reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Zkušenost s Auto ESA  (Přečteno 284336 krát)

Michal Brno

• Host
Re:Zkušenost s Auto ESA
« Odpověď #30 kdy: 20. 02. 2016, 09:31:01 »
Pánové, docela mne bavíte :)
Za a) je jedno do jakého bazaru jdete - každý bazar je obchodník a chce vydělat
za b) pokud nejste odborník na auta, tak si kurňa někoho vemte! Pokud kupujete ojetý vůz a nerozumíte tomu a zároveň si nezajistíte někoho kdo by poradil po technické stránce, tak je to pouze Vaše hloupost.

Kolikrát to nemusí být ani chyba daného bazaru, protože o skryté vadě nemusí ani vědět (když vidím ty kluky co auta vykupují, tak se nedivím, že může nastat chyba lidského faktoru) - nebo to může být dobře skryto.

Celá diskuze je k smíchu a je jedno jestli se jedná o ESA, nebo o Áčka - vše je v podstatě stejný (poplatky, finanční podmínky atd.)

Tak doporučuji všem co nechtějí koupit ojeté vozidlo ať si pořídí nový vůz v hotovosti... nojo vlastně, ale takové auto stojí jiný peníz ;)

Reklama

• Stálý člen

reklama

Evžen

• Host
« Odpověď #31 kdy: 13. 04. 2016, 18:29:56 »
Zdravím,
auto ESA mám rád, nikdy jsem s nimi neměl problém. A pokud můžu doporučit i autopůjčovnu, byla by to dodavky-express.cz . Služeb těchto dvou firem už léta využívám.

David

• Host
« Odpověď #32 kdy: 09. 05. 2016, 13:34:30 »
Já souhlasím s Michalem. Ale na druhou stranu, když někdo na nové nemá peníze, tak prostě musí jít do bazaru. Pak je ale třeba umět dobře vybírat a trošku se v tom vyznat a nenechat se ukecat hned na první auto, co vám ukážou. V Esech jsem byl jen jednou na brněnské pobočce, když si tam kámoš vybíral auto. Strávili jsme tam asi čtyři hodiny prohlížením snad celého vozového parku. Nakonec kámoš vzal Mercedes-Benz Třída C 250 CDi 2,2. Prej supr kočár. Už v něm má nalítáno kolem 20 000km.

Jiří Mrňávek

• Host
Bez odvozu
« Odpověď #33 kdy: 19. 05. 2016, 08:54:22 »
Auto Esa zajišťuje dovoz zákaníků do bazaru. Pokud si nevyberete vůz, nesplňuje garanci odvozu zpět. Zůstal jsem tak bezprizorně ve 21 hod. v Praze. Akontace 0% nelze u všech vozů. Navýšení ceny téměř o 100% nepovažuju za nízký úrok.
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1767008646867794&id=100006760275219&pnref=story

Krejčí

• Host
« Odpověď #34 kdy: 30. 05. 2016, 11:28:07 »
Mám od nich Passata druhým rokem. Zhruba po roce mi odešly brzdy, ale už měl nalítáno skoro 130, takže se to dalo čekat. Jinak co si tak pamatuju tak s bazarem žádný problémy nebyly. Navíc mám zkušenost jenom s tímhle bazarem, takže nemůžu hodnotit jestli je v něčem lepší nebo horší než ostatní. 

Reklama

• Stálý člen

Karlik

• Host
« Odpověď #35 kdy: 14. 06. 2016, 22:34:29 »
Zkušenost se Zlodějské Esa mám negativní... VYHNĚTE SE JIM OBLOUKEM....Vykupují auta div za nulu a pak prodávají se 100 % marží. Tvrdí do očí jaký máte vlastně šrot, div neprodejné. Když se teda domluvíte na ceně tak na vás na konci vybafnou s poplatkem.

Je mi jasny že jsou obchodníci a potřebují vydělat. Ale tohle je zlodějina. V Německu by nepřežily.

Lukáš V.

