Fórum Měšec.cz

Nekalé praktiky => Nekalé praktiky a neférová jednání => Téma založeno: Miloslav 11. 02. 2014, 14:45:44

Název: Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Miloslav 11. 02. 2014, 14:45:44
Dnes jsem náhodně zjistil, že všechny nejnovější příspěvky Vlákna názorů na praktiky firmy pana Hrnečka včetně výzvy ke společnému postupu poškozených proti němu zmizely, a připsání dalších je nějak blokováno, zakládám toto téma. Nicméně doporučuji Vlákno založené už v roce 2010 pročíst. Jako základ tématu předkládám můj zmizelý příspěvek popisující mou letošní osobní zkušenost :
Začátkem ledna 2014 mne oslovil Hrneček sám prý na základě doporučení, že mi pomůže s mou pohledávkou. Tlačil mne do osobní schůzky v Praze nejpozději do 3.2.2014, pak prý budou daně a DPH a už nebudou peníze. Namítl jsem, že nemám do Prahy v lednu cestu a musím se koncem ledna dohodnout s firmou, která mi pohledávku nevymohla, že ukončíme smlouvu. Tvrdil, že není třeba se s touto firmou dohodnout, že pokud mi nic nevymohli, jako bych s nimi žádnou smlouvu nepodepsal. Ve středu 29.1.2014 mi Hrneček znova zavolal, nutil mi cestu do Prahy, až mne ukecal. Nabízel volné okénko v 10 nebo 12 hodin i dobrý spoj z Olomouce Pendolinem. Rozhodl jsem se přijet autem, takže schůzka ve 12. Odmítl zaslat návrh smlouvy emailem k prostudování předem, že mají asi 14 druhů smluv, že zítra na místě zvolíme tu nejvhodnější, nic podepisovat nebudu a dostanu smlouvu k předložení mému právníkovi. Obratem zaslal SMS s adresou Hvězdova 1073/33 Praha 4 Pankrác. To vypadalo velmi dobře, jen mi bylo podezřelé, proč mi doporučil, abych do firmy neposílal emaily ani faxy, abych volal jen na jeho soukromé číslo 603937480, kde je mi jako majitel firmy kdykoli k dispozici.
Počasí i provoz na dálnici přispěly k mému dřívějšímu příjezdu, takže jsem ve čtvrtek 30.1.2014 ve firmě zazvonil už v 10:45. Příjemně mne překvapila sekretářka, která mne neodmítla, ale u Hrnečka ohlásila, a vrátila se s pokynem o chvíli strpení. Po pár minutách mne pozval Hrneček do své kanceláře a spustil svůj překotný monolog o své firmě a její úspěšnosti. Když skončil, zkontroloval mé doklady k pohledávce, slíbil v případě úspěšného prověření pohledávky její odkup za 70% s proplacením příští týden, že zavolá zítra, předal 3 listy jejich smlouvy a cca po 5 minutách mne předal vedoucímu vymáhání. Ten pochválil mé podklady, okopíroval si je, zeptal se na vznik pohledávky, pochlubil se, jak vymáhají exekutory nechtěné dluhy, a po cca 5 minutách jsem odcházel. Rychlost jednání a příslib vyplacení 7 let staré pohledávky mne nadchly.
Hned následující páteční ráno mi volal Hrneček, že s dlužníkem mluvili a jeho bonitu hodnotí na 3-, ale přesto odkoupí mou pohledávku, když budeme jednat rychle, protože okolo dlužníka se dějí věci, které nejsou na telefon, takže musím ihned přijet podepsat smlouvu a přivézt paušál 12.000,- Kč + DPH v hotovosti, na nějž dostanu daňový doklad. Započtení s vyplacením za odkup odmítl a ukecával mne na schůzku v pátek nebo nejpozději v pondělí do 12 hodin. Nakonec jsem podlehl nátlaku a slíbil přijet ještě dnes. Nabídl volné okénko v 11 nebo 12 hodin. Zvolil jsem 12.hodinu, protože jsem chtěl získat čas na prověření Hrnečkových tvrzení na internetu. Bohužel jsem toto diskuzní fórum minul, přesto jedno varování jsem přečetl, takže jsem Hrnečkovi zavolal, že nepřijedu. Negativní hodnocení odmítl, že je to pomluva konkurence, a přejmenování firmy zdůvodnil snahou odlišit se od 2 dalších firem s podobným názvem. Ukecal mne na podpis smlouvy s doplněným článkem dodatku, že paušál mi vrátí s výplatou odkupní ceny a navíc v případě jejich odstoupení od smlouvy. Po 12.hodině ale že už nebude ve firmě, tak mne zapsal na 13:30 k podřízenému Fraňkovi. Když jsem si v duchu přehrál náš rozhovor, pochybnosti opět zvítězily. Zavolal jsem na firmu a sekretářce nadiktoval omluvu panu Fraňkovi, že na podpis smlouvy dnes nepřijedu. Kolem 17.hodiny mi volal Hrneček, zprdl mne, že nepřijet na schůzku není seriozní jednání, ale když jsem mu oznámil, že s ním obchodovat nebudu, slíbil mi doplnění dodatku smlouvy o všechny mé výhrady, dokonce, že paušál mi vrátí on jako fyzická osoba. Po cca 20-ti minutovém masírování, mne ukecal na podpis upravené smlouvy v pondělí v 11 hodin, že můžu přijet i dříve, ale po 12.hodině že už ve firmě nebude. Přesvědčil mne i příslibem sdělení důležitých zjištění o dlužníkovi, které nemůže po telefonu říci a možností rozhodnout se na místě, zda podepíšu, či nikoliv, že mne nebude k ničemu nutit, jen ať přijedu, že se budou těšit.
V sobotu 1.2.2013 dopoledne mi ještě poslal SMS, že obchod rozjíždí i bez smlouvy už o víkendu, aby dodržel slíbený termín vyplacení peněz příští týden.
Pořád mi vrtalo hlavou, proč Hrneček tak moc stojí o odkup mé špatně vymahatelné pohledávky. Dnes jsem projel internet v klidu, našel tuto diskuzi a pročetl všechny příspěvky. Ihned jsem Hrnečkovi poslal zakázanou SMS, že na zítřejší schůzku nepřijedu, o jeho služby nemám zájem a ať už mi nevolá. Jsem zvědav, jak zareaguje.
Všem přispěvatelům děkuji, že má podezření potvrdili, a ušetřili mi další ztrátu času a peněz. Těm, kteří Hrnečkovi naletěli, přeji, aby se jim podařilo jejich peníze dostat zpět, a panu Hrnečkovi, aby jej stihl zasloužený trest. Nemyslím si, že je nemocný, ale pěkně mazaný podvodník s kačením žaludkem.
Na rozdíl od zkušeností o neslábnoucí neodbytnosti některých jiných pisatelů mi Hrneček po odmítnutí spolupráce včera večer (den mnou ignorované schůzky k podpisu smlouvy nesmlouvy) zavolal z jiného mobilu 731690901. Chvíli drmolil a drmolil, rozuměl jsem mu jen závěr : "Slyšel jsem, že jste k nám dnes nedorazil." Odpověděl jsem mu :"Včera jsem Vám poslal SMS, že na schůzku nepřijedu, Vaše služby využívat nechci a žádám Vás, abyste mi už nevolal, takže asi proto voláte?"
Snažil se mne opět nesmyslně přesvědčovat, že SMS u nich nepřijímají kvůli neplatičům. Pak už jen položil otázku : "Vy nám to tedy neprodáte?" Když uslyšel mé jasné NE, zavěsil a víc se neozval.
Doufám, že ta hromadná žaloba mu konečně zatne tipec.
Název: Re:1.česká inkasní a faktoringová s.r.o. se teď jmenuje Dynamic Solvent s.r.o.
Přispěvatel: jan kriz 14. 02. 2014, 11:39:50
Vyhledávají věřitele na inzertních serverech a nabízejí odkup dluhu za 15 procentní podíl. Chtějí, abyste podepsali podivnou smlouvu s fiktivním převodem dluhu. Předstírají, že kontaktovali dlužníka (podle čehož jsem pochopil, že blafují, neboť ten můj je schovaný v Anglii) a že prý je velká naděje na úspěšné vymožení (aby vás ukolébali). Pokud o podpis smlouvy nemáte zájem (jen hlupák by platil paušální poplatek předem - poté hrají mrtvého brouka, jak uvádějí jiní postižení), vnucují se ještě pár dní voláním z různých čísel (např. 731690901, 736486376, 602309684, 724151038). Ještě, že jsem jim nedal kontakty na své známé, které chtěli. Více v diskusi na mesec.cz. Nějak se jim zde podařilo dosáhnout smazání vlákna s mnoha negativními komentáři: http://www.podvodnefirmy.cz/%C4%8Cesk%C3%A1-inkasn%C3%AD-a-factoringov%C3%A1
Název: Re:1.česká inkasní a faktoringová s.r.o. se teď jmenuje Dynamic Solvent s.r.o.
Přispěvatel: jan kriz 14. 02. 2014, 11:42:42
http://rozvod.webnode.cz/news/ceska-inkasni-a-faktoringova-spolecnost-/

další.

edit: porušení pravidel diskuzí.
Název: Re:1.česká inkasní a faktoringová s.r.o. se teď jmenuje Dynamic Solvent s.r.o.
Přispěvatel: Monika 21. 02. 2014, 20:41:33
Diky za tuhle diskuzi. Zachranila mi 12 000 :). Navic me pobavilo, ze muj priprad je jak pres kopirak s pribehem Miloslava (az na pendolino a Olomouc:) )...

edit: porušení pravidel diskuzí.
Název: Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Tomáš Novotný 26. 02. 2014, 16:26:07
Dobrý den,
rád bych se podělil o zkušenost se společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Dělám to kvůli tomu, že jsem zde zaregistroval dehonestující kampaň od osob, které mají problém s tím napsat své jméno, bojí se zveřejnit svůj e-mail a neumí správně formulovat větu.
Moje zkušenost: rychlé jednání, všechny problémy na které jsme narazili jsme společně vyřešili, nezískal jsem všechny peníze, ale po tak dlouhé době jsem už ani nedoufal.

Lidé nedejte na nastrčené figurky...
Jsem zvědav, kdy se na mě neumětelové sesypou :)
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: mirek 27. 02. 2014, 07:24:58
já jsem tam včera ybl a zatím jednání na úrovni tak čekám co z toho vyleze. Tak dám potom vědět.
Název: Re:1.česká inkasní a faktoringová s.r.o. se teď jmenuje Dynamic Solvent s.r.o.
Přispěvatel: Gagy 02. 03. 2014, 19:26:03
No koukám, že to funguje všude stejně. Měl jsem tam jet zítra a jsem rád, že tahle diskuse je.... Příběh stejný jak přes kopírák. odkup hned, ukecávání, nové pohledávky, rychle přijeďte, 12.000,- paušál oproti dokladu atd atd atd.   Na první pohled seriózní jednání, ale vidím že skutek utekl....

edit: porušení pravidel diskuzí.
Název: Re:1.česká inkasní a faktoringová s.r.o. se teď jmenuje Dynamic Solvent s.r.o.
Přispěvatel: jiriviman 07. 03. 2014, 14:19:23
Tak ještě,že jsem si nechal proklepnout číslo(603937480) této firmy Dynamic solvent.Jejich vyjadřování a  chování je přesné jak uvádíte.Poslal jsem sms a řekli mi,že sms neposílat ted mají momentálně peníze tak můžou zkupovat pohledávky. Podle toho co jsem se dočetl tak jejich chování je jak přes kopírák.Tomu pánovi není ani pořádně rozumět bude muset vrátit peníze do školy,aby ho to naučily  ;D
Díky za forum ted si s něma pohraju zase já.

