reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: rychlá půjčka?  (Přečteno 22430 krát)

SimiKadlecová

• Host
rychlá půjčka?
« kdy: 14. 10. 2015, 16:06:58 »
Dobrý den, chci se zeptat, nemáte někdo zkušenosti s rychlou půjčkou ? Známá mi doporučila CENSORED a já nevím, zda tomu věřit. Proto se chci zeptat jestli s tím nějaká z Vás má zkušenost a popřípadně se mi k tomu vyjádřila, jak to probíhá dál po vyplnění formuláře atd :-) Budu moc ráda za každou odpověď   
« Poslední změna: 10. 11. 2015, 06:53:05 od Patrik Chrz »

Reklama

• Stálý člen

reklama

jj

• Host
Re:rychlá půjčka?
« Odpověď #1 kdy: 14. 10. 2015, 19:36:55 »
Tady jsou jen chlapi... ::)

vojtisek

• Host
« Odpověď #2 kdy: 15. 10. 2015, 08:50:37 »
Zas reklama, chjo ... :-\

Alex

• Host
« Odpověď #3 kdy: 19. 12. 2016, 11:22:24 »
lidičky, mám problém s penízky… na konci roku je to vždycky nejhorší.. Prosím kde je to nejlepší a nejrychlejší? Nepotřebuji moc, stačí tak osm až deset tisíc...

vojtisek

• Host
« Odpověď #4 kdy: 19. 12. 2016, 12:27:23 »
já mám taky problém - pracuji a teď řeším kdy a kam na dovču ...

Prostě sem nebyl línej si najít slušnou práci, která mě uživí. A to každý den najezdím 190km.

Reklama

• Stálý člen

Offline jennya123

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 19. 12. 2016, 19:52:59 »
Ahoj, neni snažší dát třeba auto poud máš do zástavy? koukni sem, https://www.cash4car.cz/ a máš to nejsnažší...

Leona

• Host
« Odpověď #6 kdy: 28. 12. 2016, 13:49:07 »
mám finanční krizi... potřebuji nechat opravit elektroniku co mám doma a prostě na to nemám peníze. když jsem to propočítávala tak bych potřebovala tak sedm až deset tisíc... poraďte mi kde si mám půjčit..

Offline Patrik Chrz

• Moderátor
  • Profík
    • Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 28. 12. 2016, 14:11:52 »
opravovat elektroniku nemá smysl, její životnost je bídná. Zkus se chvíli bez těch krámů odejít a raději spořit na nové.
Pokud už musíš žádat o půjčku, zkus to u banky, která ti vede účet, tam je největší šance na získání a nehrozí že tě obere nějaká "úvěrový predátor". Ale vážně doporučuji to zvládnout, pokud nemáš rezervu ani pár tisíc korun (obecně se doporučuje mít rezervu ve výši 3 až 6 měsíčních příjmů), tak si s půjčkou zaděláváš na pořádný průšvih!

Offline pida3456

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 15. 01. 2017, 19:11:18 »
Já osobně mohu doporučit půjčku ferratum, je opravdu rychlá a první půjčka je zdarma http://nasetreno.cz/ferratum-pujcka/

Adéla

• Host
« Odpověď #9 kdy: 18. 02. 2017, 13:16:34 »
jsem v menším průšvihu a potřebuji nějaké peníze... no trochu víc jednalo by se tak o padesát tisíc korun českých. Můžete mi někdo poradit kde je to teda nejlepší? Vůbec se v tom nevyznám, tak proto se ptám..

Referent

• Host
« Odpověď #10 kdy: 18. 02. 2017, 14:52:56 »
To je na jídlo nebo na nájem?

Offline Patrik Chrz

• Moderátor
  • Profík
    • Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 19. 02. 2017, 20:19:41 »
jsem v menším průšvihu a potřebuji nějaké peníze... no trochu víc jednalo by se tak o padesát tisíc korun českých. Můžete mi někdo poradit kde je to teda nejlepší? Vůbec se v tom nevyznám, tak proto se ptám..
Odpověď je stále stejná - co banka, která ti vede účet? Pokud ta ti nedá úvěr, tak už nikdo normální a zbývají jen tzv. úvěroví predátoři.

Pokud není problémem úvěr získat a jde ti jen o sazbu, tak co zkusit "bezúročnou" půjčku u mBank? Jen 2 % poplatek, RPSN tak vychází na necelá 4 %.

qwertz

• Host
« Odpověď #12 kdy: 20. 02. 2017, 08:01:00 »
To je na jídlo nebo na nájem?

Většinou to bývá televize, dovolená a podobně.

Případně nějaký retard v rodině už tyto nezbytné věci nakoupil, nyní je v exekuci, a do exekuce nyní stáhne i své příbuzné.

V těchto případech by bylo nejlepší, kdyby tazatel specifikoval účel. Mnohdy jsou to vyhozené peníze samy o sobě, bez ohledu na typ "problému".

Pepos

• Host
« Odpověď #13 kdy: 20. 02. 2017, 12:43:38 »
nepůjčujte si!!!! >:(

Platby GoPay

reklama