reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: HyperPůjčka  (Přečteno 20162 krát)

Marie

• Host
HyperPůjčka
« kdy: 10. 09. 2015, 10:46:42 »
Dobrý den, chtěla bych se vas zeptat jestli jste slyseli o této půjčce..
« Poslední změna: 23. 03. 2016, 20:16:32 od Patrik Chrz »

Reklama

• Stálý člen

reklama

vojtisek

• Host
Re:HyperPůjčka
« Odpověď #1 kdy: 10. 09. 2015, 11:35:11 »
... neslyšeli ...
co takhle si pučit u "své" banky, případně u mBank za 9,9% ???

Cetelem se vypatí, pokud si půjčujete na nějaké zboží a použijete typ půjčky, kde přibližně půl roku splácíte a pak doplatíte dlužnou částku - nic nepřeplatíte. V případě nesplacení do určitého data půjčka ale běží dál ... - přeplatíte majlant.
Jenom nevím, jestli ještě tento typ půjčky ještě nabízí (na jaře ještě jo).

PS:
Jinak:
- jste masochistka
- děláte někomu reklamu

Marie

• Host
« Odpověď #2 kdy: 10. 09. 2015, 18:15:19 »
Práveže já se vůbec do půjček nevyznám, pouze jsem googlila a cetelem znám z reklamy, tak proto se ptám. Od banky nechci, protoze nemam staly prijem, tedy to tam asi vyžadují, ne? Tak mi prosim poraďte nějaké normální nebankovní pôžičkum potřebovala bych 20 000 Kč.

Linda

• Host
« Odpověď #3 kdy: 23. 03. 2016, 14:03:00 »
Zdravím, ano tak, zkuste svou banku, ovšem já jsem u mé banky nedostala nejvýhodnější nabídku :( proto vždy před tím než jdete žádat banku zkuste použít porovnávače a oslovit několik společností. Tuším i ten portál co uvádíte vypadá jako objektivní srovnávač, tak poposielajte žádosti a uvidíte, protože samozřejmě, že každá banka bude tvrdit, že dává nejvýhodnější ... prověřte si to  ;)

Finanční Liška

• Host
« Odpověď #4 kdy: 29. 03. 2016, 12:15:55 »
Reklamou bych se příliš neřídila. O tom co je realita versus reklama se můžete dočíst na kvantě fór, nebo i na http://financniliska.cz
Už se tady promlelo kvantum informací ohledně toho, jak vybrat půjčku.
Využívat srovnávače (super nápad, pokud je seriozní a nejede jen na poskytovatele od kterých má provizi).
Lidé však dělají jednu zásadní chybu a to nezjistí si jaké mají vlastně možnosti. Často se ptáme která nebankovka je nejlepší, ale málokto ze zeptá, který POSKYTOVATEL je pro mne nejlepší? Rodina, banka, nebankovka, Jožko z Horní Dolné? Něco víc o této témě si můžete přečíst taky na http://financniliska.cz/ktery-poskytovatel-pujcky-je-nejlepsi/ ? A přitom je to také jednoduché a ušetrí vám to more starostí v budoucnu.

Reklama

• Stálý člen

Ludmila

• Host
« Odpověď #5 kdy: 17. 03. 2017, 11:08:52 »
Podala jsem žádost dvakrát a že se mi někdo ozve.Neozval se nikdo ani neposlali email.L.M.

Jerky F.

• Host
« Odpověď #6 kdy: 26. 03. 2017, 21:36:19 »
Zdravím, ano tak, zkuste svou banku, ovšem já jsem u mé banky nedostala nejvýhodnější nabídku :( proto vždy před tím než jdete žádat banku zkuste použít porovnávače a oslovit několik společností. Tuším i ten portál co uvádíte vypadá jako objektivní srovnávač, tak poposielajte žádosti a uvidíte, protože samozřejmě, že každá banka bude tvrdit, že dává nejvýhodnější ... prověřte si to  ;)

Ahoj, mas nejaky mail kam ti muzu napsat?

Stanislav

• Host
« Odpověď #7 kdy: 23. 06. 2017, 15:49:44 »
Jak se rychle informovat o novém typu půjčky? Existují srovnávače půjček, které pro vás provedou analýzu takové půjčky http://www.coolpujcky.cz/pujcka/Zaimo na tomto základě si můžete udělat představu o tom, jak by se shodovala s vašimi představami. Je lepší takto investovat trochu svého času, protože ve výsledku vám to ušetří peníze.

Platby GoPay

reklama