edit: porušení pravidel diskuzí.
Název: Re:1.česká inkasní a faktoringová s.r.o. se teď jmenuje Dynamic Solvent s.r.o.
Přispěvatel: Renata 13. 03. 2014, 00:46:05
Děkuji Všem za vaší diskuzi. Já tam byla v úterý 11.3.2014 a úplně stejný postup jen to ve mě vše nák hlodalo a nedalo spát tak jsem sedla na net a ejhle.Mé podezření na urychlené jednání firmy se potvrdilo! Sice dluh vymožený nemám?ale další vyhozené peníze mi zůstali(teda spíš osobě která mi chtěla půjčit a pomoct) jen díky Vám co jste zde napsali.Nechápu ten jejich hyenismus i přes to že jsem je upozornila jak na tom finančně jsem a jsem s dětma na dávkách v hmotné nouzi tak mi z 12000Kč slevili na 6000Kč! To už by trklo i VOLA! Děkuji moc!!!
Název: Re:1.česká inkasní a faktoringová s.r.o. se teď jmenuje Dynamic Solvent s.r.o.
Přispěvatel: Milan 20. 03. 2014, 23:17:19
Spokojenost vymohli co se dalo.
Název: Re:1.česká inkasní a faktoringová s.r.o. se teď jmenuje Dynamic Solvent s.r.o.
Přispěvatel: Romana 21. 03. 2014, 06:33:20
Musím napsat dobrou referenci Dynamic Solvent s.r.o. mi pomohla pohledávku vymoci.
Název: Re:1.česká inkasní a faktoringová s.r.o. se teď jmenuje Dynamic Solvent s.r.o.
Přispěvatel: Radek 23. 03. 2014, 20:41:57
To určitě... >:(
Název: Re:1.česká inkasní a faktoringová s.r.o. se teď jmenuje Dynamic Solvent s.r.o.
Přispěvatel: Romana 24. 03. 2014, 15:09:58
No fakt žádnej problém.
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Radek 26. 03. 2014, 10:38:39
Ze dvou pohledávek vymohli jen jednu. Ale spokojenost.
Název: Re:1.česká inkasní a faktoringová s.r.o. se teď jmenuje Dynamic Solvent s.r.o.
Přispěvatel: Václav 26. 03. 2014, 11:50:56
Docela mě mrzí, že lidi píšou jen negativa a o pozitivech niko nenapíše.  Pohledávku mi Dynamic Solvent vymohlo, takže OK. Děkuji.
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Pevel 26. 03. 2014, 11:58:48
Dobrá spolupráce, dělají pro mě 4. pohledávku a zatím spokojenost.
Název: Re:1.česká inkasní a faktoringová s.r.o. se teď jmenuje Dynamic Solvent s.r.o.
Přispěvatel: Honza 27. 03. 2014, 11:03:40
Mě pohledávku taky vymohli, sice jen část, ale spokojenost.
Název: Re:1.česká inkasní a faktoringová s.r.o. se teď jmenuje Dynamic Solvent s.r.o.
Přispěvatel: Jakub 31. 03. 2014, 21:48:31
Zajímavé, že se tady najednou objevily 3 kladný komentáře :D evidentně pan Hrneček pod pseudonymem. Jako kontrolní otázku proti spamu mám: "Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne.", to je povedený "pane" Hrneček...abych Vám taky neutrhl ucho (v lepším případě). Jestli chceš pěstní souboj, klidně ti proplatím cestu do Brna, ale máš na to jen do pátku, pak se totiž odepisují daně a mě budou bolet klouby ;-)
Název: Re:1.česká inkasní a faktoringová s.r.o. se teď jmenuje Dynamic Solvent s.r.o.
Přispěvatel: lexa 14. 04. 2014, 19:17:08
Dobrý den pane Miloslave, neskutečně jste mě pobavil- moje rychlá zkušenost je jako přes kopírák, doslova a do písmene :) 
Název: Re:1.česká inkasní a faktoringová s.r.o. se teď jmenuje Dynamic Solvent s.r.o.
Přispěvatel: David 14. 04. 2014, 20:35:43
Jsem z Ostravy a zitra tam mam jet. Celou dobu uz od 1tel.mam pochybnosti.nemuzete mi tady nekdo napsat tel.cislo? Chci se jen zeptat na par otazek nerad bych cestoval z Ostravy. Ale zacatek byl naprosto stejny( ten telefonat)
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Renata 15. 04. 2014, 15:05:09
Dynamic Solvent mi pohledávku vymohli, trvalo to ale dlouho.
Název: Dynamic Solvent zkušenost
Přispěvatel: Jakub.S 16. 04. 2014, 11:17:42
Dobrý den, rád bych se podělil o pozitivní zkušenost s firmou Dynamic Solvent, která mi pomohla získat zpět mé peníze. Celý proces trval trochu déle, než bych si představoval, ale nakonec sem své peníze zpět získal. Pohotové jednání s výsledkem nad mé očekávání - Dynamic solvent mohu prostě jen doporučit. :)
Název: Re:Dynamic Solvent zkušenost
Přispěvatel: Jarda 17. 04. 2014, 12:56:01
Dobrou zkušenost můžu potvrdit, neměl sem s nimi jediný problém a peníze sem zpět dostal.
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Patočka 17. 04. 2014, 13:02:12
Po zaplaceni poplatku sem mel sice obavu, ale nakonec vymohli vse! Mohu jen doporučit. :)
Název: Re:Dynamic Solvent zkušenost
Přispěvatel: Pert Voš 18. 04. 2014, 10:16:45
Také sem své peníze dostal, doporučuji!
Název: Re:Dynamic Solvent zkušenost
Přispěvatel: Ondrej 18. 04. 2014, 15:10:55
Na začátku sem si nebyl jistý, ale nakonec sem své peníze také dostal. Trvalo to sice nějakou dobu, ale nakonec můžu doporučit  8)
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Hanka 18. 04. 2014, 21:23:57
Dynamic solvent mě pomohli získat zpět co mi patří. Děkuji a doporučuji!
Název: Re:Dynamic Solvent zkušenost
Přispěvatel: Petra 21. 04. 2014, 12:58:32
Dobrý den, dynamic solvent mi také pomohli získat zpět mé finanční prostředky.
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Jaruška 22. 04. 2014, 06:55:06
Sice nevymohli vše, ale vrátila se mi alespoň část peněz. Děkuji!
Název: Re:Dynamic Solvent zkušenost
Přispěvatel: Patrik Chrz 22. 04. 2014, 07:56:59
Docela si říkám, kolik se zde po vlákně s negativní zkušeností http://forum.mesec.cz/index.php?topic=5498.0 s touto firmou objevilo samostatných vláken glorifikujících tuto společnost.
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Patrik Chrz 22. 04. 2014, 07:57:10
Docela si říkám, kolik se zde po vlákně s negativní zkušeností http://forum.mesec.cz/index.php?topic=5498.0 s touto firmou objevilo samostatných vláken glorifikujících tuto společnost.
Název: Re:Dynamic Solvent zkušenost
Přispěvatel: Jakub jelínek 27. 04. 2014, 17:34:55
Po zaplacení poplatku sem propadl panice a celé věci sem nevěřil, ale i tak sem nakonec část svých peněz získal. Trvalo to dlouho, ale nakonec můžu doporučit.
Název: Re:Dynamic Solvent zkušenost
Přispěvatel: Frantisek 29. 04. 2014, 15:37:33
Děkuji za doporučení, i mě pomohla firma Dynamic solvent!
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Josef Koval 30. 04. 2014, 16:01:59
Trvalo to delší dobu, ale i já se můžu připojit a firmu dynamic solvent doporučit.  ;)
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Pavla 06. 05. 2014, 10:33:35
Po předchozích velmi špatných zkušenostech sem využila služby firmy Dynamic Solvent a konečně mám své peníze zpět.
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: monineli 06. 05. 2014, 14:22:42
a nepřijde Vám divné, že chtějí nějaký poplatek ve výši cca 18tis dopředu? Já jsem s nimi také chtěla jednat o odkupu pohledávek, ale po těch špatných recenzích a na slovo stejném postupu (každý případ je přeci individuální) a reportáži Josefa Klímy, bych nerada přišla o další peníze.
Název: Re:1.česká inkasní a faktoringová s.r.o. se teď jmenuje Dynamic Solvent s.r.o.
Přispěvatel: Olga Zdařilová 07. 05. 2014, 14:45:08
Prosím o radu, co mám dělat - já hlupák podlehla a zaplatila paušál 8.500,- Kč - musela jsem si je vypůjčit a musím je samozřejmě vrátit, firma nekomunikuje...Přijdu o poslední přátele, co mi zbyli...Jsem v tísnivé finanční situaci a pan Hrneček se asi jen směje...nešťastná Olina
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Klára 13. 05. 2014, 09:58:57
Děkuji, Dynamic Solvent vymohli zpět všechny mé peníze. Nejprve sem tomu nevěřila a bála sem se, nicméně nyní musím doporučit! :)
Název: Dynamic Solvent
Přispěvatel: Ema 13. 05. 2014, 16:01:00
Bohužel patřím mezi ty, kteří se nechali ukecat p. Hrnečkem a p. Fraňkem uhradili jsme paušál, neboť oba pánové viděli situaci tak růžově, že nejpozději do 10 dnů jsme měli obdržet peníze. Už to jsou tři měsíce a nic. Komunikace mizivá. Pokud existuje nějaká hromadná žaloba na nekalé praktiky p. Hrnečka a jeho smečky, rádi bychom se připojili. Dejte prosím vědět. Díky předem.
Název: Re:1.česká inkasní a faktoringová s.r.o. se teď jmenuje Dynamic Solvent s.r.o.
Přispěvatel: Libor 18. 05. 2014, 16:42:23
Já potvrzuji vše, co uvedl ve svém článku pan Miloslav - společnost Dynamic Solvent. Pokud na ně někdo chystá hromadnou žalobu, tak se k ní přidám. Navíc navrhuji i stížnost na Živnostenský úřad, protože jejich podnikání se neslučuje se zákony ČR. Jedná se o formu, jak vymoct ze zákazníka zálohu a pak se již neozvat... Já osobně připravuji trestní oznámení!!!!

edit: porušení pravidel diskuzí.
Název: Re:1.česká inkasní a faktoringová s.r.o. se teď jmenuje Dynamic Solvent s.r.o.
Přispěvatel: Olga Zdařilová 19. 05. 2014, 09:51:39
 Můj příběh má pokračování, pro mě se sťastným koncem. Musím ho zde dopsat. Firma se mi ten samý den sama ozvala, p. Franěk byl v pracovní neschopnosti, p. Hrneček měl jednání, ale sám mi také zatelefonoval...jenže to já už jsem měla díky přečtení diskusního fóra hysterický záchvat paniky...V pondělí se p.Franěk vrátil po nemoci, domluvili jsme se na ukončení smlouvy a peníze, které jsem dopředu zaplatila, mi vrátil. O přátele tudíž nepřijdu, ale moje šílená finanční situace se nevyřešila, svoji pohledávku z dlužníka sama nevymohu...Třeba by to dopadlo dobře a měla bych alespoň část z dluhu zpět...Tolik k mému zoufalému příspěvku, nechci být k nikomu nespravedlivá. Jen mě moje známá, co dělá insolvence, upozornila, že nikdy nesmím nic platit dopředu, tak se toho budu držet.
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Ota 23. 05. 2014, 20:03:54
Jsem nadsen, sve penize mam zpet a ani to netvalo dlouho! Rozhodně doporučuji!
Název: Re:1.česká inkasní a faktoringová s.r.o. se teď jmenuje Dynamic Solvent s.r.o.
Přispěvatel: miskas 29. 05. 2014, 11:35:50
No to jsem rada, ze tahle fora existuji, nebot nyni uz chteji 18000,- bez dph a tlaci aby clovek prijel co nejdrive a ze penize budou do 10dni na ucte!!!! Nastesti jsem nic nepodepsala...;) Budu muset spolehat na soud, diiiiky;)
Název: Re:1.česká inkasní a faktoringová s.r.o. se teď jmenuje Dynamic Solvent s.r.o.
Přispěvatel: petr 30. 05. 2014, 10:08:49
 Česká inkasní nebo Dynamic Solvent, to je jedna a tatáž banda. Už z názvu je patrno, co je náplní jejich činnosti. Pán jménem Hrneček musí mít sakra vlivné kontakty, když si ho nikdo z míst, která mají na starost jeho činnost, zatím nevšiml. Mám s ním 100% negativní zkušenost a dlouhé tahanice o mé peníze. Nakonec vše vrátil.
 Plně souhlasím s příspěvkem pana Jakuba v tomto vláknu. Hrneček potřebuje tzv.přes kušnu, protože nic jiného na takové neřády neplatí. Klidně ho vyzvu na pěstní souboj jako druhý v pořadí - až se vylíže z prvního. Na závěr pouze jedno - co zavání Hrnečkem NEBRAT !!!! Bacha Na Hrnečka!!!

edit: porušení pravidel diskuzí.
Název: Re:1.česká inkasní a faktoringová s.r.o. se teď jmenuje Dynamic Solvent s.r.o.
Přispěvatel: Pavel 30. 05. 2014, 19:46:13
Přesně tak!!! Hrneček a jeho kumpáni(Veverka aj.) se bez nějakého svého svědomí jen obohacují na úkor už tak poškozených a nešťastných lidí. Je s podivem, že tato ,,firma,, u nás tohle může beztrestně provádět a nikdo na ně nemůže. Doufám, že jednou je spravedlnost dožene a pak půjdou tam kam patří!!!!!   
Název: Re:1.česká inkasní a faktoringová s.r.o. se teď jmenuje Dynamic Solvent s.r.o.
Přispěvatel: Emily 06. 06. 2014, 08:52:41
Tak uz jsem v tom i ja :-) v pondělí tam mám jet. ANI NÁHODOU !!! Moc děkuji všem přispěvatelům . Přišlo mi to hned divné . Byl naprosto neodbytný a aby mi nabízel za půl milionu 85%? Za směnku max 30% a ještě bych byla ráda. Dokazal byste mi tu někdo poradit solidní vymáhací společnost. ? Díky moc a všem fajn den. Ema
Název: Re:Dynamic Solvent zkušenost
Přispěvatel: Lenka Svobodová 11. 06. 2014, 09:47:35
dobry den take sem penize zpet ziskala a dekuji firme dynamic solvent
Název: Re:1.česká inkasní a faktoringová s.r.o. se teď jmenuje Dynamic Solvent s.r.o.
Přispěvatel: Jana 12. 07. 2014, 08:49:04
Prosím o radu, co mám dělat - já hlupák podlehla a zaplatila paušál 8.500,- Kč - musela jsem si je vypůjčit a musím je samozřejmě vrátit, firma nekomunikuje...Přijdu o poslední přátele, co mi zbyli...Jsem v tísnivé finanční situaci a pan Hrneček se asi jen směje...nešťastná Olina

No nazdar :(. Tohle fórum jsem objevila pozdě, zřejmě jsem si také "naběhla" a tím pádem přišla o zaplacený paušál předem >:(. Poradí někdo co teď s tím??? Za ochotu předem moc děkuji.
Název: 1.česká inkasní a faktoringová s.r.o. se teď jmenuje Dynamic Solvent s.r.o.
Přispěvatel: Jana 12. 07. 2014, 16:51:11
Prosím zúčastněné a podvedené o radu. Smlouvu s touto společností jsem samozřejmě podepsala a zaplatila paušál v dobré víře, že konečně tímto způsobem a legálně dostanu z dlužníka peníze. Až doma mi došlo, že mi první den v kanceláři dali domů prostudovat smlouvu, kde bylo napsáno že peníze za odkup smlouvy jsou splatné do 10 dnů,  v té, co jsem jim tam pak o dva dny později podepsala už toto uvedené nebylo. Teď už vím že je všechno špatně, ale bohužel jsem se neměla v tu chvíli s kým poradit. Poradí někdo, kdo udělal to samé , jak z toho ven?
Díky, Jana
Název: Re:1.česká inkasní a faktoringová s.r.o. se teď jmenuje Dynamic Solvent s.r.o.
Přispěvatel: Peca 28. 07. 2014, 09:03:31
 Všechno jak přes kopírák...dneska jsem měl jet na schůzku. Když jsem mu říkal, že to mám do Prahy 200km, ať mi to pošle mejlem, tak mi řekl, že právě proto se chce domluvit rychle, protože 200km to tam bude i příští týden :-D Jinak teď můžu mít 85%, ale příští týden už jen 70%, protože pak bude srpen a tam je to vždycky špatný :-D
Název: Re:1.česká inkasní a faktoringová s.r.o. se teď jmenuje Dynamic Solvent s.r.o.
Přispěvatel: Víťa 06. 08. 2014, 18:57:02
Ahoj. Děkuji za internet a toto forum.
Obdobný stav přišel i u mě. Z 85% bylo rázem 70% za pohledávky, pokus o platbu 12000+ DPH, Advokát říkal ,že by očekával ,že budou chtít, alespoň vidět co mám v ruce aby si byli jisti ,že v případě soudu mohou vyhrát? Ale stačil jim jmený seznam a pár telefonů? Hodnocení bonity také 3- to bude asi běžné. A informace co podali může zjistit každý postačí pouze zavolat na FU či internet? Jak již bylo uvedeno. Všechno honem honem, termíny schůzek jako by měli 10 lidí na 1hodinu. A přitom čekárna prázdná? Slečna se tvářila jako by tušila ,že to nebude o.k.! Pozorovat lidi se vyplatí:-). Věděl jsem ,že v tom fofru nic nepodepíši ,ale chvíli jsem váhal. To nyní skončilo. Radši se budu soudit s těma šmejdama co si něco objednají a pak neplatí. PS: Hlavně ,že náš stát s tím nic nedělá a my SOC a ZDR. Platit musíme pořád + penále a Daně.
Moc Děkuji V.
Název: Re:1.česká inkasní a faktoringová s.r.o. se teď jmenuje Dynamic Solvent s.r.o.
Přispěvatel: Víťa 06. 08. 2014, 19:09:45
Ahoj. Ještě jednou.
Pokud bude někdo žalobu podávat. I já svoji kapkou rád přispěji. Protože, všichni tito a nepoctivci, kazí vědomí lidí o podnikatelích a živnostících. Denně totiž vidím co živnostníci dokážou řeknou si za to nehorázné sumy ,které dostanou bez okolků. A my tam pak jedem na opravu a musíme se dohadovat o peníze. Jak říká můj otec je,, řemeslník a řemeslník" rozdíl je patrný po zaplacení :-). Jěště jednou díky a hlavně ať si to přečte co nejvíce lidí před podpisem.V.

