplném konci a to ještě malinkatým písmem...to asi nebude důležité, že...A úplně na konci, takřka pod čarou se dozvíte, že vlastně ony napsané a avizované najeté kilometry nemusí vůbec sedět a že skutečné kilometry jsou daleko vyšší. Také nemůžete zakoupit auto bez poplatku cca 4 000,- Kč, údajně je to velmi výhodné, máte tam služby jisté opravny a také lékárničku...Zvláštní...Takže zaplatíte, ale jaké, že to služby jsou a na co tedy máte nárok, to se nepleťte, to doma nezjistíte, to se totiž zákazníkům nedává...Musela jsem si pro to dojít osobně další den a jelikož náhodou slečna papír neměla, musela mi ho zkopírovat...To jsou náhody...No a ve smlouvě se samozřejmě dočtete, jaké všechny možné to auto má..Na naši otázku nám slečna odpoví, že takto vypadají všechny smlouvy...Takže auto za 100 000,- a nikdo vlastně neručí za nic, o čemž jsme se rychle přesvědčili, když po týdnu bylo nepojízdné...Děkuji, ale už nikdy více tento bazar...

Petan

• Host
« Odpověď #25 kdy: 16. 10. 2015, 17:42:29 »
čerstvá zkušenost s auto esa. Vytipoval jsem auto Opel Astra H kombi r.v. 2008, naj. 190.000 km, cena 115.000 v hotovosti. Po prohlídce u autorizovaného servisu Opel jsem zjistil, že auto bylo vytopeno, zabahněno a podvozek byl na ten rok velmi zrezlivělý. Auto nádherně umyté, vyčištěné a pokud bych nenavštívil Opel, nevěřil bych....

Banda podvodníků. Pokud lidi budou naivní a neověřovat si stav u odborníků, toto bude obrázek všech autobazarů...

Proto - NEKUPUJTE V AUTO ESA!!!!!

Před každou koupi jakéhokoli auta navštěvujte AUTORIZOVANÝ SERVIS !!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline Tomáš Marný

• Zkušený člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 16. 10. 2015, 20:39:42 »
Běžte už s takovými zkušenostmi do Brusele... Pokud někdo kupuje v bazaru auťák s takovým nájezdem, zasloužil by nakopat do zadní části těla. Ale dotyčný se svojí blbostí a pitomostí klidně pochlubí na netu.

filip

• Host
« Odpověď #27 kdy: 25. 10. 2015, 22:17:41 »
ahoj aby jste viděli ze to má ceno tohle psát :) od kamaráda vím že si nemam kupovat v AAA auto řekl mi to jasně a stručně po tom co jim dal po 2 měsících co tam pracoval výpověď. Říkal jsem si že auto esa bude to sami ale výte jak to je nasel jsem par pěkných aut na internet, tak jsem si řek podívám se co o auto esa píši zákazníci. A už to vím moc vám děkuji auto které jsem měl vybrané že koupím u auto esa umě je teď ten nejvjetější póvl ještě jednou dík :)

Filip

• Host
« Odpověď #28 kdy: 22. 01. 2016, 18:17:00 »
Čau, stejná zkušenost, auto prej top stav, po ujetí 700 km cukani za studena a ve skodovce zjistili že jsou všechny vstriky po smrti a totálně ucpanej egr ventil, auto mám 2 týdny a zítra jedu zaplatit do škodovky 35tis za opravu. Jinak je to octavka po faceliftu rok 2010, 2.0 tdi cr. Kilometry sedí. Nechal jsem za ní 252tis + ten jejich poplatek, ale stahnul jsem je o 4 dolů. Takže teď mám auto za skoro 290000 v cajku podle všech kontrol přímo ve Škoda auto

