reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Zkušenosti s feratum  (Přečteno 57651 krát)

Lukáš Horn

• Host
Re:Zkušenosti s feratum
« Odpověď #15 kdy: 09. 01. 2016, 14:55:09 »
Můžete si půjčit nějak na měsíc ale dá se ta doba splatnosti prodlužovat takže se nemusí člověk nervovat pokud nestíháte splatit v termínu. A zkusil bych to i se záznamem v registru a uvidíte

Reklama

• Stálý člen

reklama

Malich

• Host
« Odpověď #16 kdy: 11. 01. 2016, 10:30:41 »
zdravím, ještě jsem se díval po jiných společnostech ale vataonline přecijen působí nejvíce seriozně. Dnes jsem podal žádost o půjčku tak doufám že mi ji schválí.

Markos

• Host
« Odpověď #17 kdy: 15. 01. 2016, 18:44:14 »
PRO Malich: v případě že vám schválí a budete s půjčkou spokojen tak dejte vědět, i já se porozhlížím kde si půjčit a u banky se mi moc půjčovat nechce, jelikož dávám přednost krátkodobějším půjčkám

Sedlařík

• Host
« Odpověď #18 kdy: 17. 01. 2016, 21:45:54 »
Půjčoval jsem si u vataonline před třemi měsíci a jako o jedné z mála nebankovních půjček, možná o jediné můžu říct že jde opravdu o seriozní půjčku. Nicméně i přesto s krátkodobými půjčkami pozor!! U těch to chce zjistit si o každé dané společnosti co nejvíce informací jinak můžete lehce naletět.

Malich

• Host
« Odpověď #19 kdy: 20. 01. 2016, 15:40:18 »
zdravím Markos. Půjčku mi schválili takže jsem rád že to takhle dopadlo. Teď už to jen nezapomenout splatit včas:D

Reklama

• Stálý člen

Kamil

• Host
« Odpověď #20 kdy: 25. 01. 2016, 11:08:54 »
Ahoj. zajímalo by mě jak je to u vataonline s tím splátkovým kalendářem? Díval sem se na stránky ale moc tomu nerozumím. Píšou že se musí splnit nějaké konkrétní podmínky k tomu aby mi byl vystaven, o jaké podmínky se jedná? Máte zkušenost s žádostí o ten splátkový kalendář? Půjčil bych si rád a když je možnost splátkového kalendáře rád bych ho měl protože si myslím že je to sním přecijen lepší.

Martina

• Host
« Odpověď #21 kdy: 08. 02. 2016, 22:03:56 »
Před dvěma měsíci jsem si půjčila u vataonline peníze, musím říct že půjčka je velice přehledná a jasná. Opravdu jedna z mála nebankovních půjček kterým se dá věřit.

Markéta

• Host
« Odpověď #22 kdy: 25. 02. 2016, 18:39:16 »
Ahojky, jaké jsou podmínky k získání půjčky u vataonline?  Jsem vdaná,manžel je v registru já ne. Mám i přesto šanci na půjčku?

Luboš Šebesta

• Host
« Odpověď #23 kdy: 07. 03. 2016, 20:09:54 »
Podmínky mají vypsané na vataonline.cz/podminky/ zkusil bych v každém případě o půjčku požádat a uvidíte jestli schválí nebo ne.Jednají rychle takže se výsledek dozvíte brzy a můžete se podle toho potom zařídit

Radek

• Host
« Odpověď #24 kdy: 04. 05. 2016, 13:24:49 »
Vy jste fakt blázni... Půjčit si u vata online 5000,- na 30 dní a zaplatit 1500,- poplatek + úroky a RPSN máme krásných cca 2300 % !!! A ještě to vychvalujete? Vždyť je to zlodějina na ntou... Proberte se lidi!

Karel

• Host
« Odpověď #25 kdy: 30. 03. 2017, 23:55:52 »
V případě zájmu o Ferratum dopoučuji si nejdříve přečíst recenzi půjčky na adrese: http://nasetreno.cz/ferratum-pujcka/

Petr

• Host
« Odpověď #26 kdy: 25. 05. 2017, 15:25:08 »
Ja muzu doporucit a mam dobre zkusenosti s vataonline.cz

Marek

• Host
« Odpověď #27 kdy: 29. 05. 2017, 15:42:16 »
Ja muzu doporucit a mam dobre zkusenosti s vataonline.cz

To jsem ani nikdy neslysel, mrknu.

Platby GoPay