edit: porušení pravidel diskuzí.
Název: Re:1.česká inkasní a faktoringová s.r.o. se teď jmenuje Dynamic Solvent s.r.o.
Přispěvatel: Honza 12. 08. 2014, 09:57:04
Dobrý den, zítra mam také schuzku v DynamicSolvent. Po telefonu hrozne spechali což se mi nelíbilo tak jsem začal hledat a našel tuto diskuzi. Jde mi o to že mám pohledávky, které jsou již v exekučním řízení a splácené ( nařízené sražky z platu, duchodu atd.. ). Z předchozí diskuze jsme nepochopil v čem je problém - lidé tu píší o paušálu a že nic není vymoženo. Ja tam jedu po telefonické dohodě na schuzku ohledne odkupu pohledávky, tudíž předpokládám že toto se mne netýká ( nechci po nich vymáhání ale odkoupení celých pohledávek ), každopádne bych rád byl připraven. Pokud byl někdo v podobné situaci prosím o info jak to dopadlo a zda to má cenu ( mam to do práglu jen  75km takže nic hrozného ) ..
Název: Re:1.česká inkasní a faktoringová s.r.o. se teď jmenuje Dynamic Solvent s.r.o.
Přispěvatel: Petr 12. 08. 2014, 15:26:43
Dobrý den,
radím Vám ať nikam nejezdíte a žádné peníze jim nedávejte!!! Já dopadl podobně, taky jsem tam jel, ale 540km tam a zpět, jelikož to muselo být rychle a hned druhý den po tel. dohodě s Hrnečkem, který Vás nepustí ani ke slovu. Pak jsem jim tam zaplatil 24.000,-Kč s tím ,že do 10 dní mi pošlou 80% ceny pohledávek.
Už je to dva roky a nedostal jsem ani korunu. Oni Vám dají smlouvu, ale ne na odkup pohledávek, ale na postoupení pohledávek s tím, že je budou chtít prodat jinému nebo je i vymoci. Neudělají ale nic a řeknou Vám pak ,že se to stále snaží někde prodat ,ale nedaří se.Tím se kryjí ,že Vás vlastně okradli, jako spoustu dalších důvěřivců co jsem byl i já. Převezme Vás nějaký Veverka a Hrneček už s Vámi jednat nebude. Je jen s podivem, že tuhle ,, činnost" provádí stále dál už několik let a nikdo s nimi nic neudělá!!! V tomhle státě ,je ovšem možné všechno!
Přeji Vám hodně štěstí.

edit: porušení pravidel diskuzí.
Název: Re:1.česká inkasní a faktoringová s.r.o. se teď jmenuje Dynamic Solvent s.r.o.
Přispěvatel: Vlaďka 28. 08. 2014, 19:13:33
Zdravím všechny co si čtou tyto reference.
Musím konstatovat, že je pravdou - vše jako přes kopírák. Pozor na ně a hlavně nic neplaťte a kašlete na dohodnuté jednání kde Vás budou pouze masírovat, hlavně aby jste zaplatili. Ano zaplatíte ,,vratnou zálohu,, dostanete účtenku se kterou si tak akorát můžete vytřít ... ale oni budou mít Vaše peníze. Také jsem jela a to z Jeseníku do Prahy na jednání a za 10 min jsem byla hotová i se smlouvou na pročtení. Ta smlouva je podle starého ob.zákoníku a ve finále jsou oni o proti Vám ve výhodě s tím, že Vám nemusí nic vracet. No každopádně jim jde pouze o to aby jste podepsali smlouvu a ZAPLATILI dohodnutou částku ovšem né malou. A to že se nemá posílat SMS že jejich gsm brána to nepřijme je také blbost. Já jim psala a po dvou min. mi došla od nich sms že mi píše automat a bla bla bla, vše jsem si ověřila u operátora a po hodině jim poslala novou sms aby nedělali z lidí hlupáky a že to mám ověřené a jejich tak zvaný automat ať si strčí do zadnice hlavně ať už neotravují, tak mi už ten ,, automat ,, neodpověděl. NIC NEPLAŤTE, přišli by jste o další peníze.
Vlaďka

edit: porušení pravidel diskuzí.
Název: Re:1.česká inkasní a faktoringová s.r.o. se teď jmenuje Dynamic Solvent s.r.o.
Přispěvatel: michael 29. 08. 2014, 13:20:27
Taky mam jet na schuzku kvuli odkupu pohledavky,jasne jsem jim rekla ze nechci vymahani.pouze odkup.Mate nekdo zkusenost?pan Honza tu psal nedavno ze tam jede jak jste dopadl?
Název: Re:1.česká inkasní a faktoringová s.r.o. se teď jmenuje Dynamic Solvent s.r.o.
Přispěvatel: JamesL 04. 09. 2014, 17:23:49
Zdravím, dnes jsem tam byl a bohužel jsem netušil, co je to za lidi. Podepsali jsme smlouvu i ten dodatek, ale zálohu odemně nedostali. Co mám dělat? Samozřejmě dál pokračovat je nesmysl...
Název: Re:1.česká inkasní a faktoringová s.r.o. se teď jmenuje Dynamic Solvent s.r.o.
Přispěvatel: ota 21. 09. 2014, 19:21:54
co dodat, když to tady čtu, i u mě stejné jednání jako přes kopírák.. na schůzku spěchali, zálohu si vzali s tím, že příští týden odkoupí 80% pohledávky.. a nyní nekomunikují.. Když jsem jim vyčetl, že nezvedají telelefon,  tak začali útočit, že je neoprávněně napadám a že se se mnou dál bavit nebudou. Peníze i přes několik písemných výzev nevrátili. Chystáte někdo tu hromadnou žalobu? To přece není možné, aby to takovým podvodníkům stále procházelo.
Všichni, co jste byli firmou Dynamic Solvent poškozeni, pojďme se spojit a podniknout společné kroky. Tzn. na policii podat trestní oznámení a dotáhnout to až k soudnímu procesu..
Případně dejte návrh, jak se společně kontaktovat a dohodnout další kroky mimo veřejný internet.. třeba to od nich někdo také čte a není nutné, aby věděli, jak se bude dál postupovat..
Název: Dynamic Solvent
Přispěvatel: Foki 22. 09. 2014, 12:11:23
Také mě oslovila firma Dynamic Solvent a tlačila na mě jako popisujete v několika příspěvcích. Takže děkuji všem že jsem nenalít. Mě dali slevu z 12000Kč na 6000Kč. Jinak od začátku to bylo podezřelí obvyklá hra že mají kupce že stačí podepsat plnou moc ale vždy na závěr rozhovoru šlo o úhradu poplatku a pak že budou peníze z pohledávek. Tak jsem zvědavý jak to dopadne až odmítnu jeho služby. Asi bude tlačit ale je třeba si zvyknout a hlavě díky internetu si dávat vědět. Takže moc děkuji všem za příspěvky. 
Název: 1.česká inkasní a faktoringová s.r.o. se teď jmenuje Dynamic Solvent s.r.o.
Přispěvatel: Foki 22. 09. 2014, 12:13:45
Také mě oslovila firma Dynamic Solvent a tlačila na mě jako popisujete v několika příspěvcích. Takže děkuji všem že jsem nenalít. Mě dali slevu z 12000Kč na 6000Kč. Jinak od začátku to bylo podezřelí obvyklá hra že mají kupce že stačí podepsat plnou moc ale vždy na závěr rozhovoru šlo o úhradu poplatku a pak že budou peníze z pohledávek. Tak jsem zvědavý jak to dopadne až odmítnu jeho služby. Asi bude tlačit ale je třeba si zvyknout a hlavě díky internetu si dávat vědět. Takže moc děkuji všem za příspěvky.
Název: Re:Dynamic Solvent
Přispěvatel: Foki 22. 09. 2014, 12:15:16
1.česká inkasní a faktoringová s.r.o. se teď jmenuje Dynamic Solvent s.r.o.
Název: Re:1.česká inkasní a faktoringová s.r.o. se teď jmenuje Dynamic Solvent s.r.o.
Přispěvatel: Ema 24. 09. 2014, 10:52:20
Dobrý den,
hledám další postižené firmou Dynamik Solvent. Již s jednou paní jsem se kontaktovala, že bychom podali společně žalobu. Když nás bude více, bude to samozřejmě lepší.
Pokud to myslíte vážně s tím, že byste se k hromadné žalobě připojil, prosím kontaktujte mě na emailové adrese emaag@volny.cz. Pokud mi na něj sdělíte telefon, zavolala bych vám a domluvili bychom se na dalším postupu.
Název: Dynamic Solvent
Přispěvatel: Ema 24. 09. 2014, 11:01:28
dobrý den všem,
kdo chcete vědět, co je to za průšvih nechat se firmou Dynamic Solvent přesvědčit, že ona je ta pravá, kdo vám pomůže, podívejte se na tomto fóru na diskuzi pod názvem 1. česká inkasní a factoringová společnost s.r.o. Tak se totiž tato firma dříve jmenovala. Lidé i scénář zůstávají. Tak si dejte pozor. Pokud je mezi vámi někdo, kdo by se chtěl připojit k hromadné žalobě, kontaktujte mě prosím na adrese emaag@volny.cz. Ozvu se vám. Již jsem našla jednu spřízněnou duši, ale když nás bude více, tím lépe. Někdo je přece zastavit musí.
Název: Zkušenost s firmou Dynamic Solvent
Přispěvatel: Jiří Havlík 30. 09. 2014, 16:25:36
Připojuji se k plejádě všech nazlobených klientů společnosti Dynamic Solvent, s.r.o. Praha a zvláště pak odpovídám panu Tomáši Novotnému na jeho nadšenou ódu na tuto společnost. Zřejmě je podplacenej, nebo je zaměstnancem této firmy a má na starosti know-how této firmy na okrádání zoufalých klientů. Plně se ztotožňuji s příspěvkem p. Libora Chlopčíka: Dynamic Solvent = rošťáci - připravuji trestní oznámení a stížnost na Živnostenský úřad...

Dne 10.9.2014 jsem s nimi uzavřel smlouvu na odkup pohledávky za soukromou osobou ve výši 31.500,- Kč. Pohledávku dle smlouvy měli odkoupit za 22.050,- Kč. Následně jsem obdržel e-mail, že moji záležitost má na starost jakýsi ing. V. Václav. Po několika telefonátech jsem se dozvěděl, že pohledávka má špatnou bonitu a peníze mi dosud nepřišly. Následně jsem jim napsal, že tedy odstupuji od smlouvy a žádám vrácení poplatku ve výši 4.000,- Kč. Zmíněný ing. Václav mě po opětovném telefonickém rozhovoru sdělil, že mi druhý den v 10.00 zavolá. Žádného telefonátu jsem se ale nedočkal. Následně jsem zjistil, že tuto společnost zastupuje Bc. Hrneček. Pokud by mi tato skutečnost byla známa před podpisem smlouvy, rozhodně bych do toho nešel. Poraďte prosím, pokud někdo máte povědomost, jak se domoci svých peněz (poplatku 4.000,-) zpět. Za případné odpovědi na uvedený e-mail předem děkuji.

havlikj@volny.cz

edit: porušení pravidel diskuzí.
Název: Re:1.česká inkasní a faktoringová s.r.o. se teď jmenuje Dynamic Solvent s.r.o.
Přispěvatel: Honza 01. 10. 2014, 11:49:28
Dobrý den p. Miroslave,
 Děkuji Vám za vyčerpávající popis sledu událostí, u nás to jednání s p. Hrnečkem (Dynamic Solvent s.r.o.) probíhalo do dnešního dne úplne stejně. a po přečtení příspěvků a shlédnutí reportáže p. Tůmy (Na vlastní oči: O podvodných vymahačích a pochybných zakázkách (http://tn.nova.cz/clanek/zpravy/tv-archiv/na-vlastni-oci/na-vlastni-oci-o-podvodnych-vymahacich-a-pochybnych-zakazkach.html)) jseme ukončili veškeré jednání a ušetřili tak 16.000,- Kč, které požadoval p.Hrneček jako zálohu.
p. Hrneček nás kontaktoval s tel. čísla 724 994 757. Veškeré hovory s p. Hrnečkem máme nahrané.
[/quote]

edit: porušení pravidel diskuzí.
Název: Re:1.česká inkasní a faktoringová s.r.o. se teď jmenuje Dynamic Solvent s.r.o.
Přispěvatel: Lubik 07. 10. 2014, 14:24:27
Nejsem neomylný, před časem jsem si podle TV objednával stolek a operátorka mě ukecala na dva. Ale když někdo odkupuje pohledávku a chce poplatek, tak to je divné, to někoho nenapadlo, ať místo za 80% ji odkoupí za třeba 60%, ale bez poplatku? Skutečně je otázka, za co to je?
Název: Re:1.česká inkasní a faktoringová s.r.o. se teď jmenuje Dynamic Solvent s.r.o.
Přispěvatel: Vendy 10. 10. 2014, 09:09:00
Dobrý den všem...jsem naprosto v šoku. Všechny tyto příběhy jsou jak přes kopírák. Taky jsem jim podlehla,
mám pohledávku za 50 tisíc, pan Hrneček slíbil odkup do 3 - 7 dnů ve výši 40 tisíc. Stejný postup- rychlá schůzka atd., přijela jsem tam,
jednal se mnou pan Franek, podepsala jsem smlouvy a dala jim "vratný" paušál 5 tisíc....co s tím budeme dělat? Já to nechci tak nechat...
co takhle kontakovat TV Nova pana Klímu? Ráda se připojím k čemukoliv, aby tito neměli stále zelenou a takto podnikali dál a dál...
Můj e-mail: Tazinka@seznam.cz

edit: porušení pravidel diskuzí.
Název: Re:1.česká inkasní a faktoringová s.r.o. se teď jmenuje Dynamic Solvent s.r.o.
Přispěvatel: Lubik 10. 10. 2014, 14:12:58
Kdyby byl ten poplatek nevratný (např. „za námahu“), tak ho chápu i když by bylo možné říci, tak místo 40.000 Kč dostanu jen 35.000 Kč., ale vratný poplatek, který platí navíc prodávající kupujícímu, to nechápu. Je-li mezi kupujícím a prodávajícím prostředník, tak si vezme nějaký poplateček (třeba od obou), který si nechá i když se obchod neuskuteční - beru (i když se skřípání zuby). Chápu, že si prodávající vezme určitou, částku předem, která se potom odečte, ale to není poplatek, ale záloha. Ale aby platil prodávající kupujícímu?
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Jiří Havlík 31. 10. 2014, 08:43:45
Dnes jsem obdržel na svůj účet zpět zálohu v částce 4000,- Kč na základě smlouvy o odstoupení od smlouvy a narovnání. Děkuji společnosti Dynamic Solvent, že se zachovala čestně a korektně.
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: jaro 11. 11. 2014, 14:01:49
Doporučuji Vám všem podívat se na reportáž televize nova, dříve než si něco s touto firmou Martina Hrnečka (teď pod názvem Dynamic solvent, dříve česká inskasní a faktoringová) začnete!
http://tn.nova.cz/clanek/zpravy/tv-archiv/na-vlastni-oci/na-vlastni-oci-o-podvodnych-vymahacich-a-pochybnych-zakazkach.html (http://tn.nova.cz/clanek/zpravy/tv-archiv/na-vlastni-oci/na-vlastni-oci-o-podvodnych-vymahacich-a-pochybnych-zakazkach.html)
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: doubravka 18. 11. 2014, 01:13:02
Dobrý den.Můj přítel taky zaplatil 12000!!!!!jEDNAL S PANEM DAVIDEM FRANĚKEM!!!!sliboval jak budeme mít penze do týdne na učtě a je to dva měsíce a nic!!!!!poradí prosím někdo co můžeme dělat??????
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: pavel kroča 03. 12. 2014, 15:08:16
dobrý den, tak já jsem byl u této firmy podepsat smlouvu 14.10. scénář naprosto shodný s ostatními. Jeden člověk mi dluží 370 tisíc s úroky to dělá dkoro půl mega. přesvědčili mě, že za 300 litrů to do týdně odpálí a já budu mít prachy. Jako debil jsem jim zaplatil 18 tisíc poplatek. Nechal jsem si do smlouvy dopsat, že v případě nevymožení pohledávky mi peníze vrátí. Teď nevím..komunikace mizerná, s Ing. Václavem občas hovořím, dokonce sám zavolal, ale s nulovým efektem. Dnes mi slíbil do telefonu, že se do pátku ozve. Člověk se učí hold celý život...a bohužel za to tvrdě platí...pokud se však jedná o rošťáky, asi tam zajedu a nejraěji bych to vyřídil jako Dr. Švarc v Růžovce.....nepřidá se někdo?   739 009 239