tomas

• Host
« Odpověď #29 kdy: 28. 01. 2016, 14:12:37 »
DOBRÝ DEN, TAKY MÁM ŠPATNOU ZKUŠENOST S AUTO ESA ALE I S AAA. AUTO ESA MĚ VELICE ZKLAMALO, VYHLÍDL JSEM SI NA INTERNETU AUTO KTERÉ NEMĚLI NA POBOČCE TAK ZA 1000KČ MI HO ZA DVA DNY PŘIVEZLI. AUTO JSEM SI PROHLÉDL A PROJEL JSEM SE S NÍM A VŠE BYLO OK- KROMĚ TOHO ŽE NEVYHŘÍVALA SEDAČKA ŘIDIČE :(. TAK ŘÍKÁM PRODEJCI ŽE SI HO BERU A V TOM MI ŘEKL ŽE SPZ ZNAČKY NECHALI V OLOMOUCI ODKUD HO PŘIVEZLI. TAK JSEM JEL ZAS 40KM DOMU S TÍM ŽE MI ZAVOLAJÍ ZA 3 DNY ŽE UŽ JE MAJÍ. 3 DNY JSEM VYUŽIL K TOMU ŽE JSEM ZAJEL DO AUTOSERVISU DANÉ ZNAČKY A POPTAL JSEM SE O PROBLÉMU ŽE NEVYHŘÍVÁ SEDAČKA ŘIDIČE, BYLO MI ŘEČEN ŽE OPRAVA VYJDE NA 10000KČ S TÍM ÝE MI DALI I RAZÍTKO ŽE TO TOLIK STOJÍ. 3 DNY UBĚHLI A NIKDO NEVOLAL, TAK JSEM SE VYDAL NA POBOČKU DO PRAHY PROTOŽE OPERÁTOR MI NEZVEDAL TELEFONY A KDYŽ JSEM DORZIL A PTAL JSEM SE PRODEJCE JESTLI UŽ TAM JSOU SPZKY TAK JE HLEDALI 2 HODINY!!!! OPRAVDU JSEM TAM SEDĚL 2 HODINY A ONI VOLALI VŠUDE MOŽNĚ A PO DVOU HODINÁCH KONEČNĚ PŘIŠLI ŽE UŽ JE MAJÍ. SLÁVA!!! TAK JSME ŠLI SJEDNÁVAT ÚVĚR NA AUTO A PŘIPADAL JSEM SI JAK NĚKDE NA TRŽIŠTI. NEJDŘÍVE TO BYLO ŽE SPLÁTKA BUDE 5700KČ MĚSÍČNĚ PŘEPLATIL BYCH 140000KČ ŘÍKÁM ŽE TO VŮBEC PAK TO BYLO 4400KČ ŘÍKÁM ŽE TO TAKY NEDÁM TAK MI ŘÍKÁ ŽE POSLEDNÍ MOŽNOST JE 3500KČ ŘÍKÁM ŽE TO CHCI POD 3000KČ TAK MI BYLO ŘEČENO ŽE TEDA DOBŘE A DALI MI TO A TEĎ POZOR NA 2999KČ >:(. PAK JSEM POŽADOVAL SLEVU NA TO NEVYHŘÍVÁNÍ SEDAČKY. PŘIŠEL NĚJAKÝ MANAŽER A TAK MU ŘÍKÁM ŽE OPRAVA BUDE STÁT 10000KČ A ON MI ŘEKL ŽE MI DÁ SLEVU 3000KČ. DÁVAL JSEM TAM AUTO NA PROTIÚČET KDE VŠECHNO FUNGOVALO PODOTÝKÁM A TAM MĚ DOSTALI PO DRUHÉ. ZA TO ŽE VYKOUPÍ MŮJ VŮZ KTERÝ PRODÁVAJÍ ZA 100 000KČ A DALI MI ZA NĚJ 65000KČ TAK ŽE SI ÚČTUJÍ 5000KČ POPLATEK NA VYJDAJE KTERÉ S TÍM BUDOU MÍT. JAKO CHÁPETE TO? CO TO JE! NO NIC BYL JSEM TAM UŽ 6 HODIN A CHTĚL JSEM UŽ JED DOMŮ, TAK JSEM JIM TO TAM NECHAL. TEĎ SI ŘÍKÁM ŽE JSEMM PĚKNÝ BLBEC. POZDĚJI CCA 4 DNY JSEM ZJISTIL ŽE NEVYHŘÍVÁ ČELNÍ OKNO (NOVÉ STOJI 15000KČ) TAK JSEM VYPLŇIL REKLAMAČNÍ PROTOKOL A ODESLAL. DRUHÝ DEN MI VOLAL PÁN A ŘEKL MI ŽE PODLE PŘEDÁVACÍHO PROTOKOLU KTERÝ DOSTANETE AŽ KDYŽ VYJÍŽDÍTE ZE VRAT TAK PODLE PROTOKOLU NEMÁM NÁROK NA REKLAMACI PROTOŽE JE TAM NAPSÁNO ŽE TAM NIC NEFUNGUJE A ŽE JE TAM NAPSÁNO ŽE JE VŠE NA VÝMĚNU-MOTOR,PŘEVODOVKA,SPOJKA ATD. TAKŽE ZASE NIC!!! P.S. TENHLE PŘEDÁVACÍ PROTOKOL MAJÍ I V AAA!! ALE V ESA MĚ NAŠTVALI TOU NENAŽRANOSTÍ VÁS CO NEJVÍCE OŠKUBAT!!! UŽ NIKDY! ESA A AAA SI NEMAJÍ CO VYČÍTAT JSOU TO STEJNÍ ZLODĚJI. JO A MÁLEM BYCH ZAPOMĚL TAKOVÝ TO ŽE U AUTA NA SPLÁTKY 35000KČ SLEVA HA HA ZAPOMEŇTE Nesplňujete PODMÍNKY A ŽE ZIMNÍ PNEU KE KAŽDÉMU AUTU ZDARMA TAKY HA HA MUSÍTE SI JE ZAPLATIT VE SPLÁTKÁCH. TAKŽE PNEU STOJÍ CCA 8000KČ A VY ZA NĚ ZAPLATÍTE VE SPLÁTKÁCH 32000KČ. TO JE KŠEFT!!!

Platby GoPay

reklama