reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Výpověď smlouvy na dobu neurčitou  (Přečteno 4344 krát)

toxyz

• Host
Výpověď smlouvy na dobu neurčitou
« kdy: 04. 07. 2017, 17:46:51 »
Dobrý den, nejedná se přímo o finance, ale nepřímo ano. Pracuji jako konzultant společnosti a pronajal jsem si od Městského úřadu vývěsní skříňku, kde zveřejňuji informace společnosti. Podotýkám, že se jedná o informace alternativní mediciny a nájem skříňky mám řádně zaplacený. Nyní jsem dostal výpověď a skříňku mám předat zpět Městskému úřadu. Chci pouze vědět, jestli u výpovědi musí být sdělen důvod. Děkuji za radu.

Reklama

• Stálý člen

reklama

• Host
Re:Výpověď smlouvy na dobu neurčitou
« Odpověď #1 kdy: 05. 07. 2017, 00:37:52 »
Další výživový trumbera. Který je navíc líný si přečíst smlouvu s MÚ. Nebo tomu jednoduchému textu nerozumí. To potom musí být medicínské rady.

Lada

• Host
Re:Výpověď smlouvy na dobu neurčitou
« Odpověď #2 kdy: 07. 07. 2017, 15:28:34 »
V nájemní smlouvě, kterou jste mezi sebou uzavřeli, by mělo být uvedeno, jak mají smluvní strany postupovat při výpovědi z nájmu, jestli je nutno uvést důvod výpovědi, či ne.

Pokud to tam uvedeno není, tak obecně si myslím, že uvádět důvod výpovědi je ze zákona nutné pouze v případě, že zaměstnavatel dává výpověď svému zaměstnanci, což není váš případ.

Platby GoPay

reklama