edit: porušení pravidel diskuzí.
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: mmso 04. 12. 2014, 18:50:46
Dobrý den. Tak tady je také má trocha do mlýna. Každému by asi mělo být jasné že pokud inkasuje zájemce o odkup pohledávky "paušální úplatu na náklady zjištění bonity dlužníka", že je to levota. Mi to ještě v dubnu tohoto roku jasné nebylo a proto jsem na to doplatil :)
Před časem mi vznikla ze stavby RD pro klienta poměrně dobře krytá pohledávka ve výši cca 750tis.( dlužník fyzická osoba, podepsaná smlouva o dílo, podepsaná faktura, podepsaný předávací protokol, po roce podepsané uznání závazku s dohodou o splátkovém kalendáři, jediný vlastník nemovitosti dle LV bez jakéhokoliv omezení vlastnických práv ), ale jak už to tak bývá, peníze jsem nutně potřeboval a tak jsem na internetu hledal kdo by pohledávku odkoupil a napsal email výše uvedenému spolku ( schválně tuto bandu nenazývám společností ) ... chyba.
Reagovali velice rychle a velice rychle chtěli vše - rychle ať přijedu, rychle ať podepíšu ... každý by přece chtěl mít své peníze do týdne, nebo ne? Po několika telefonátech s Hrnečkem a již dvou uskutečněných cestách z Frýdku-Místku do Prahy po naší kouzelné D1 jsem se vypravil do Prahy 24.4.2014 do třetice k podpisu smlouvy. Jimi dříve předloženou smlouvu jsem na daný případ smysluplně upravil, ale s úspěchem se nesešla, takže po půlhodině jednání putovala do koše.
Poté co jsem dvakrát sklapl složku s tím že odcházím a jejich běžné formuláře nepodepíšu, přistoupili na doplnění klausule v nám všem poškozeným známém prohlášení k plné moci "V případě, že společnost Dynamic Solvent, s.r.o., IČ: 26693879 neuzavře se společností .............. smlouvu o postoupení pohledávky, je povinna vrátit výše uvedenou paušální úplatu ve výši 14.000kč + DPH společnosti ....................". Doba platnosti plné moci ke zjištění bonity a odkupu pohledávky byla nastavena na 10 dní. Uspokojen svými vyjednávacími schopnostmi jsem vysázel na dřevo 16.940 kč ( 14.000 + 21% DPH ) a vydal se na cestu k domovu.
Poctivě jsem čekal 10 dní a ono prd. Po třech týdnech a mých urgencích se zmohli na konstatování že o pohledávku nemají zájem. Říkám si O.K., stálo mě to třikrát cestu do Prahy ale záloha bude vrácena a ono zase prd :(
Teď se má situace tak, že jim byla doručena 13.11.2014 právničkou výzva k vrácení zálohy do 7-mi dnů, jinak soudní cestou ... a ono do třetice prd. Takže se už jen z principu vychystává žaloba, ale s reakční dobou našich soudů je otázka, zda ještě bude koho žalovat a jestli si zase Hrneček a jeho banda nezaloží nový spolek.
Takže pokud to tady taky někoho štve, jak kvete "podnikání" této bandy rošťáků využívajících nouze toho plebs - tedy nás a na kterou nemá státní aparát metr, spojme se. Na hrubý pytel hrubá záplata. Můj e-mail je mmso@mmso.cz. Martin

edit: porušení pravidel diskuzí.
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Milan 11. 12. 2014, 20:20:59
Všechno jako přes kopírák co tu píšete jsou to ...a potřebovali by to vysvětlit..
, Hvezdova 1073/33, Praha 4, Pankrac. Na této adrese Vas budeme v danou dobu ocekavat. Parkovani v obchodnim dome Arkady Pankrac, pokud nepojedete autem, vystupte na stanici metra Pankrac. Az vyjdete na ulici, po levé stane uvidite na dome velkou zlutou reklamu na Divadlo na Jezerce, na této reklama je cervena sipka. Jdete podle ni, jsme treti budova vlevo - modré dvere. Na recepci ohlaste, ze jdete ve veci pohledavek za firmou D.S. do 3.patra. V pripade dalsich dotazu prosim NEPISTE SMS, gsm brana je neprijme, klidne VOLEJTE do 18:00, nejlépe po 16:00. Budete-li chtit schuzku zrusit, volejte nejpozdeji den predem, opet prosime ne SMS. Dekujeme. JE VELMI DULEZITÉ, abyste do nasi schuzky  neinformovali dluznika. Nedavejte mu zadnou posledni sanci apod. - vysvetlime osobne ;D

edit: porušení pravidel diskuzí.
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Pet. 16. 12. 2014, 14:46:36
Dekuju Vam vsem!
Usetrili jste mi 12 000.

Zkusenost zcela stejna: vse je treba udelat rychle, protoze se blizi konec roku a pak nebudou penize. Take meli dalsi informace, ktere je potreba pouze osobne a ne po telefonu.
Nabidli mi 85% za pohledavku ve vysi cca 300 000. Takze schuzka byla v Praze v patek 12.12.2014, behem 10 minut hotovo, nechala jsem si aspon smlouvy poslat sekretarkou na mejl, abych je mohla preposlat pravnikovi.

Nazor meho pravnika:
ze smluv mi plyne, že podepíšeš smlouvy zaplatíš poplatek a oni budou řešit pohledávku,
aniž by ti cokoli zaplatili.  Časem se rozhodnou, zda-li ti pohledávku zaplatí nebo ne.
Pokud se rozhodnou, že ti pohledávku nezaplatí, přijdeš o poplatek.
Toto vnímám jako pravděpodobný scénář.
Ono i těch 85 % je podezřele moc. Za tuto cenu se prodávají pohledávky vykonatelné,
tedy přiznané  soudním rozhodnutím.

Zitrejsi schuzku v Praze jsem diky memu pravnikovi a pak i diky tomuto vlaknu, ktere mi vyhledala ma dobra kamaradka, zrusila a jsem rada, ze usetrim 12 litru.
A preju vsem co naleteli, at Vam vyjde spolecna zaloba!

Hezke svatky, Pet.
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Pet. 16. 12. 2014, 14:59:14
http://tn.nova.cz/clanek/zpravy/tv-archiv/na-vlastni-oci/na-vlastni-oci-o-podvodnych-vymahacich-a-pochybnych-zakazkach.html

A tady je o nich reportaz na Nove : Na vlastni oci.

Koukam stara znama firma.
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Ladislava 09. 01. 2015, 20:12:44
Dobrý den všem nespokojeným  :'(, neměla jsem tušení že jsou to tací šmejdi :-[ já se snažím již 8 let o to, aby mi někdo pomohl domoci se dluhu přes milion korun, a teď sem si sedla na pr...., mám tam jet v pondělí  >:(,jsem s jižních čech, a nemůžu nikoho sehnat kdo by odkoupil pohledávky mimo ČR, jediný se ozvali Dynamic Solvent cca s deseti e-mailů  :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ mě trefí,
Poraďte kam se mám obrátit  :-[ kdo to odkoupí férově bez podvodů. Jsem sama s dětma
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Šárka Budková 19. 01. 2015, 11:38:20
Dobrý den, mám dnes ve 13hodin /19.1.2015/ schůzku ve firmě Dynamic Solvent s.r.o. ohledně odkoupení pohledávky ve výši přes 200 000 korun. Naštěstí má tchyně si takové věci prověřuje a tak chci jen upozornit, že i přes všechny tyto zápisy a reportáž TV Nova tato firma ST'ALE FUNGUJE!!!!!!!!! Mám v mobilu i stejnou zprávu jaká je uveřejněna výše. Ráda se připojím i s tchýní jako svědek k případné žalobě. Děkuji všem, kdo mne svými komentáři upozornili. Asi bych tam stejně neuspěla, protože peníze předem by nedostali. Nemám je, proto potřebuji vymoci svou pohledávku, která je soudně daná.
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Šárka Budková 19. 01. 2015, 13:52:16
Zdravím ještě jednou nás příznivce téhle firmičky. Kolem 11.3O jsem napsala předešlé varování, že firma jede dál a že tam mám jít na 13.00 hodin. Samozřejmě jsme tam nešli. Ovšem nelenili a 5 minut po třinácté hodině již volali kdepak jsme. Pozor. Jsou neodbytní, nabízí pozdější termíny i na dnešek, nakonec nám nabídli zítřek ve 12.30. Dám vědět, co udělají zítra. Televize ani tento portál prostě neučínkují, neříkejte mi, že o tom našem psaní tady nevědí. Člověk by zvracel.

edit: porušení pravidel diskuzí.
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Ferda 28. 01. 2015, 15:43:19
No já teda nevím a nemám s nimi žádnou zkušenost, ale to co tady provozujete mi připadá jako hon na čarodějnice s hromadou doměnek. Navíc vím, co dokáže televize a jak dokáže ovlivnit a zkreslit prakticky každý obor lidské činnosti... Byl bych v tomto ohledu velmi obezřetný. A to, že se zde objevují adresy a konkrétní jména zavání porušování platných právních norem. Myslím že pokud s nimi máte jakýkoliv problém, je potřeba se soudit a né tady plkat. Nic není ani černé a ani bílé, lidé se mění a neměly by žít do konce života s cejchem. Ale ono je snadnější špinit a přidat se k davu než být objektivní a umět si přiznat chybu.
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Mravenec 29. 01. 2015, 19:21:22
Pane Ferdo,nevím co myslíte honem na čarodějnice s hromadou domněnek.Přečtěte si ty ,,domněnky" od poškozených výše.Nebo si myslíte,že si to všichni vymysleli? Reportáž v tv p.Klímy o České inkasní...(nyní Dynamic Solvent) byla pravdivá a nic nezkreslovala,jen upozornila na firmy mezi námi. Adresa p.Hrnečka je veřejně dostupná na internetu a žádné právní normy se tím neporušují.Spíš naopak,firma Dynamic Solvent,s.r.o. volně disponuje stovkami jmen a adres lidí a firem a tam by se s ochranou osobních údajů dalo možná polemizovat. Nikdo tady neplká,jak píšete,ale oznamuje a varuje ostatní,aby nenaletěli takovým firmám. A pro které pravděpodobně pracujete i vy,protože to co jste napsal tomu odpovídá.

edit: porušení pravidel diskuzí.
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: laku 23. 03. 2015, 10:43:47
Hlavně, že si zařídili i FB! Je mi z nich na nic...
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: janhubela 24. 03. 2015, 08:46:50
Kdyby měli jen facebook 
https://www.facebook.com/dynamicsolvent

Mají i google+
https://plus.google.com/109542619039621665103

Ani se nedivím, že mají málo fanoušků, proč asi? Navíc na obou dva, to je náhoda!!!

A stačí jen jedna pravdivá reportáž
http://tn.nova.cz/clanek/zpravy/tv-archiv/na-vlastni-oci/na-vlastni-oci-o-podvodnych-vymahacich-a-pochybnych-zakazkach.html

Dřív to byla stejná banda pod jiným jménem, odpor to je! Že to zákony u nás v čr povolují a oni už někde nesedí v chládku...
http://rozvod.webnode.cz/news/ceska-inkasni-a-faktoringova-spolecnost-/
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Milan 25. 03. 2015, 10:17:27
Hlavně se od těchhle nenechat užvanit. Uvažujte, než někomu dáte svoji pohledávku!!!
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Dan 30. 04. 2015, 13:01:28
Dobrý den,
bohužel sem tohle fórum objevil pozdě, tato firma mi nevymohla vůbec nic, stála mě tzv.vratnou zálohu, kterou nevrátili a ani nemíní o tom nijak dál komunikovat....tak že dál se snažím dostat svou zálohu spět ale pochybuji......
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Krťoun 04. 05. 2015, 11:25:49
Děkuji všem za zkušenosti, díky Vám jsem si nenaběhl na vidle. Mohu doporučit www.epohledavky.cz Sice mi nic nevymohli, ale po prostudování podkladů mi na rovinu řekli toto:
"Dobrý den,
dle našeho názoru, s přihlédnutím k dodaným podkladům máme za to, že Váš nárok by nemusel být vymahatelný, avšak o této skutečnosti může rozhodnout pouze příslušný soud. Máte li za to, že Váš nárok je skutečně oprávněný, obraťte se na advokáta, D-TEST nebo Českou advokátní komoru, která Vám na základě Vašeho včasného návrhu advokáta určí".

Žádné peníze předem nechtěli. Veškerá komunikace probíhá hlavně mailem a nikam jezdit nemusíte. Na rozdíl od zde diskutované společnosti neslibují zázraky a netahají z lidí peníze.
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: zbyněk 13. 05. 2015, 20:43:36
Dobrý den s panem Hrnečkem ,Frankem a Veverkou mám také velice špatnou zkušenost už je to nějaký rok zpět,samozřejmě Vám nevýmůžou ani korunu ba naopak zaplatíte jim poplatek který z nich budete hodně těžko dostávat zpět.Ty všechny kladný recenze píšou jejich lidi snad prý kdysi v začátku něco málo vymohli ale pak zjistili,že to jde i bez práce a to trvá až do dneška.Osobně jsem dal poplatek 30 tis.protože se jednalo o částku v řádu milionů ale až asi po 2 letech se mě to podařilo z nich dostat zpět po velké masáži na těchto stránkách které na 100 pro pročítají a když už někdo hodně zlobí a dává dohromady lidi na podání hromadné žaloby tak Vám z ničeho nic zavolá pan Franěk chvili se budete handrkovat a když vidí že se nedáte tak řekne dobře že se se mnou spojí jejich právník a dojde k vyrovnání.Trvá to týden ale pak se ozve velice slušný právník pan Malínek a dohodnete spolu podmínky narovnání ješrě dostanete na výběr na kolik si ceníte jejich práci já jsem ji ocenil na nulu protože ty cesty do Prahy mě taky nikdo neproplatí.Také je pravda to že hned na začátku rozeslali doporuč.dopisy dlužníkům a proběhl nějaký tel.a pak jejich jiný právník vypracoval perfektní uznání dluhu a dal nějaké rady aby se dluh nestal promlčený to je potřeba říct také za to je chválím.Nedávno probíhala na internetu asi 14 dní jejich reklama tak jsem napsal že jim pohl.odprodám pod cenu a bez jejich poplatku a nikdo se neozval protože moc dobře si pamatují takovy co jim dělají problémy.Ted už bych osobně volil dva bouchači a přímo na jejich uvedené adresy osobně přeji Vám hodně štěstí pane Hrneček ve Vašem velice důmyslném podnikání s pozdravem Beneš
Název: Re:Dynamic Solvent zkušenost
Přispěvatel: Ivana 24. 05. 2015, 22:40:45
Zajímavé, že všechny příspěvky doporučující firmu Dynamic Solvent mají shodnou gramatickou chybu... To nebude náhoda, že by shodný pisatel?
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Eliášek 15. 07. 2015, 13:19:43
Na schůzku mě ukecali, ale na platbu ne, jinak stejný senař jako vždy.
Nevěřil jsem jim speciálně taktiky p. Hrnečka, který si hraje při jednání na ředitele země kouli, nechápu zákony jak můžou je nechat dál fungovat.
je mi lito těm chudákům, co už platili.......
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Jarda 10. 08. 2015, 10:54:30
7.8.2015 Firma Dynamic ,jednání super ale jen jednání .Mě řekli o 16tis předem a chtěli koupit pohledávku za  2 mil. trochu mimo.Jarda
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Dušan 11. 08. 2015, 19:57:45
Chápu, že občas je někdo nespokojený, zvláště když mu je někdo dlužen. Já jsme taky naletěl, ale "dynamic" resp. pan Franěk sjednal poměrně rychle nápravu a můj dlužník ihned zaplatil.

