reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Zkušenosti s Lottoland ??  (Přečteno 99670 krát)

Saša Holubová

• Host
Re:Zkušenosti s Lottoland ??
« Odpověď #60 kdy: 25. 01. 2017, 14:36:25 »
Dobrý den. Chci se podělit o zkušenosti s obdržením výhry na herním porátlu Lottoland. Nejsem žádný zaměstnanec a ani nijak nejsem zainteresována v této firmě. Dne 06.01.2017 jsem vyhrála necelých 90 tis. a dnes tj. 25.01.2017 jsem je obdržela na svůj účet. Je pravda, že velmi dlouze jsem musela pokazovat a ověřovat svou totožnost, ale peníze skutečně jsou na mém účtu. Nevím, co by se stalo, kdybych vyhrála ještě větší obnos?...Uvidíme, třeba ještě někdy vyhraji. držím palce všem Saša

Reklama

• Stálý člen

reklama

Offline Patrik Chrz

• Moderátor
  • Profík
    • Zobrazit profil

Jaroslav

• Host
« Odpověď #62 kdy: 25. 01. 2017, 21:20:43 »
:D ubrečený stát, co chce akorát mít ze všeho profit....co jsem četl, tak Lottoland nijak neporušuje EU zákony, jen ČR v čele s nenažranou vládou, kde jsou staré zákony, taky nezapomínejme na Sportku a její negativní kampaň.

Jinak gratuluji k výhře Saše, jen by mě zajímalo, na čem jste to vyhrála....pro vědecké účely :D

Offline Patrik Chrz

• Moderátor
  • Profík
    • Zobrazit profil
« Odpověď #63 kdy: 26. 01. 2017, 07:03:26 »
Ano, stát chce mít ze všeho profit, můžeme s tím nesouhlasit, ale aktuálně jsou podmínky nastavené takto. Tak jestli chce někdo riskovat pokutu několik set tisíc, ať se do sázení vesele pustí...
Ono už jen ten soud o pokutu (i kdyby nakonec po několika letech a mnoha odvoláních nebyla udělena) může člověku dost zkomplikovat život. Tak si říkám - stojí to za to?

mendrit

• Host
« Odpověď #64 kdy: 26. 01. 2017, 12:42:16 »
Ale k těm změnám došlo až od 1.1.2017, kdy alespoň na papíře zahraniční společnosti mají mít možnost získat licenci na provozovaní svých her a sázek podle ČR pravidel. Do teď ji měli z jiného členského států EU, který jim umožňoval legálně podnikat ve všech státech EU. Každá země má ale svoje pravidla, ale žádný soud zatím mezi ČR a zahraniční společnosti nebyl, takže nešlo říct, že je nelegální ať už sázet či hrát loterijní hry, nebo provozovat hry a sázky na území ČR. Jediné co se stalo bylo, že z oficiálních míst zmizely reklamy.

Reklama

• Stálý člen

Petr Bubeníček ml.

• Host
« Odpověď #65 kdy: 05. 02. 2017, 13:34:09 »

Takové vyjadřování u mě není obvyklé, ale tohoto pána nelze označit jinak, než jako tupce. Sází v loteriích a je rozhořčen, že nevyhrál "velké peníze"!? Lottoland stranou, ať už je to s nimi jakkoli, pravděpodobně se jedná pouze o zprostředkovatele. Ale, opakuji, být rozhořčen z toho, že sází v číselné loterii a nevyhrál... Z nekonečné hlouposti některých lidí je mi do pláče.
[/quote]

Vážený debile. Já už u Lottolandu nesázím déle neř rok. Tedy rozhodně nejsem rozhořčen, že jsem nevyhrál. Rozhořčen jsem z jejich zcela neprofesionálního přístupu k zákazníkovi a naprosté ignorace opakovaných pokusů o kontaktování jejich zákaznického centra. Tedy si výplody a dedukce vašeho chorého mozku strčte třeba do prdele :-D.

