reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Zkušenost s Auto ESA  (Přečteno 284337 krát)

Franta

• Host
Re:Zkušenost s Auto ESA
« Odpověď #60 kdy: 24. 04. 2017, 23:56:17 »
ESA uvádí falšený info, k nim už nikdy, raději Áčka, tam se nebojím nějakých podvodů

Reklama

• Stálý člen

reklama

Franta

• Host
« Odpověď #61 kdy: 24. 04. 2017, 23:57:43 »
Tváří se jako nějaký kvylitní autobazar ale koupíte tam ne nikterak levné auto a po ujetí 2000km ho můžete dát do servisu. navíc příšerné čekání. Jsem zklamán.

práce ESY se snad ani nedá okomentovat, jak se snaží obrat lidi o sebemenší korunu

Renda

• Host
« Odpověď #62 kdy: 25. 05. 2017, 22:14:45 »
já mám nejlepší zkušenosti jednoznačně s AAA

Renda

• Host
« Odpověď #63 kdy: 25. 05. 2017, 22:16:08 »
férové jednání, skvělý výběr vozů a hlavně perfektní ceny, tady prostě není co řešit

Roman

• Host
« Odpověď #64 kdy: 02. 06. 2017, 21:46:35 »
Ojetá auta se vyplatí více než ty nový, ztractí hodnotu a hlavně jsou v dnešní době drahá. ojetiny jsou perfektni pokud umíš dobře vybrat

Reklama

• Stálý člen

Ales

• Host
« Odpověď #65 kdy: 29. 06. 2017, 22:33:35 »
Tak je jasny, ze kdyz koupis novy tak ztratis hodnotu, lepsi je koupit ojety.

Michal

• Host
« Odpověď #66 kdy: 30. 06. 2017, 11:31:34 »
To ti rekne kazdy clovek, proto si v ackach vyberu ob 4 roky novyho milacka

Josef

• Host
« Odpověď #67 kdy: 26. 07. 2017, 10:29:33 »
I já bych rád přispěl svou zkušeností s AutoEsa a předem upozorňuji, že jsem co se týká automobilů ( resp. jejich technické stránky ) naprostý laik.Chtěl jsem si pořídit menší vůz na ježdění po Praze, příležitostně na menší výlety po Republice.Hledal jsem na internetu, na co si dávat pozor při koupi ojetého vozu z bazarů, hledal a shromažďoval informace a nakonec jsem se rozhodl navštívit v Praze pobočku AutoEsa.Vyhlédl jsem si Hyundai Getz a poprosil jsem obsluhu, aby mi najeli na rampu a pustil jsem se do prohlídky, a to vyzbrojen rukavicema a oblečením na ušpinění ( to není žert ).Vůz jsme též společně projeli, i já jsem si jej vyzkoušel a nechal jsem si vše projít hlavou.Poté jsem pobočku navštívil ještě jednou a vůz jsem nakonec zakoupil - a dodnes jsem velice spokojený.Pokud člověk uvažuje a přemýšlí, musí si napřed najít informace, co si má na voze ohlídat a samozřejmě musí počítat s tím, že se nejedná o nový vůz.Takže mohu mluvit pouze za svůj konkrétní případ, ale až vůz doslouží, vím, kam opět půjdu.

Sandra

• Host
« Odpověď #68 kdy: 27. 07. 2017, 16:29:10 »
Co lidi čekáte? jedete si koupit auto, ne 10 rohlíků a 20deka salámu.
Administrativa něco zabere a nedej bože, když jsou před Vámi lidé...samozřejmě to nepůsobí příjemně, ale je potřeba si toto uvědomit. Také jsem měla takový názor, ale když mi jedna slečna v Karlových Varech toto vysvětlila, pochopila jsem.
I oni jsou jen lidé, snaží se dělat svojí práci doře, ale politiku firmy novlivní.
Já mám zkušenosti dobré, byli na mě moc milý, vstřícní a při řešení problému se neobrátili zády.

Alda

• Host
« Odpověď #69 kdy: 30. 07. 2017, 23:11:50 »
Urcite ano, ja radsi koupim ojety nez novy. prootze to novy ztraci hned nejakou hodnotu a je k nicemu :)

Referent

• Host
« Odpověď #70 kdy: 31. 07. 2017, 08:25:38 »
Aldo, takže podle Vás je nové auto k ničemu. Jinak jste zdráv?

Milan

• Host
« Odpověď #71 kdy: 01. 08. 2017, 22:08:57 »
tak ztrati hodnotu, ja kupuji ojetiny radsi a jsem spokojenej.

Mates

• Host
« Odpověď #72 kdy: 02. 08. 2017, 10:57:32 »
Auto v ESA jsem nekupoval z důvodu špatných zkušeností od kamarádů. Raději jsem se obrátil na prodejce Auto Podbabská Specializují se na Škodu a VW. Já jsem šel do klasické značky ŠKODA. Před tím jsem měl také ŠKODU. Mám s touto značkou dobré zkušenosti a nechtěl jsem měnit. Mám ŠKODU YETI. Jestli hledáte vůz, který Vám dá jistotu a spolehlivost tak je to právě ŠKODA Yeti. 

roman

• Host
« Odpověď #73 kdy: 02. 08. 2017, 21:24:29 »
Ja mohu potvrdit zkusenosti a aaa auto, kvalitni autobazar s dobrymi cenami

Jan K.

• Host
« Odpověď #74 kdy: 30. 08. 2017, 23:38:39 »
Já u nich auto sice nikdy nekupoval, ale prodával jsem ve Štěrboholech auto a nemám si na co stěžovat. Je to půl roku a cenu mi tenkrát nabídli ze všech bazarů nejvyšší.

Platby GoPay

reklama