Když čtu tuhle diskusi, jsme rád, že si umím přiznat vlastní pochybení a nesvádím to na jiné. Nevím jak dynamic jako celek, ale pana Fraňka mohu rozhodně doporučit!
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Radek 18. 08. 2015, 22:34:53
Tak a teď ještě třeba tu o Karkulce nebo spíš nějakou o loupežnících.
Název: Dynamic Solvent
Přispěvatel: Květa 09. 09. 2015, 16:38:50
Má zkušenost s firmou Dynamic Solvent - po dlouhých úvahách jsem se svou pohledávku rozhodla postoupit  firmě Dynamic Solvent,
pan hrneček byl ochota sama, trval na tom, abych urychleně navštivila firmu. Navštívila jsem tedy firmu dva dny po  sobě, první den mi bylo sděleno, že si musí dlužníka ověřit, druhý den jsem byla tel. kontaktována a bylo mi sděleno, že se mám dostavit na firmu ohledně podepsání smlouvy a že peníze za odkup mi budou vyplaceny do čtyř dnů. Když jsem první den žádala, aby mi uvedené smlouvy dal sebou a že mu je pošlu zpět, mi bylo sděleno, že to není možné. Navštívila jsem tedy firmu za účelem podepsání smlouvy a ejhle - byla mi dána podepsána smlouva  na odkup a ještě k tomu dodatek, ve kterém se mění smlouva o odkupu pohledávky tak, že pokud k odkupu pohledávky nedojde, bude pohledávka vymáhána,  já jsem do odkupu majitelka pohledávky, váhala jsem, ale podepsala, zaplatila jem poplatek 12 000 Kč. Samozřejmě do čtyř dnů peníze za odkup nebyly a bylo mi sděleno panem Hnečkem, že nikdy přesný termín nesděluji. Následně jsem si ověřila u dlužníka, že jim byla zaslána pouze smlouva o odkupu a dopis, že majitelem pohledávky je firma Dynamic, takže vlastně firma před dlužníkem vystupovala tak, že vlastně k odkupu pohledávky došlo - čímž dlužníka uvedli v omyl. Kontaktovala jsem mi přiděleného inkasního specialistu s tím, že tedy dosud k odkupu nedošlo a že tedy požaduji vymožené částky od dlužníka na svůj účet, což dodatek umožňuje, bylo mi hrubě sděleno, že jsem spadla z višně a že je chci okrást o provizi, která činí pro firmu 50% z vymožené částky a že mne může navštívit a že abych si to nepřála a následně jsem byla v mailech napadána ze zlodějny, neřekli si ani o číslo mého účtu.  Dále mi bylo sděleno, že by byli hlopí, kdyby došlo  k následnému odkupu pohledávky, když si vlastně mohou nechat 50% z vymožené částky. Jelikož k dohodě komu budou zasílány splátky nedošlo, rozhodla jsem se k podání výpovědi, která může být podána až po třech měsících od podepsání smlouvy, do té doby může firma mou pohledávkou disponovat. Můj případ stále trvá. Jestli se se mnou firma vyrovná v případě, že dojde k nějakým úhradám od dlužníka v době tří měsíců,  je otázka. Pokud se rozhodnete s firmou Dynamic obchodovat, dejte pozor na dodatek ke smlouvě a na smlouvu samotnou, je velmi strohá vlastně skoro nic neříkající a pro postupitele málo nárokovaná a doplněná o dodatek.
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: jan 16. 09. 2015, 16:08:47
Po telefonu slibují okamžitý odkup v hotovosti.
Místo odkupu předloží prohlášení o úhradě nákladů  např 4000,- +DPH.
Je tam matoucí řádek o vrácení , ale je to s.r.o. v pronajatých kancelářích.
Pan Hrneček opravdu umí vytvořit nátlak, hlavně všechno rychle.
Nenaletěl jsem, jen 2x zbytečná cesta.
Buďte velmi obezřetní !
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Petr 18. 09. 2015, 10:46:44
Všem moc děkuji za příspěvky nejspíš mi to ušetřilo další peníze .Jinak postup firmy je pořád stejný.
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Jirka 18. 09. 2015, 16:24:07
Zdravím,
Předem gratuluji těm, kteří se ukecat nenechali. Vím, že je to hodně těžké. Přemlouvací taktiky p. Hrnečka, jsou opravdu neskutečné. Je to "obchodník s deštěm". I když až tak dobrý asi zas není. Protože za ty léta, co to dělá se vůbec nenamáhal ani trochu pozměnit svou taktiku a repertoár. Ti, co tu psali, že mu z drmolení nerozuměli skoro nic, si to tedy můžou přečíst v klidu zde, v jiných příspěvcích. Je to stále stejné. Navíc je to úplně jedno. Jeho pohádka není důležitá. Důležité je to, co podepisujete!
Měli by jste vědět, jak to vlastně ve skutečnosti celé funguje. Oni od Vás nic nechtějí odkupovat, ani nemají předem žádného kupce a už vůbec nikde neběhají, aby ověřili, jestli dlužník a dluh existuje. Navíc do týdne!! :-). Za vaše peníze udělají jediné: Zveřejní vaší pohledávku na burze pohledávek (je u nich na webu). No a tam, si ji třeba někdy někdo vybere a koupí. Tedy, abych byl spravedlivý, někdy se to může podařit a věřitel je spokojený. Nemusím asi říkat, že zájem nebude o pohledávky, ze kterých nic nekouká, nebo leda tak hodně práce.
No a pokud jste trubka a podepíšete jim plnou moc, tak jak vám ji předloží, tedy např bez doby platnosti... a pod., tak tam vaše pohledávka může viset třeba 200 let.
Tedy, kdyby mi už nepomohl vymahač, soud, exekutor, a kdoví kdo ještě, tak teprv bych jim asi pohledávku dal, ať si tam visí. Co s ní jiného, ne? Resp. nedám to jim, ale podobné společnosti, kteří hrajou fér.

Upřesním, že píšu vlastní zkušenost, jako jejich bývalý klient.
Název: Dynamic Solvent s.r.o.
Přispěvatel: Jaroslava 18. 09. 2015, 16:53:55
Připojuji se k diskuzi o společnosti Dynamic Solvent s.r.o.
Také mě oslovili, vzhledem ke zkušenostem s dlužníkem, má první reakce byla PRIMA, odkoupí pohledávku. Telefonicky rychlé jednání, dostavit se nejlépe hned druhý den.
Měla jsem cestu do Prahy, tak proč ne. Jenže pak to začalo drhnout. Jednání - kulomet asi nezvládne tolik výstřelů jako jednatel za společnost písmenek během jedné minuty. Předala jsem doklady a čekala na další osobu, která mě sdělila, že dluh souhlasí, že mají zájem, jen klient potřebuje utratit volné peníze a že musím přijet hned zítra, v pátek že přijedou oni k nám a přivezou peníze.
Jen budu muset zaplatit poplatek 12.000,-kč, který mi po ověření dluhu obratem vrátí, tzn. za 2 dny.
Cestou domu euforie opadla, večer začal hlodat červíček a tak jsem začala hledat něco o této společnosti. Moc děkuji všem co na ní napsali svůj názor, velmi mi pomohli vystřízlivět. Tak jsem to nechala být. Druhý den jsem se už ani neozvala, ale oni ano. Nabídli mi, že schůzku posunou - den před tím, ale mohli pouze dopoledne, odpoledne měli neodkladné jednání na Moravě u klienta. To byla první výstraha, najednou můžou i odpoledne jednání není? Tak jsem zkusila ještě variantu, že nemám peníze na poplatek, obratem mi byl snížen na 6.000,-kč. To už jsem po shlédnutí příspěvků věděla na čem jsem. Nenechají si svou kořist jen tak ujít, takže, když jsem se znovu neozvala, posunuli schůzku na pondělí. Upozorňuji, že klient, co měl odkoupit pohledávku, jí chtěl odkoupit a zaplatit do konce týdne (to byla podmínka)- pak měl jet na dlouhodobou dovolenou do zahraničí. Asi jí chudák musel TAKÉ posunout, když termín schůzky je naplánován na pondělí. Mají nacvičené jednání jako přes kopírák, měla jsem také známku 3-. Dokonce využili k mému přesvědčování, to co jsem jim řekla (nebyla to,ale úplná pravda) přesto mi tyto informace potvrdili. Věděla jsem, že si nic neověřovali, věděli by, že nemovitost je už téměř 1 rok prodaná na jiné exekuce. Prostě mě chtěli a můj ověřovací poplatek by se jim hodil na další krásnou dovolenou :). Děkuji všem, nemám sice peníze, ale ani jsem o žádné nepřišla.
Škardová
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Zdenek 23. 09. 2015, 17:07:23
Dnes mi volali, že prý honem ,dokud je čas a nabízejí mi 80% ,zítra může být pozdě.Žádné jméno ,nic po telefonu,vše osobně ,ale všechno  rychle.Nakonec Vám dají podepsat něco,čím se zavážete k paušální platbě.
Je to  firma,co lidi,kteří jsou v úzkých ,dokáží zašlapat ještě víc do zěmě. >:( >:( >:( >:(

edit: porušení pravidel diskuzí.
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Lubik 02. 10. 2015, 09:46:09
„Jen ode mě si vzali 25000,-Kč“, dá se to chápat i tak, že jste jim je dal?

edit: porušení pravidel diskuzí.
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Lubik 02. 10. 2015, 12:55:47
Martine, jenže o 200.000 Kč jste přišel vy, ne já.
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Lubik 02. 10. 2015, 14:43:29
Radku, takže jsem si přečetl zpětně příspěvky a ten poplatek (někde je nazýván jako záloha) byl uváděn od 4.000 do 24.000 Kč (tedy vy jste zaplatil nejvíc 25.000 Kč). Prostě jsem si jen v diskuzi něco přečetl a vy jste z toho odvodil, že jsem jeden z nich. Jinak v předchozích dvou příspěvcích jsem se jen zamýšlel, nad tím, že tady prodávající platí něco kupujícímu. Záloha je přece úplný nesmysl a poplatek bych bral, kdyby firma byla jen zprostředkovatel mezi kupujícím a prodávajícím, tedy něco za svoji námahu, potom by ale ten poplatek neměl být nevratný, ovšem toto není ten případ. A v obdobných případech jako je tento, se naskýtá zásadní otázka, proč není tento poplatek (je-li z nějakého důvodu oprávněný) započítán? Prostě firma si vyhodnotí, že pravděpodobnost vymožení dluhu je 80%, tak proč ten závazek neodkoupí za 60%?
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Lubik 02. 10. 2015, 14:46:56
Upřesnění: ty dva předchozí moje příspěvky jsem myslel původní (před nějakým časem).
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Roman Koudelka 03. 10. 2015, 10:15:12
Dobrý den,
koukám, že se zde pěje jen samá kritika...
Ač jsem si vše pečlivě přečetl, tak jsem i přes ten risk společnost pana Hrnečka oslovil.
Vše jsem s ním velice pečlivě vše dojednal a podepsal smlouvu, která mi byla schválena i mým osobním právníkem.
S ohledem na to, že se jednalo o docela velkou sumu peněz, bylo zapotřebí takto všechno ošetřit.
Pan Hrneček neměl žádný problém a se vší, opravdu se vším mi vyšel opravdu vstříc.
No, po cca 3 měsících mohu říci, že jsem si vybral dobře. Následně jsem už jednal jen s panem Fraňkem, pravou rukou pana Hrnečka.
Vše dojednané dodrželi bez skrupulí a z " obchodu" mám opravdu dobrý pocit.
Za moji osobu, tedy mohu jen doporučit!!!!
S pozdravem všem
RK
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Lubik 03. 10. 2015, 11:30:55
Takže vy máte osobního právníka? A jak jste se mohl dostat do situace, že jste musel užít služby Dynamic Solvent, s.r.o.? Jinak uvedená firma dělá ten odkup pohledávek velmi podivným způsobem. Je to neurčitým způsobem zamotaná směska odkupu a vymáhání. Tak aby se v tom nedalo pořádně vyznat a firma vystupuje dvojjedině jako kupující a prostředník, kdy zaujímá pozici jak se ji to hodí. Při normálním odkupu, by se uzavřela v podstatě jednoduchá kupní smlouva  a jeto.

Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Honza 21. 10. 2015, 10:38:04
Využil jsem služeb zmiňované firmy. Vše se odehrávalo tak jak většina popisuje. Mně se Hrneček zepta v tom smyslu, že když mi do dvou dnů doveze peníze v hotovosti,  prodám li jim pohledávku za 50% ceny. S tím jsem souhlasil. Druhý den mně pozval na sepsání smlouvy a ke složení poplatku. Vzhledem k tomu, že jsem již druhý den měl obdržet 50% z kupní ceny, navrhoval jsem úhradu poplatku z vyplacené částky. Na toto Hrneček také nechtěl přistoupit a se slovy, že bych jim poplatek také nemusel uhradit mně trochu rozesmál. Další úsměvná věc byla ta, že jsem u sebe neměl požadovaný obnos peně a tak se prostě spokojili s tím co jsem u sebe měl. Nicméně druhý den peníze samozřejmě nikdo nedovezl a ani další dny a měsíce. Na mně se Hrneček obořil ať netlačím na pilu a vyčkám. Samozřejmě jsem se ničeho nedočkal. Akorát jim další trouba přispěl na dobré živobytí.
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Honza 21. 10. 2015, 10:41:41
Využil jsem služeb zmiňované firmy. Vše se odehrávalo tak jak většina popisuje. Mně se Hrneček zepta v tom smyslu, že když mi do dvou dnů doveze peníze v hotovosti,  prodám li jim pohledávku za 50% ceny. S tím jsem souhlasil. Druhý den mně pozval na sepsání smlouvy a ke složení poplatku. Vzhledem k tomu, že jsem již druhý den měl obdržet 50% z kupní ceny, navrhoval jsem úhradu poplatku z vyplacené částky. Na toto Hrneček také nechtěl přistoupit a se slovy, že bych jim poplatek také nemusel uhradit mně trochu rozesmál. Další úsměvná věc byla ta, že jsem u sebe neměl požadovaný obnos peně a tak se prostě spokojili s tím co jsem u sebe měl. Nicméně druhý den peníze samozřejmě nikdo nedovezl a ani další dny a měsíce. Na mně se Hrneček obořil ať netlačím na pilu a vyčkám. Samozřejmě jsem se ničeho nedočkal. Akorát jim další trouba přispěl na dobré živobytí.
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: jindra 29. 10. 2015, 22:59:19
RADKU přesně tak.Je to on.......Magor nema ani predstavu o vymahani natoztak o odkupu pohledavek.
Pane Matějko, tak jak to dopadlo? Máte už 200 tisíc zpět?
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Buclik 30. 10. 2015, 16:40:24
RADKU přesně tak.Je to on.......Magor nema ani predstavu o vymahani natoztak o odkupu pohledavek.
Pane Matějko, tak jak to dopadlo? Máte už 200 tisíc zpět?

