reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Quaentas  (Přečteno 2578 krát)

Vilemína

• Host
Quaentas
« kdy: 19. 06. 2017, 17:05:07 »
Už delší dobu mi volají a přemlouvají na nějaké financování,nákup akcii,poslali mi číslo účtu kam mám poslat peníze.Myslím si že to jsou podvodníci. Má někdo zkušenost ze společností Quaentas? :)děkuji Vilík

Reklama

• Stálý člen

reklama

Vilemína

• Host
Re:Quaentas
« Odpověď #1 kdy: 19. 06. 2017, 17:25:12 »
Už delší dobu mi volají a přemlouvají na nějaké financování,nákup akcii,poslali mi číslo účtu kam mám poslat peníze.Myslím si že to jsou podvodníci. Má někdo zkušenost ze společností Quaentas? :)děkuji Vilík Příšel mi další dopis -TopForex Vám otevírá svět světových burz a nabízí obchodování s největším množstvím instrumentů

Jonas

• Host
« Odpověď #2 kdy: 20. 06. 2017, 00:27:20 »
Quaentas i TOPFOREX je pořád to samé - kyperský obchodník Goldenburg Group Limited. Investovat jen na základě telefonického přesvědčování nedoporučuju.

Boban

• Host
« Odpověď #3 kdy: 14. 07. 2017, 16:55:08 »
Jen pro upřesnění – společnost QUAENTAS s.r.o. je na základě registrace u ČNB tzv. vázaným zástupcem společnosti Goldenburg Group Limited. Jen dodávám, že samotná registrace u centrální banky rozhodně neznamená nějakou záruku kvality činností, které na českém trhu daná společnost provádí. Jinak Goldenburg má dalších 7 obchodních značek, jsou to: eTrader, FX GLOBAL, TradeCentrum, TopBinary, TopTrader, xPartners a již zmíněný TopForex, který na trhu vystupuje momentálně asi nejagresivněji. Pokud si dáte tu práci a navštívíte jejich weby (všechny jsou i v češtině), tak snadno uvidíte tu nápadnou podobnost, v principu všichni nabízí totéž. Osobní zkušenost mám jen z TopForexem, ale už je to dlouho, co jsem se s nimi rozloučil. To svinstvo páchané jejich „experty“ na důvěřivých a v obchodování méně zkušených lidech je již na trhu obecně známé. Tak možná i proto mě momentálně intenzivně nahání z xPartners, zřejmě předpokládají, že si nezjistím, co jsou zač nebo si možná myslí, že jsem nepoučitelný…

Platby GoPay

reklama