• Host
« Odpověď #36 kdy: 22. 06. 2016, 13:09:22 »
Za mě bazar v klidu. Auto jsem tam vybral slušný, prodejců jsem si nevšímal, platil jsem hotově, takže žádné finanční blbiny jsem nepotřeboval. Auto mi i přihlásili, takže velké plus. Úřady nesnáším.

Martin

• Host
Re:nový kup
« Odpověď #37 kdy: 13. 07. 2016, 21:21:44 »
Já jsem kupoval před čtrnácti dny u es a auto jsem nechával prohlídnout u kamaráda v servisu, byla steřelá manžeta, měnili jsme rozvody a stabilizátor, mám z toho dobrý pocit, podle mě ok.

Patrik

• Host

Jiří

• Host
« Odpověď #39 kdy: 30. 08. 2016, 22:48:52 »
Tak precetl jsem si tuto zkusenost a me tak hrozna zase neprijde, obzvlast kdyz jste u nich prodal. Jen po vas chteli nejaky poplatek, pokud byste odmitl zaplatit, tak by auto stejne vykoupili a vy jste nemusel vypisovat. Holt lina huba hole nestesti....a jsou to penize na drevo, lepsi nez se crcat s prodejem.

guest

• Host
« Odpověď #40 kdy: 01. 09. 2016, 14:17:09 »
cituji: za b) pokud nejste odborník na auta, tak si kurňa někoho vemte! Pokud kupujete ojetý vůz a nerozumíte tomu a zároveň si nezajistíte někoho kdo by poradil po technické stránce, tak je to pouze Vaše hloupost.

Moc nechápu tady tuto radu. Když má člověk zdravotní potíže, jde k lékaři. Taky si s sebou nebere nějakého "známého doktora". Když máte problém s jizdním kolem, jdete do cykloservisu a taky si neberete známého "cykloservisáka". Tak proč si musíte brát známého automechanika, když jdete do autobazaru? A co když žádného takového člověka nemáte?

Přece ten autobazar by měl člověku poradit a prodat mu auto podle jeho představ a požadavků a ne ho okrást tím, že mu zamlčí různé věci, prodá auto s falešnou serviskou apod. Kdo stanovil tuto normu, že autobazary mají jakési výsadní postavení mezi jinými druhy podnikání v ČR?

Referent

• Host
« Odpověď #41 kdy: 01. 09. 2016, 16:52:20 »
Je to ironie celé, nebo jen poslední odstavec? Co je na tom divného, když někdo kupuje starší dům nebo byt, že si přivede odborníka, třeba šikovného zedníka? Já jsem si PC nechal koupit od svého syna, protože tomu na rozdíl ode mne rozumí. Naopak považuji za správné přizvat si odborníka.

Xaver

• Host
« Odpověď #42 kdy: 02. 09. 2016, 10:30:09 »
Souhlasím s Referentem a Guest je podle mého hodně naivní patrón. Dnes jsou i lékaři pod tlakem farmaceutických firem, aby předepisovali léky, pacient dnes je zboží jako cokoliv jiného, bohužel mám i osobní zkušenosti, nepřeji nikomu. A když COKOLI dražšího nakupuji, tak se snažím poradit s někým kdo tomu rozumí nebo alespoň načerpat nějaké informace sám, abych nebyl úplně napospas prodejci, protože ten vám prodá to co má zrovna na skladě a už vám neřekne, že vedle konkurence prodává nějaký lepší produkt, že? Takže Gueste kde žiješ?

jandi

• Host
« Odpověď #43 kdy: 03. 09. 2016, 21:29:25 »
Dobrý večer, tak já mám hodně podobnou zkušenost jako pán co tuto diskuzi začal. Až na to , že mojí kauzu převzal právník a moc se těší na to co bude. Auto Esa jsou obyčejní podvodníci.bwgupd

Renik

• Host
« Odpověď #44 kdy: 28. 09. 2016, 22:12:57 »
to nemam, auto mam od aaa jsem spokojeny. kamarad mi donutil vuz koupit pres aaa a zadne problemy nemam a jezdim den co den :)

Platby GoPay

reklama