No a jak jste přišel na toho Matějku? Sice nějaký Martin Matějka napsal pozitivní recenzi na Google plus, ale tohle bude spíš Martin Puch z Počítačové pohotovosti. Stačí si dát dohromady, že to mělo být 200 tisíc za reklamu na internetu, jak tu píše. Počítačová pohotovost jim dělala stránky a je tedy pravděpodobné, že jim dělám i reklamu na internetu. No a Martin Puch je přece známý jako majitel téhle počítačové firmy.  Trocha logiky lidi...
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Katy 10. 11. 2015, 19:53:41
Dobrý večer ráda bych zeptala ,řešilo se tu podání hromadné žaloby na Dynamic Solvent jen bych chtěla vědět jestli k tomu došlo syn bohužel také naletěl téhle firmě je v tíživé finanční situaci slibili mu pomoc s vymáháním směnky a nechali si zaplatit 16 000 ,teď dělají mrtvého brouka je možné domoci se vrácení alespoň těch 16 000?Samozřejmě chce odstoupit od smlouvy ale po přečtení si těchto recenzí ....Jsem hrozně naštvaná a nechci v tom syna nechat a nechci se vzdát bez boje a tohle by jim prostě nemělo do nekonečna procházet

edit: porušení pravidel diskuzí.
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: radim ostrava 16. 11. 2015, 17:18:17
Taky jsem je předminulý týden oslovil a poslal pohledávku na jejich e-m.
Ať jim pošlu své tel. číslo. Tak jo, mají zájem.
Že mi dají 85% z pohledávky, ať hned zítra dojedu a podepíšeme to.
První "cinknutí " v hlavě - nic neřešit písemně, txt (nejdou přijímat, páč mají GSM bránu) n. e-m, vše jen telefonicky. Přitom jim e-m funguje?, když se jim pošle pohledávka k přečtení, tak se ozvou.
Takže rozhodnutí - nepojedu tam přec naslepo, abych se po 10min. u nich dozvěděl něco, co slyšet nechci.
Po třech! zmatenězbrkledrmolících telefonátech jsem někoho (prý p. Čech) donutil ať mi řekne, jak standardně takový obchod u nich probíhá.
Jinak tam prostě nejedu.
Přijedete, ověříme si originál, podepíšeme smlouvu o postoupení pohledávky a plnou moc k ověření platnosti pohledávky u dlužníka, ihned po ověření u dlužníka (na druhý den! jupíí) k vám domů do banky přijede náš zástupce, převede peníze na váš účet, po ověření platby na místě předáte originály a hotovo. (smlouva nabude účinnosti až dnem připsání peněz na váš účet)
Tak proč teda ne, jedna cesta do Prahy.
Uvidíme, jak to ti kluci pražští myslí.
Okénko měl v 10h n. ve 12h, takže domluva na 12h.
Po usazení mně nějaký panáček přišel vyzpovídat, kouknout na originály, ofotit si je (proč?, vždyť už to přece měli).
Potom mně uvedli do jiné kanceláře, že tedy p. majitel (takže asi p. Hrneček - obrýlený pán).
Po neuvěřitelném staccatu samochvály, jak jsou jen oni dobří, co a jak všechno kolem toho, jsme se domluvili na 50% (přes 3mil.).
Tak proč ne.
Já na to, že jim předložím OP pro ověření totožnosti.
Prý není třeba!, on mi věří ;D.
Cink cink...
Mezitím divadelní etuda:,
Hrneček byl zavolán k jinému naléhavému případu vedle v místnosti, po cca 5min. došel hrdě s nějakými penězi v ruce a s úsměvem řekl - a pak že dlužník nezaplatí...
Poté se mnou zas do jiné místnosti a přinesli smlouvu s plnou mocí. V klidu prostudujte, za chvíli někdo přijde.
Smlouva - nic moc, nemělo to všechny náležitosti, ale budiž, dalo se to opravit.
Plná moc - to samé.
A ejhle, další papír - dodatek ke smlouvě.
Proč dodatek?
Smlouva je přece víceméně jasná, co k ní dodávat?
Tak to čtu - v případě, že se ten obchod neuskuteční, tak je zplnomocňuji k tomu, aby za mně svým jménem vymáhali pohledávku.
Jim z vymožené částky náleží 30% a mi vyplatí do 10dnů zbytek.
Proč?
Já to přeci dopr... prodávám, ne?
Dále - je třa na místě složit v HOTOVOSTI 24tis.+21%DPH.
Tož to ku... ani omylem.
Po chvíli přišel jiný panáček (rotují kolem vás celkem rychle ;D), jestli je vše ok.
Říkám není, na tom jsme se nedohodli.
Sednul, vyslechnul, pokýval hlavičkou a že se omlouvá, majitel mu řekl, že prý jsme se dohodli, tak že za chvíli přijde.
Po 5min. poradě došel Hrneček, je něco v nepořádku?, vždyť mi to přece vedle objasnil a já souhlasil. Říkám, že je k vymáhání nezplnomocňuji a nic platit nebudu.
Vodopád slov - že je to jistina, která v případě, že to vše proběhne ok, se mi ji stejně přece vrátí!, je to ve smlouvě, ovšem když se to  neuskuteční vinou z mé strany (něco jim zatajím ;D) - jim to zůstává (to je přeci logické).
Že když po podepsání INVESTOR uvolní peníze na jejich účet a ono to neproběhne, tak ať si to s ním nerozhází, vrátí mu ALESPOŇ tyto peníze..., že on je ochoten se domluvit a udělat jakékoli ústupky,
ALE ON NIKDY! nedopustil a nedopustí to, že něco začne podnikat bez těch peněz na stole..., o co mi vlastně jde, že jsem zvláštní člověk, který si kvůli takové částce nechá vyklouznout obchod přes 3mil. atd...
Huba mu teda jela skvěle.
Mezi monologem další etuda:
přišel jeden z panáčků a decentně polohlasem -" p. magistře, tam vedle teď sedí ta pohledávka za 60mil. a spěchá to  ;D ;D".
OK, za chvíli přijdu a budu se mu věnovat ;D ;D.
Pak zas další bla bla...
Aby ho člověk nějak umlčel, říkám že ty peníze stejně u sebe nemám.
Prý bankomat je hned tady vedle ;D ;D.
Já že tam taky nic nemám.
Tak s velkou okázalostí, že teda abych viděl, jak dokáže být vstřícný, tak se dohodněme na polovině, pro mně že to udělá, protože si nemyslí, že jsem podvodník ;D - 12tis.+DPH na stůl.
A že když ani to nebudu chtít zaplatit, je to něj vodítko, že s ním chci vydrbat.
Protože podvodník to nezaplatí nikdy.
Ovšem ten, kdo to myslí poctivě, tak to nejni přeci problém ;D.
Nedomluvili jsme se.
Nicméně papíry si vezměte s sebou, v klidu pouvažujte, je to přece jen škoda, aby takový obchod padl kvůli takové nicotné částce. A hlavně nejezděte z Prahy, zítra to můžeme hned podepsat.
Jel jsem.
Ve vlaku to pak zvonilo o dušu...
Doma ten červíček v hlavě zafungoval, pááč co kdyby ;D.
Takže jsme s právníkem dali dohromady smlouvu o postoupení pohledávky se všemi náležitostmi i s plnou mocí k ověření platnosti pohledávky u dlužníka. Poslal jsem to e-m s tím, že pokud přistoupí, ALE POUZE NA TOTO, jsem ochoten ještě jednou posedět ve vlaku.
Ovšem odpověď chci písemně na e-m, žádný tel..
Volali ze 4 čísel, i o víkendu, na e-m pochopitelně nic.
Pak jsem to další týden neprozřetelně vzal a oni to byli klucíí pražští.
Že s tím nemají problém, jejich právník to viděl a v kolik zítra dojedu podepsat, okno má Hrnec v 10h a ve 12h ;D.
Takže schůzka opět ve 12h ;D.
Mají to tam jasně napsáno, tož co kdyby ;D.
Po usazení v zasedačce jeden ze čtyř panáčků (bráno i s Hrncem) si ještě ujasnil, co že to jsem zač... a aháá, vy jste přišel podepsat tu plnou moc.
Cink cink cink - jak to, přece jsem vám poslal i tu smlouvu?.
Něco zadrmolil a že to teda hned donese.
Po chvíli přinesl papíry a ať v klidu prostuduji a můžu podepsat.
Moje smlouva nikde.
Moje plná moc - ok.
Ovšem k tomu mi ten blbec donese DODATEK k plné moci!!!
Trošku okleštěné od dřívějšího dodatku ke smlouvě, ale se stejným výsledkem - prachy na stůl.
Otevřu dveře, jestli si dělá srandu. Tam nikdo, jen dívčina za pultíkem a že on hned přijde.
Pak došel Hrnec.
Zdravím, jaká byla cesta, bla bla...
Říkám tohle ne.
Vodopád slov.
Vždyť jsme byli po tel. domluveni, vy se na něčem domluvíte a pak si to sám hned změníte (že bych si nepamatoval, že jsem mu řekl ok, když to teda bez toho nejde, tak já vám to zaplatím?) a podívejte, já to tady mám poznačené atd...,
že ty peníze jsou jistina na to, že když já jednatel pošlu svoje lidi za dlužníkem k ověření pohledávky, tak když na ně zezadu skočí ZÁSAHOVKA (rozumějme URNA  ;D ;D) za vydírání, což už se nám taky stalo ;D, tak ať mám aspoň tyto prachy na jejich vysekání z toho průšvihu (dramatičtější verze od předchozí) atd...
Fakt jeho slova.
Monolog byl přerušen telefonem, takže toto je důležité a musí to jít vyřešit.
Po chvíli dojde další z panáčků, jestli je vše ok.
Reku ani náhodou.
Vy si tady nečtete e-m?
A on co že je ze problém, má tady nějakou pravomoc a určitě to doladíme ;D.
Ale bez peněz to fakt nepůjde, oni přece potřebují nějakou pojistku, to je pochopitelné ;D.
A začal vyjmenovávat, co už se jim za dobu své existence všechno nepřihodilo a jak s nima chce každý vydrbat.
Bylo toho hodně, tak jen jeden případ:, po telefonátu s dlužnicí přijela na firmu policie, že oni jí vyhrožovali vymlácením všech zubů a kdoví, co ještě.
Sebrali (nějakého) dotyčného a on chudák musel s nimi na podání vysvětlení, trvalo to panebože celý den ;D, no prostě strašnýý.
Tady jim hapruje jejich verze (nemaj to klucíí doladíno) protože se prokec, že k dlužníkům UŽ NIKDY po zkušenostech ZÁSADNĚ nejezdí osobně.
Jak to teda Hrnec myslel, že na jeho lidi skočí u dlužníka URNA?
Potom mi s výrazem - pro Vás teda já zkusím nemožné - navrhl SNÍŽENÍ! jistiny na polovinu, že to teda u Hrnca zkusí nějak prosadit. Takže 6tis.+DPH ;D ;D.
Tak jsem mu navrhl, že když mi přijdou peníze na účet, tomu jejich zástupci dám s originály přímo na ruku bez papíru 100tis. ;D.
On na to, že už jim nabízeli i statisíce.
Řekl jsem mu jestli si myslí, že mám na čele nakreslený kosočtverec.
Čuměl na mně jak puk.
A zase - jsem zvláštní, že si nechám utéct takový obchod ;D.
Říkám ne já, přece VY o tu pohledávku máte zájem, takže ten obchod jste chtěli uzavřít VY, a utíká VÁM.
Sbohem.
Takže to celé mně stálo jen 2x cesta do Pha, nějaké to rozčilování a teď už jen spoustu smíchu.
Do smíchu ovšem není těm, co byli doslova ukecáni.
Určitě je dost lidí, co podlehlo a zacvakalo, ta VIDINA a ten pocit ze skoro dosažených peněz je k nepopsání. Už si je přerozdělováváte.
Nedivím se, ta přesvědčovací masáž je fakt dobrá.
Ale jak se říká, na každého vepře se vaří voda...
Tento elaborát, snad i kdyby jen jednoho jejich potencionálního zájemce přesvědčil, že DYNAMIC SOLVENT jsou "píp", tak splnil účel.
Jo, ještě se ohrazují, že to je pomluva od konkurence ;D ;D.
Kulové.
Osobní zkušenost.
A lidi, jedno osvědčené pravidlo:, pokud se Ti zdá, že s Tebou chce někdo vydrbat, tak se to s největší pravděpodobností taky tak děje.

edit: porušení pravidel diskuzí.
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Naivka 24. 11. 2015, 12:56:49
Já, který si vše před tím, než něco udělá, ověřeju na internetu, jsem po rychlém vyhledání společností na Google, zavolal bez rozmyslu na číslo této "vytříbené společnosti", za chvíli na to již volal pan Hrneček a vše probíhalo tak, jak výše popisují ostatní uživatelé.
Konkrétně do detailů rozepsaná a nyní aktuální zpráva od p.Radima z Ostravy mne "velmi pobavila" a jeho elaborát mne skutečně přesvědčil, že Dynamic solvent jsou "píp". Tímto mu děkuji a posílám pozdravem do Ostravy (i když z ní pochází můj dlužník). 
Na schůzku jsem jel pouze jednou, a až poté jsem se z podmětu mé přítelkyně, podíval na reference a nestačil jsem se divit.
Druhý den opět telefonát. Já, že z toho nic nebude, zavěsil jsem. Po několikách hodinách znovu a že jsem slíbil přijet. Nechal jsem se tedy potom, co mu huba jela, znovu ukecat ke schůzce, tentokrát s p.Fraňkem.
No nedalo mi to a jelikož jsem měl chvilku, mrknul jsem znovu na internet, co vše by mi mohlo nějak napomoci se rozhodnout a našel jsem toto fórum, které mi skutečně napomohlo.
Ještě ze slušnosti, kterou nejspíš oni nedisponují, jsem je obeznámil s tím, že schůzku ruším a ať mi nevolají. Nicméně očekávám další "vopruz".
Výřečnost p.Hrnečka je vskutku impozantní, škoda, že jí nevyužívá s ušlechtilejším skutkům, ale ke zbídačení lidí, kteří se již beztak v problémech nachází.

edit: porušení pravidel diskuzí.
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Petr Dvořáček 26. 11. 2015, 09:44:18
Dobrý den,
Já osobně jsem byl s Dynamic Solventem spokojen .Pohledávku zadanou v říjnu jsem obdržel tento týden a to šlo o 187 tis.Kč
Jednání bylo férové a docela rychlé.
Příště se obrátím opět když budu mít problém.
Petr
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: radek 08. 12. 2015, 09:01:33
Tak tady máte mojí zkušenost : kontaktovali mě dvakrát, vždy velmi rychle musím přijet, spěchá to. Veškeré doklady co jsem jim posla mailem prý okoukli a vidí to na odkup.( první firma je v konkurzu, druhý dlužník má na sobě 18 exekucí, třetí za cca 20.000,- je vymahatelný) Bylo mi řečeno, že musím přijet do dvou dnů, protože budou podávat návrh na insolvenci na jednoho z nich.  Vše co mi říká je už za hranou zákona atd, samý kecy. Tak jsem vyrazil do kanceláře, kde mi bylo řečeno, že na nic nekoukali a je třeba vše zhodnotit. prostě lumpové. Zbytečná cesta. V dnešní době se vše dá řešit po netu a není třeba osobní schůzky. Snad jen k podpisu smlouvy. Ale to oni dobře vědí, takže když přijedete osobně, potřebují vás dotlačit k podpisu smlouvy, kde vy nejdřív platíte. Místo svýho dluhu jste o další peníze lehčí.  Pokud do smlouvy dáte, že do týdne chcete peníze a jinak smlouva celá padá, nedostanete jí. A přečtěte si další recenze na netu. Vždy stejné rychlé jednání, s tím, že nesmíte volat, psát sms atd.  Prostě podvod a tlak na to, že jste v nouzi.

