reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.


Odpověď

Upozornění - zatímco jste četl, přišla nová odpověď. Možná byste měl upravit svůj příspěvek.
Jméno:
E-mail:
Předmět:
Ikona zprávy:

Ověření:
Zadejte znaky zobrazené na obrázku
Poslechnout obrázek / Požádat o jiný obrázek

Zadejte znaky zobrazené na obrázku:
Obrana proti SPAMu. Odpovězte na otázku třemi tiskacími písmeny: Babiš alias Bureš aplikoval elektronický nástroj pro bonzování tržeb. Jak se jmenuje?:

Zkratky: stiskněte shift+alt+s pro odeslání nebo shift+alt+p pro prohlédnutí


Shrnutí tématu

Poslal: LenkaX
« kdy: 04. 04. 2018, 21:19:27 »

Také máme čerstvou zkušenost s Auto ESA.Musím varovat všechny kupce v tomto velmi zákeřném autobazaru před podvodem na každém kroku.Mají vypracovanou strategii jak kupce dostat  tak ,aby stratil opatrnost a soudnost.Zájemce,  keří si vyhlédnou vůz,ale  je bohužel v jiné pobočce  zavolají nejlépe v neděli odpoledne a pak jej v čekací místnosti drží několik hodin ,když se konečně  kupec  dostane  do kanceláe  je unavený dlouhým čekáním.Jako produkt financování  nabídnou "úvěrovou smlouvu" s MONETA autem s lichvářským úrokem 38%.Není to úvěr, ale  leasing,majitelem vozu  je  banka MONETA až do poslední splátky.To je  další manipulace.V kolotoči podpisů  smlouvy  podstrčí protokol o předání, kde podepíšete,  že  vše  na  autě  je  vlastně  na opravy  nad  rámec.Tento protokol dávají všem kupcům s poznámkou, že je  to běžný dokument.Na otázku kolik že  zaplatím za  auto navícmi paní  asistentka sdělila  že to nedovede  spočítat :-)
Takže odjíždíte  s autem, které je  dle protokolu vlastně vrak.
My odjeli nejen s tímto úvěrem ale  i s údajným STK asi 2 měsíce starým.Cestou domů začaly svítit 2 kontrolky a v motoru  to bouchalo.Tak tak jsme  dojeli asi 80 km domů.Náš  automechanik potvrdil ,že  je  skoro zadřená kliková hřídel a motor  je zralý na výměnu.Hned  druhý den  jsme  odeslali reklamační protokol.Byl  od Auto ESA zamítnut s tím, že jsme  podepsali ,že kupujeme šrot.NIKDO nás o tomto stavu neiformoval,takže  další podraz.Auto mělo být s super  stavu.Dál už ani nemusím psát.ESA je   podvodný, neseriozní autobazar a vyhněte se mu velkým obloukem.My si museli vyřítit NORMALNI spotřebitelský úvěr a tím jsme ihned  zaplatili ten lichvářský.Motor  si seženeme  starší.Jo  za chyby  se platí.
Poslal: Rene
« kdy: 30. 01. 2018, 16:37:51 »

Zkusenosti to tady muze napsat kazdy kdo chce co chce :D ja si kupoval pred 3 roky auto v aaa, a rad se tam vratim, jak nekteri povidaji ze to jsou podvodnici tak ja byl spokojen
Poslal: Dominno
« kdy: 21. 01. 2018, 22:57:11 »

ESA uvádí falšený info, k nim už nikdy, raději Áčka, tam se nebojím nějakých podvodů

Přesně Franto, u Áček mám jistotu, že budu mít klidný nákup/prodej bez komplikací, za to u ESY je to pravej opak
Poslal: Dominno
« kdy: 21. 01. 2018, 22:53:55 »

Bohužel nemůže na ESA najít jediný pozitivum, proto všem rozhodně doporučuji o 100% spolehlivější AAA než tyhle podvodníky
Poslal: Pralinka
« kdy: 17. 11. 2017, 20:43:11 »

Dobrý den, právě vedu spor s úředníky tohoto zařízaní. Při podepsání smlouvy v Praze- Štěrboholy mi řekli, že si nemůžu sama vůz registrovat a musím si tuto službu u nich zaplatit. Přišly mi brněnské SPZ. Když jsem je požádala, aby mi je vyměnili za pražské, odbyli mě, že svému závazku dostáli.
Poslal: Aleš
« kdy: 16. 11. 2017, 09:32:14 »