Sasha

• Host
« Odpověď #66 kdy: 21. 02. 2017, 10:43:43 »
Hladala som na internete problem s otvorenim a nacitanim stranky lottolandu a nasla som toto forum, neviem, ci je lottoland tak nespolahlivy, ked som si orvorila ucet pred ani nie rokom, hned prvy mesiac som vyhrala 800eur na nemeckom lote, potom asi 120 na niecom inom a dalsich 80 na zreboch. Za tyden 1000e na to ze som do toni dala dokopy mozno 12eur som bola celkom rada. Odvtedy ziadna vacsia vyhrra, sle vacsinou aspon 10-15e. Je dobre si nastavit limit aby ste to neprehnali. Uz velmi nehravam lebo neberin ze by som mohla mat znova stastie. A stranka mi nejde vacsinou ani nacitat takze asi len dobre 😂  Btw peniaze mi boli vyplatene boli asi o tyzden.
 IP zaznamenána

někdo

• Host
« Odpověď #67 kdy: 21. 02. 2017, 16:37:16 »
Sašenko, opravdu ti na tohle nějaký hlupák naletí?

asusa

• Host
« Odpověď #68 kdy: 19. 03. 2017, 15:31:25 »
Dobry den Vsem. Precteni tohoto diskuzniho fora je docela zabava a uja ftipkara vyhrava pan ktery se rozciluje nad nevyhravajicimy st. losy.I ja jsem nasel v poste prasatko a tak jako vetsina zvedavych lidi jsem stranku navstivyl. Predevsim mne prekvapilo to mnozstvi her ktere Lottoland nabyzi od EU az po USA. To mi nedalo spat a zacal jsem premyslet o technyckem provedeni techto sazek. Predevsim hry v USA kde jsem nejakou dobu pobyval mi nedavaly smysl. Z vlastni zkusenosti vim, ze se v USA nedaji tyto hry zakoupit online a ani je Vam nikdo neproda bez hotovosti (nedaji se zaplatit kartou ani debitovou). Z toho usuzuji, ze nejvetsim problemem celaho Lottolandu je to, ze se nejadna o skutecnou sazku na danou hru, ale sazku na to zda byste vyhraly v teto hre nebo ne. To znamena, ze Vase sazka treba sportky neputuje do Sazky a tim padem nema se Sazkou jako takovou nic spolecneho. Nedivim se spolecnosti Sazka, ze se ji to nelibi. Komu by se libilo, ze mu nekdo prodava vyrobek a penize si nechava. Lottoland neni zprozdtretkovatel tehto her ( ten tuto cinnost dela jen za provizi. viz posta, obchody atd..) ale parazit na techto hrach. V pripade, ze byste vyhrali prvni  poradi ve sportce a divali se na TV slosovani tak tam vase vyhra nebude videt a penize vam tim padem nezaplati sportka, ale snad Lottoland. Hodne stesti Vam preje asusa.

jenik

• Host
« Odpověď #69 kdy: 19. 03. 2017, 15:49:52 »
http://ekonomika.idnes.cz/loterie-lottoland-zakaz-cerna-listina-ministerstvo-hazard-p4i-/ekoakcie.aspx?c=A170125_105120_ekoakcie_fih

Jo a jen tak mimochodem - i účast na nelegálních hrách je nelegální a zákazníkovi takovýchto her hrozí mastná pokuta - http://sazeni.idnes.cz/kurzove-sazeni-pokuty-ministerstvo-financi-f3l-/sazeni.aspx?c=A140509_2063070_sazeni_ten

No jasně, prasárny, ohýbání práva exemplární tresty a spravedlnost nikde, to je ten náš Andy Bureš :
    " Zatímco páky na samotné zahraniční firmy mají české úřady prakticky nulové, na koncové české hráče si sáhnout dokážou."
Jo, to je panečku hrdina. Otázka je, jestli tomu můžeme věřit, může to být divadýlko.

Estébácký praktiky, čekali byste něco jiného od pánka zo Slovenska ?
    "Ani k tomu, jak na dotyčného hráče narazili, se však zástupci ministerstva vyjadřovat nechtěli."

No a Lottoland ? Zmrdi, nic jinýho  :D

vlkodlaq

• Host
« Odpověď #70 kdy: 04. 05. 2017, 06:44:26 »
Nevěřil jsem , ale LOTTOLAND SKUTEČNĚ JSOU PODVODNÍCI!! Vyhrál jsem, ale ani nevím kolik přesně, protože vzápětí po slosování mi BYL ZABLOKOVÁN ÚČET!!! Nemůžu se přihlásit a ještě je k hlášce o zablokovaném účtu připsáno, "pokud máte ještě nějaké dotazy, kontaktujte zákaznickou podporu"!!
Tak tohle ne.

Platby GoPay

reklama