Souhlas - ESA jsou šmejdi. Našel jsem na internetu auto, které bylo v Brně. Dohodli jsme se, že mi k autu dají zimní pneu, že to není problém, a za to, že si dojede do Brna tak zajistí na své náklady přepis a dají mi plnou nádrž. Ujistil jsem se ještě než jsem odjel, že to platí a po 3 hodinách cesty, když jsem dorazil, tak v Brně nikdo nic nevěděl, na callcentrum se nedalo dovolat a nebyly ani kola ani sleva. Odjel jsem s nepořízenou a pěkně naštvanej. Když mi volal druhý den jejich manažer, proč jsem si auto nevzal, tak jsem mu říkal, že jsou podvodníci a neplní dohody a on že to tak nebylo. Říkam, že mají monitorované hovory, tak ať si to přehraje a pak zavolá a od té doby se neozval - nikdy víc!!!!!
Poslal: Jan K.
« kdy: 30. 08. 2017, 23:38:39 »

Já u nich auto sice nikdy nekupoval, ale prodával jsem ve Štěrboholech auto a nemám si na co stěžovat. Je to půl roku a cenu mi tenkrát nabídli ze všech bazarů nejvyšší.
Poslal: roman
« kdy: 02. 08. 2017, 21:24:29 »

Ja mohu potvrdit zkusenosti a aaa auto, kvalitni autobazar s dobrymi cenami
Poslal: Mates
« kdy: 02. 08. 2017, 10:57:32 »

Auto v ESA jsem nekupoval z důvodu špatných zkušeností od kamarádů. Raději jsem se obrátil na prodejce Auto Podbabská Specializují se na Škodu a VW. Já jsem šel do klasické značky ŠKODA. Před tím jsem měl také ŠKODU. Mám s touto značkou dobré zkušenosti a nechtěl jsem měnit. Mám ŠKODU YETI. Jestli hledáte vůz, který Vám dá jistotu a spolehlivost tak je to právě ŠKODA Yeti. 
Poslal: Milan
« kdy: 01. 08. 2017, 22:08:57 »

tak ztrati hodnotu, ja kupuji ojetiny radsi a jsem spokojenej.
Poslal: Referent
« kdy: 31. 07. 2017, 08:25:38 »

Aldo, takže podle Vás je nové auto k ničemu. Jinak jste zdráv?
Poslal: Alda
« kdy: 30. 07. 2017, 23:11:50 »

Urcite ano, ja radsi koupim ojety nez novy. prootze to novy ztraci hned nejakou hodnotu a je k nicemu :)
Poslal: Sandra
« kdy: 27. 07. 2017, 16:29:10 »

Co lidi čekáte? jedete si koupit auto, ne 10 rohlíků a 20deka salámu.
Administrativa něco zabere a nedej bože, když jsou před Vámi lidé...samozřejmě to nepůsobí příjemně, ale je potřeba si toto uvědomit. Také jsem měla takový názor, ale když mi jedna slečna v Karlových Varech toto vysvětlila, pochopila jsem.
I oni jsou jen lidé, snaží se dělat svojí práci doře, ale politiku firmy novlivní.
Já mám zkušenosti dobré, byli na mě moc milý, vstřícní a při řešení problému se neobrátili zády.
Poslal: Josef
« kdy: 26. 07. 2017, 10:29:33 »

I já bych rád přispěl svou zkušeností s AutoEsa a předem upozorňuji, že jsem co se týká automobilů ( resp. jejich technické stránky ) naprostý laik.Chtěl jsem si pořídit menší vůz na ježdění po Praze, příležitostně na menší výlety po Republice.Hledal jsem na internetu, na co si dávat pozor při koupi ojetého vozu z bazarů, hledal a shromažďoval informace a nakonec jsem se rozhodl navštívit v Praze pobočku AutoEsa.Vyhlédl jsem si Hyundai Getz a poprosil jsem obsluhu, aby mi najeli na rampu a pustil jsem se do prohlídky, a to vyzbrojen rukavicema a oblečením na ušpinění ( to není žert ).Vůz jsme též společně projeli, i já jsem si jej vyzkoušel a nechal jsem si vše projít hlavou.Poté jsem pobočku navštívil ještě jednou a vůz jsem nakonec zakoupil - a dodnes jsem velice spokojený.Pokud člověk uvažuje a přemýšlí, musí si napřed najít informace, co si má na voze ohlídat a samozřejmě musí počítat s tím, že se nejedná o nový vůz.Takže mohu mluvit pouze za svůj konkrétní případ, ale až vůz doslouží, vím, kam opět půjdu.
Poslal: Michal
« kdy: 30. 06. 2017, 11:31:34 »

To ti rekne kazdy clovek, proto si v ackach vyberu ob 4 roky novyho milacka
Platby GoPay

reklama