A že to byla dříve 1. inkasní ...., tak to kdybych věděl, bylo mi to jasný už dřív. S těma to byla podobná zkušenost.
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Katy 10. 12. 2015, 09:19:00
Jen bych ráda reagovala na kladnou recenzi ,která se tu před časem objevila.Je vážně nanejvýš divné ,že když se tu objeví vícero negativních zpráv tak tu na nás vykoukne spokojený klient .Myslím že všichni už tu vědí že takový klient je z oblasti sci-fi a přesto firmu DS nejspíš neomrzí čas od času tu na sebe vyseknout chválu .Je to velmi ubohé a trapné ,ale to nejspíš dotyčným vůbec nedochází .Jinak před časem jsem sem psala kvůli synovi ,vše je při starém Dynamik už opět nekomunikuje .Chvilku to vypadalo nadějně prý už dlužník poslal první splátku a v pondělí se vše dořeší no a opět ticho po pěšině a už mu opět nezvedají telefon ,neodpovídají na maily prostě nic .Takže jsem synkovi doporučila ,aby na ně podal trestní oznámení ,ať to vyřeší policie myslím že kontaktovat Živnostenský úřad a finančák by taky nebylo od věci .Řešil to někdo tímto způsobem ? A z jakým výsledkem ? Už mě to fakt nebaví .Takže ať si firma DS strčí svoje kladné ohlasy které sem sype víte kam a přestane tu s nimi otravovat stejně nikdo nevěří že by se spokojený klient našel .

edit: porušení pravidel diskuzí.
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Tomáš 15. 12. 2015, 11:39:46
Zdravim lidi.Tak pritelkyne za nema taky jela skrze dluh .Smlouvu podepsala ale penize ( 12000) co chteji kauci nezaplatila a ted uz zacinaji byt arogantni ze to ma zaplatit urychlene ze timto porusuje smlouvu a tak.Co s tim prosimvas.
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Radek 15. 12. 2015, 22:45:13
Radím jim nic nedává a raději si něco za 12.000Kč koupí na vánoce.Protože na 100% už od těch neuvidí ani korunu!!!

edit: porušení pravidel diskuzí.
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Tomáš 16. 12. 2015, 08:45:21
Jasne ale muzou po ni neco zacit vymahat kdyz to nezaplati?
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Anonym 16. 12. 2015, 11:38:20
Dynamic Solvent; Hrneček:
Je to jak přes kopírák. Pan Hrneček z Dynamic Solvent zavolá, že do týdne odkoupí pohledávku za 85 % původní částky!!!!!!, nabídne "volné okénko" mezi 11 a 12 hodinou následující den na schůzku, zdůrazní, že jde o čas a že nabídka odkupu tu bude jen chvíli. Na schůzce s ním strávíte 5 minut, zmíní se o 2% paušálním poplatku, který je chrání (nevím před čím, ale pan Hrneček to dokáže okecat). V mém případě šlo o 16 000 Kč s tím, že Vám je pochopitelně vrátí s výplatou za pohledávku. Lakuje Vás, že se během 3 dnů sejdete v jakékoliv bance v Praze a tam vám klidně i v hotovosti vyplatí domluvenou sumu. U mě to mělo být 400 000 Kč. Pošle Vás k jeho "výkonnému řediteli" :-D, ten si vypíše údaje o dlužníkovi s tím, že se druhý den ozvou, jestli je pro ně pohledávka lukrativní. Jak slíbí, druhý den volají s tím, že kdyby měl dlužníka ohodnotit, tak dá 3- (tu známku jsem četl v mnoha diskuzích, asi to má pan Hrneček naučené nazpaměť). Navíc dodá, že se "okolo dlužníka dějí věci, které by mě zajímali a budu si chtít s odkupem pospíšit". Navíc nabídne rozhovor s někým od nich z terénu (když jsem u nich byl, viděl jsem strašně ošklivýho, potetovaný a velkýho opičáka, který asi v případě potřeby chrání panu Hrnečkovi zadek), který mi o dlužníkovi řekne více. Hraje s Vámi hru, že dlužníka zná, že ho už někdy řešili. Na všechny dotazy, proč chtějí peníze aby mi dali peníze se ospravedlňuje, že ten paušál odhání podvodníky, že to je pro případ, že dlužník neexistuje (přitom ho měli den před udáním tohoto důvodu "prověřovat"), nebo příklad, že "se jim naposledy stalo", že dlužník byl věřitelem vydírán a oni chudáci, když za dlužníkem přijeli, byli zatčeni zásahovou jednotkou, protože na ně dlužník zavolal policii. Ještě že je na netu hodně příběhů, kde je majitel Dynamic Solvent v hlavní roli. Vybere od zoufalích lidí peníze a pak se nic neděje, nebere telefony, jednou za čas řekne, že zrovna není kupec pohledávky a rozhodně nikdy žádnou pohledávku neprodají. Pan Hrneček a podobní je sorta lidí, co se doslova živí cizím neštěstím. Někde jsem i četl, že když paní řekla, že je sama a stará se o 2 děti a někdo jí dluží peníze, tak z 12 000 Kč slevil na 6 000 Kč. Takže u něj lze pozorovat nějaké lidumilství. Aneby jak by řekla moje babička z vesnice "tohle by se za komunistů nestalo" :-D Bohužel, se svobodou je vázaná odpovědnost, jinak to nejde. Najdětě si pořad Na vlastní oči, kde pan Hrneček figuruje jako podvodník, tehdy ještě ve formě Česká inkasní a faktoringová společnost. Je to asi 4 roky staré a on v tom stále pokračuje.
Odkup pohledávek:
Začal jsem si všeobecně o odkupu pohledávek číst a zajímat a dalo by se říct, že se v podstatě neodkupují. Když se teď nad tím zamyslím, tak to dává smysl.
Za prvé:
Proč by někdo chtěl pohledávku, někdy třeba rok po splatnosti od předluženého dlužníka? Z jakého důvodu? Kvůli "daňové optimalizaci" jak také pan Hrneček říkal? Strašná hloupost. Když si někdo od příjmů odečte výdaj na odkup pohledávky (400 000 Kč), o kolik bude mít menší daň? O 15 % z dodatečného nákladu u fyzických osob, 19 % u právnických osob. Tak proč by někdo utrácel 400 000 Kč aby si snížil daň o 60 000 Kč (resp. 76 000 Kč).
Za druhé:
Jak by také mohl někdo nabízet 85 % nominální hodnoty pohledávky? Dlužník může jít do osobního bankrotu a zaplatí pouze 30 % všech svých dluhů a pan Hrneček a jemu podobní budou riskovat, že přijdou o 70 % hodnoty pohledávky?
Za třetí:
Jak také můžou chtít odkoupit pohledávku, která ani není soudem uznaná? Co když to dlužník nepodepsal? Nebo co když to podepsal, ale on to nějakému mezkovi pana Hrnečka zapře? Jak pak se to bude řešit? No přes soud, který nebude do 3 dnů, ale do 3 měsíců. Ale pan Hrneček tvrdí, že to ani nepovede přes soud, prostě mi za 3 dny vyplatí 400 000 Kč a je mu to asi jendo, lidumil...
85% hodnoty?:
Všeobecně platí, že se pohledávky odkupují maximálně za 20 % hodnoty. Za 85 % to platí, pokud je pohledávka před splatností vůči solventním firmám. Tomu se říká faktoring, dělají to i banky. Nějaký podnikatel má vystavenou fakturu, která je splatná až za 3 měsíce (ve stavebnictví běžné), potřebuje peníze hned, a tak to za 85 % prodá. To ano, ale vůči fyzickým osobám se toto prostě neděje ;-) Ačkoliv se po zadání "odkup pohledávek" do googlu zdá, že to běžné je. Všichni chtějí předem peníze za to, že Vám pak dají peníze :-D a pak buď nic nevrací, teda někdy asi jo, když hodně talčíte, dáte je k soudu apod., ale oni Vám to pošlou zpět a jsou čistí. Spousta lidí na to ale nemá, dát něco k soudu je složité, musel by se platit právník, který si třeba řekne víc, než byl aušál apod. a z těch lidí, co to nedotáhnou do konce jsou jako Hrneček živi. Nebo si z toho poplatku ztrhnou nějaké úkony, které "vykonali" (jízda k dlužníkovi, nějakej lustr přes nějaký databáze) což nelze dokázat, že neudělali.
Co dělat s pohledávkou?
Snad jsem někomu otevřel oči a pomohl od další ztráty peněz. Dejte dlužníka k soudu, ať vydá platební rozkaz (stojí to 20 000 Kč, které Vám soud přičte k dluhu, ale lepší než aby ten dluh propadl - za 2 roky je dluh promlčený, když Vám to nepřiřkne soud). Dlužníka dáte k exekuci a budete čekat třeba 10 let, než to z něj dostanete, ale alespoň máte jistotu, že kdyby dlužník něco měl, tak to dostanete - exekuce na plat apod. Vymahači nemůžou nic, jen k němu dojet, říct zaplať, on řekne nezaplatím a to je všechno. Když vymahači zjistí, že nezaplatí, opět zkoušejí nabízet "odkup pohledávky a garantují 75 % a pod. - všechno to jsou keci. Pochopitelně to nabízí za vratný poplatek vůči smlouvě, kde určitě nebude, za kolik danou pohledávku prodají a kdy, jen že se jí pokusí prodat ;-)

edit: porušení pravidel diskuzí.
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Radka Pušová 30. 12. 2015, 12:11:32
Musím se přidat na stranu těch, co mají neblahé zkušenosti s touto firmou. Já jsem nakonec musela přistoupit k soudní žalobě, abych vůbec dostala své peníze (myslím tím zálohu na jejich "služby" od nich zpět - samozřejmě, že mi nic nevymohli a ani se nesnažili. Pokud byste měli zájem o kontakt na právníka, který mi rychle a efektivně pomohl, ověte se na můj email radka.pusova@seznam.cz.
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Mirek 06. 01. 2016, 16:22:26
Já mám velmi negativní zkušenost s touto společností. Naletěl jsem jim. Běžně si dávám na takové věci pozor, ale tady jsem moc ostražitý nebyl a vymstilo se to.

Scénář byl stejný jako tu bylo již mnohokrát opakováno - pan Hrneček, 12tis.Kč atd.

Běžně do podobného fóra nepíšu, ale fakt mě naštvali.

Nikdo s nimi nespolupracujte!!!!!
Název: Re: Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Dalibor Z. Chvátal 16. 01. 2016, 03:25:44
EDIT: Diskuze editována/promazána od vulgarismů a přísudků z důvodů porušení pravidel diskuzí. Ostatní je beze změn.
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: František Koláček 26. 02. 2016, 13:38:04
Dobré poledne,
na podzim jsem řešil jednu svojí pohledávku a šel jsem s tím do Dynamic Solvent, pak jsem podíval na tohle fórum. A protože se chování této společnosti shodovalo s vašimi negativními zkušenostmi v těchto komentářích, rozhodl jsem se s nimi nespolupracovat. Pak mi známý doporučil firmu Epohledavky. Jejich přístup a podmínky mi přijdou rozumné, nechtěli po mě nic platit předem a já nemusím jít do nejistoty, protože investovat dalších 12 000 panu Hrnečkovi nehodlám, když nemám od něj žádnou reálnou záruku, že se mi peníze někdy vrátí. Zatím jsem s podmínkami Epohledávek spokojen a budu vám referovat, jak to dopadlo. Každopádně děkuji vám za zpětnou vazbu k Dynamic Solvent, jsem rád, že svou pohledávku nakonec neřeším u nich.
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: ondřej 05. 03. 2016, 18:24:24
Ahoj všem,
taky jsem se stal okradeným touto firmou, ale bohužel to tak nenechám.
Jsem ochoten investovat do likvidace této firmy.
Tímto chci vyzvat všechny, kteří jsem schopni jít proti této firmě. Ozvěte se na tukane@seznam.cz.
V jednotě je síla.
Ondřej
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Revma 07. 04. 2016, 11:44:48
Dobrý den,
právě dnes odjel manžel podepsat smlouvy do této společnosti .Naštěstí jsem si přečetla vaše názory a včas jsem ho varovala.V naší tíživé situaci ,nás to stálo jen čas a naftu ..Máme to do Prahy 230km...
Děkuji všem ,kteří si svoji špatnou zkušenost nenechali pro sebe
MR
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Pan Kaa 07. 04. 2016, 22:21:01
:D jak přes kopírák , po jednom jednani stouhle firmou , uz nikdy víc , nic sem nepodepsal a jsem zato rád , tet jsem koukal na reportáž na vlastní oči
a co mě rozesmálo je že hned vedle videa je reklama Dynamic Solvent , odkup pohledávek za 85% :D :D ,,, podvodníci nic víc ,
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Hloupý Honza 11. 04. 2016, 15:59:06
Potvrzuji pravdivost celého příběhu. Existuje ještě hromadná žaloba, rád se přidám. Já bohužel o svých 12 tis + DPH přišel.
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Jirka 12. 04. 2016, 15:30:25
Zvláštní,
Svůj příběh tu už každý napsal (i já) i v televizi to bylo a záznam se na webu dá najít. Hrneček je na webu naprostá celebrita a přesto jim tam stále někdo nosí prachy.
Někdo plánuje hromadnou žalobu. No a jak dokážete tu Hrnečkovo pohádku, kterou známe všichni? Mám dojem, že nahrávat bez svolení se nesmí, tedy to soud neuzná. A jinak má od vás vše podepsané.
Když je tu toto možné, tak je to tady asi nějaký "Divoký východ" a asi podle toho musíme zařídit i my, bývalí slušní.

Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Milan 22. 04. 2016, 18:57:45
Dobrý den, minulý týden jsem podepsal smlouvy o postoupení pohledávky + ten dodatek, že v podstatě prodaného nic není, a že jsem stále majitelem pohledávky a že je zplnomocňuji  k jednání směřující k zaplacení pohledávky(pozor, prý to není vymáhání !), ale jelikož jsem neměl hotovost, dostal jsem zálohovou fakturu na těch slavných  16000 + DPH ... Až po návratu jsem teprve zjistil, jaké reference o nich jsou na netu a málem to se mnou švihlo... zatím jsem ale nestihl zaplatit, takže nevím co dělat dál... Zaplatit, neplatit  ?
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Radek 24. 04. 2016, 19:10:09
Radím Vám vůbec nic jim neplaťte!!! A za ty peníze jeďte raději na dovolenou. Jsou to gauneři a podvodníci a žádné peníze už od nich nikdy neuvidíte! Je nás tak podvedených a okradených hodně(viz.fórum)! A nikdo ty zloděje není schopen zastavit.
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: irisek 17. 05. 2016, 08:55:34
Pomohli opravdu nekomu nebo jen inkasuji a pak nic nedelaji
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Šárka Luhová 02. 06. 2016, 13:46:41
A můžou po mě ten paušální poplatek nějak vymáhat,  když jsem ho nezaplatila a podepsala smlouvu?
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: smis 06. 06. 2016, 16:08:41
Dnes jsem byl také na první schůzce v Dynamic Praha.
Přesně jak tu všichni píšete, vše sedí na chlup.
Děkuji vám všem za varování, včas zastaveno a podchyceno, ušetřených 12tis.
Již nikdy více :-X
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Eduard 15. 06. 2016, 11:21:08
Chtěl bych se zeptat, zda je už někdo skutečně zkoušel žalovat? Dle mého laického názoru by to nemělo být moc těžké, vzali si peníze za nějakou činnost, která stojí ve smlouvě, a kterou zcela prokazatelně nedělají. Až budu mít peníze z prodeje bytu, hodlám na ně podat po konzultaci s právníkem žalobu už jen tak z principu (těch 19 tisíc bych klidně oželel, ale serou mě lidi, co jsou svině). Ale budu skutečně první? Z téhle diskuze mi skoro přijde že ano, což mě fascinuje.
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Milan 22. 06. 2016, 08:52:15
Byl jsem tam včera a vše proběhlo přesně jak popisoval pan Miloslav již 11. února 2014 kdy asi začala tato diskuse.
Naštěstí jsem hodně nedůvěřivý a jak ten pán drmolí a nepustí mě ke slovu a ještě na mě spěchá tak jsou to pro mě jasné známky toho že si mám dát ještě na čas a vše si prověřit.
Takže já také děkuji ( jako desítky z vás tady ) že jste si to nenechali pro sebe a já jsem ušetřil peníze protože jsem již na druhou schůzku nejel.
Četl jsem všechny příspěvky od začátku a spousta z vás chtěla podávat trestní oznámení ale dnes 22.06.2016 firma funguje pořád stejně?
Takže jste nikdo nic nepodal a nebo se to táhne díky našim "rychlím" soudům?
Pevné nervy přeje Milan - Brtnice u Velkých Popovic.
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Naivka Obecná 29. 06. 2016, 13:21:40
Tak i já se přidávám se svou do "hrnečku". Bývalý přítel mi dluží peníze, mám od něj podepsaný papír o uznání dluhu, ale každou korunu z něho tahám jak z chlupaté deky...Tak se to ve mně zlomilo a řekla jsem si, že už mě to nebaví, že to prodám a zbavím se toho jednou pro vždy. Hledala jsem na internetu odkup pohledávek, našla firmu Dynamic Solvent, měli hezké stránky a ve formuláři měli na výběr uznání dluhu, tak jsem to vyplnila a čekala co se bude dít. Hned další den, tedy včera mi Hrneček volal a urgoval mě, že mám přijít hned ten den nebo další den a mlel něco o nějakých daních (podotýkám, že je červen). Obětovala jsem polední pauzu a vyrazila na Pankrác, Hvězdova 33. Přijela jsem tam, vcelku rychle se mě Hrneček ujal, na začátku po mně chtěl nějaké info o dlužníkovi, načež mi jen tak mimochodem řekl, že jestli mu není ke třiceti a že ho už znají. Oukej, to znělo slibně. Pak mi tam drmolil nějaký čísla, procenta, který nějak neseděli, ale řekl to tak rychle, že jsem z toho nic nepochopila, nebo pochopila, ale špatně. Nabídl mi okamžitý odkup, že další den podepíšeme smlouvu a den na to se mnou půjde do banky, kde mi dá peníze v hotovosti, které tam složíme. Říkám si wow, to by bylo super, ty peníze potřebuju, podame si ruku a odejdu s tím, že mi další den zavolá až si prověří dlužníka, zda se můžu stavit podepsat smlouvu. Ráno mi místo v devět dle domluvy volal v 7:45 a abych přišla v 8:30, tak se tam ženu a po cestě si teprve čtu recenze a špatné zkušenosti s touto osobou a firmou. Takže tam jedu s tím, že je to vlastně podvod. Dostala jsem kompletní masáž mozku, ale když zjistil, že s sebou nemám žádné peníze, nebylo možné nic podepsat. Bylo vcelku těžké se ho zbavit, po tom co jsem ztratila už 2 hodiny v práci. Nějak sem se z toho vyvlíkla s tím, že mi ve 12h zavolá, abych měla čas si rozmyslet, že to chci. Odjela jsem, ve 12h telefonát s další ofenzivní masáží mozku, když jsem odpovídala negativně, že nemám zájem, útočně po mně startoval, že jsem ten typ, co jim za 2 týdny zavolá s prosíkem, ať to odkoupí, tak jsem mu řekla, že si může být jistý, že už nikdy nezavolám..Jeho poslední věta byla, zda se těch konkrétních peněz svým jménem vzdávám, když jsem řekla že ano, ani neřekl na shledanou  a hrubě mi prásknul telefonem.

Já děkuji těmto fórům, že jsem nepřišla o své peníze. Je to pro mě zkušenost a pro příště vím, že prověřovat budu mnohem dříve a detailněji.
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Najivní BLB 04. 07. 2016, 13:00:53
Dobrý den, tak jsem minulý týden taky naletěl... Škoda že jsem si o této společnosti nenašel informace dříve. Jednání stejné jak jste už mnohokrát popsali. Od sepsání smlouvy se nemůžu dovolat nikomu odpovědnému...

Už je mi jasné že svých 12 000 + DPH už nikdy neuvidím, ale potřebuji vědět jak z této situace vybruslit.
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Jiří 09. 07. 2016, 16:20:48
Dobrý den, také s nimi mám špatné zkušenosti, ale pemíze mi nakonec vrátili. Zkuste firmu PROFI.cz z Plzně, jsou korektní a za 1000,- Kč Vám to odkoupí za polovinu, peníze Vám budou posílat na účet. :)
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Pavel 09. 08. 2016, 09:14:22
Šmejdi jedni. Jsem na tom ještě dobře - stálo mě to jen jednu cestu do Prahy. Jednání jak přes kopírák - už to tu mnozí psali. Peníze bych jim žádné nedal, i když chtěl "jen" 4000 za mou pohledávku ve výši 11 000, za kterou mi sliboval proplatit 20 000, prý úroky + cena za vymáhání a tak zvýšily její cenu pro ně na 40 000 - takže mi vlastně dávají půlku :D. Velice lituji podvedených, kteří tomu parazitovi Hrnečkovi za příslib naděje nějaké peníze dali. A každopádně velké díky za toto fórum, ušetřili jste mi dalších 400 km (200+200) do Prahy a zpět. Ten srýč mi ani neřekl, že ty 4000 bude chtít - musel jsem se sám zeptat (celý hovor jsem rovnou vedl v podobě "dojné krávy" jen z recese - bonita 3 mínus taky padla :) ). Vzkaz pro Hrnečka: Ať tě mor sklátí - chcípni na nějakou hnusnou nemoc - dlouze a pomalu, ale co nejdřív, ať už nestihneš podvést moc lidí.
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Pavel 09. 08. 2016, 17:10:08
Nakonec přeci jen napíšu celý průběh mé zkušenosti s Dynamic Solvent (omlouvám se za multipost - nenašel jsem možnost editace - kdyžtak prosím o sloučení). Měl jsem zájem o prodej (postoupení) pohledávky ve výši 10 920 kč (celkem malá pohledávka). Hrnečkovo telefonické přesvědčování a důvody pro mou cestu do Prahy - 200 km, působilo naléhavě až agresivně, ale jinak celkem věrohodně.

Průběh schůzky ve 12:30 v Praze: přišel jsem do vstupní haly, tam mě uvítala drobná recepční a po chvilce čekání jdu k p. Hrnečkovi (ten s brýlemi) do kanclu. Tam na mě vychrlil takový kratší  monolog. Jediné na co se mě zeptal, byla výše pohledávky - což bylo v mém případě oněch 10 920  kč . On na to hned, že + úroky + cena za mé dosavadní pokusy o vymáháni atd. a že pro ně to má hodnotu 40 000 kč. A že mi z toho nabízí půlku, tedy 20 000 kč. Vypadalo to hezky. Dostal jsem smlouvu, plnou moc k vymáhání a nějaký informativní formulář a byl odeslán k okopírování dokladu o uznání dluhu. Prý budu muset ještě zítra v 9 ráno znovu do Prahy k podpisu smlouvy. Předtím telefonicky nepadlo ani slovo, že mě tam budou chtít 2x. To se mi nelíbilo, ale už se se mnou nebavil, že má další práci. Poté se mě ujal - asi bych to nazval "šéf vymáhání" - vyšší postavy krátké lehce šedé vlasy načesané nahoru. Nad kopií uznání dluhu jsme se chvíli bavili. Nechal mě zavolat dlužníkovi (který to jako obvykle nevzal), několikrát narážel na jeho "strašné" jméno. Pár obecných řečí, jak jsou soudy na dlouho, a k ničemu a jakým způsobem se jim dlužník bude vyhýbat. Na mou námitku, že jsem se již dlouho a intenzivně snažil z dlužníka své peníze dostat sám a jak to tedy chtějí udělat oni, když jsou soudy tak na nic, mi odpověděl, že se znají s nějakou exekutorkou (řekl i jméno - zapomněl jsem). Já na to, že i exekutor potřebuje soudní příkaz. To nějak zašmudlil, že když mám podepsané uznání dluhu, tak že se to dá udělat i rychleji bez soudu - že to uznání dluhu stačí a že padělat doklad o zaplacení si dlužník nelajzne. Peníze prý dostanu za 2 dny ve své bance (Spořce) od jejich člověka působícího v Českých Budějovicích. Poté jsem se ho snažil ukecat, abychom tedy smlouvu podepsali hned - argumentoval, že si chtějí dlužníka nejprve prověřit a že zítra ráno se mám zastavit. Logicky jsem si řekl, že to tedy budou dělat dnes odpoledne a nabídl jsem, že (klidně i pár hodin) počkám, ale že nechci shánět nocleh nebo zítra zase jet 200 + 200 km. Následovaly nelogické výmluvy (že si chtějí prověřit i mne apod., že mají 7 dalších případů), které ale neurčily jediný důvod proč zítra ráno začátkem pracovní doby jo, ale dnes na konci pracovní doby už ne. Rozloučili jsme se, já se smířil s tím, že to tak musí být a rozhodl se pro variantu, že do Prahy pojedu znovu (v 9 že mi zavolají a pak vyrazím).

Doma jsem trochu lustroval: A ejhle: Našel jsem toto fórum, kde jsem zjistil, že už podvedli mnoho lidí (děkuji). Chtějí peníze předem v podobě "vratného" paušálního poplatku. Ty už podvedený neuvidí. Jak jsem zde zjistil byli už i v pořadu Na vlastní oči. Tam pomohli alespoň několika podvedeným dotáhnout případ u soudu úspěšně do konce. I tak ale dostali jen 75% z onoho paušálu (nelze přeci dokázat, že Hrneček pro vymožení peněz z dlužníka neudělal vůbec nic). Za odkup pohledávky samozřejmě podvedení nedostali nic - smlouva totiž mazaně nabývá účinnosti až předáním peněz proti dokladům o dluhu - na to bacha - to vypadá jako ochrana klienta - aby nepřišel o práva ke svému dluhu dříve než dostane své peníze. Nicméně o smlouvu a pohledávku, natož pak o její odkoupení p. Hrnečkovi vůbec nejde - jde mu jen o ten paušál po jehož zaplacení se po něm slehne zem. Celá smlouva je neplatný cár papíru právě tím, že účinnosti nikdy nenabude.

A konečně můj telefonát s p. Hrnečkem druhý den v 9 ráno: Výše mého "vratného" paušálního poplatku byla "jen" 4000 kč. Čekal jsem, že si o něj sám řekne (jako u většiny podvedených- kde si zřejmě řekl, protože to bylo víc a těžko by to na místě sháněli). Jenže ten *píp* to neudělal. Předchozí den při osobní schůzce v Praze jsem řekl, že mám Spořku - a ta je hned přes ulici. Ten *píp* doufal, že mě znovu natáhne do Prahy a že už pak podlehnu a dojdu si naproti vybrat. Co však nevěděl bylo, že celý můj hovor vedu jen z recese. Sám jsem se ho tedy zeptal zda budu něco platit, abych se na to jako připravil, že u sebe nemám peníze a že nemohu moc vybírat. Poté už z něj konečně vypadl onen vratný paušál 4000 kč. Já si ještě vyzkoušel, zda je ochoten ten poplatek dále snížit (jak to dělal u jiných podvedených, když zjistil, že jsou na tom mizerně - jenže ti měli původní výši poplatku třeba 12 000 - měli větší pohledávku) - chtěl jsem ho ze srandy ukecávat, ať místo toho vezme mé ojeté horské kolo, či tak něco. Snížit ale nechtěl. Nazval jsem ho tedy pravým názvem (ten zde uvést nemohu) a zavěsil. Ihned volal, zkoušel to ukecat, že nám do toho spadl nějaký dlužník apod. Po pár sekundách však pochopil, že to žádná "chyba" nebyla, že vím moc dobře co je zač a hovor skončil.

Závěrem: Nebrat, nevěřit, nejezdit do Prahy a hlavně: nic neplatit.

A úplně závěrem. Mnoho pisatelů zde řešilo, jaktože takový zmetek dál dělá to, co dělá a jak se proti němu spojit, co s ním udělat, aby nemohl podvádět další. Krom hromadné žaloby mě napadl způsob jak může pomoci každý znepříjemňovat mu jeho podvody: Kdo nejste z Prahy a používáte na mobil předplacený kredit a nevadí vám občas volat z neznámého čísla, nakupte si pár takových těch přednabitých sim karet (třeba za kilo apod.). Získáte tím k dispozici spoustu tel. čísel. Z každého tohoto čísla Hrnce prozvoňte (nebo vyplňte online formulář na stránkách www.dynamicsolvent.cz) a uveďte tam toto číslo. Zavolá vám, domlouvejte si s ním schůzky, na které pak nechoďte. Až vám bude volat, můžete se mu ještě hezky vysmát. Kredit z přednabité simky pak využijete pro normální volání. Kdo má paušál holt asi nic. A kdo jste z prahy - máte-li čas, domlouvejte si s ním schůzky na řešení fiktivních pohledávek a pak si tam z něj choďte dělat srandu. Ignorovat to nemůže - to by nikoho nepodvedl. Takže mu tak zaplácneme čas, ve kterém by podvedl někoho jiného - prostě ho zahlcovat.
 
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Procházka 19. 08. 2016, 18:09:45
Dobrý den,nemá cenu tady stále jen lamentovat jak jsme těm podvodníkům naletěli. Podejme na ně společnou žalobu. Dejme je do televize,ale prostě něco dělejme.
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Kamil 30. 08. 2016, 13:00:49
Dobrý den,

jelikož jsem uvedené firmě také naletěl, hodlám toto řešit přes advokátní kancelář. Sice mě to bude stát další peníze, ale to je mi už celkem jedno, hlavně když bude spravedlnosti učiněno za dost.

Jelikož se do hromadné žaloby zatím nikdo nepustil, pokusím se z nich dostat peníze sám za sebe a pokud mi peníze vč. nákladů, které s tím souvisí (v rámci jednoho SVJ spolupracuji dlouhodobě s advokátní kanceláří, která není zrovna nejlevnější, ale zase spolupráce s nimi je opravdu na úrovni) vrátí, dám Vám všem vědět, jak jsem postupovat a přes koho, aby i Vám bylo vráceno to, co Vám právem náleží!!!

Dynamic Solvent jsem nesčetněkrát písemně žádal o vrácení zaplacené zálohy a případného vymoženého plnění od dlužníka (jednalo se o pohledávku za 240tis,- Kč). Samozřejmě jak se dalo čekat, na výzvy nereagují, tudíž advokátní kancelář zašle předžalobní výzvu. Pokud i na toto nebudou reagovat, bude podáno trestní oznámení na pana Hrnečka a jeho Dynamic Solvent vč. podání žaloby k soudu.

Kamil
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Michala 08. 09. 2016, 14:01:02
Bohužel příběh nekončí :-(
7.9.2016 ráno jsem (ještě nevědoucí) zavolala firmě Dynamic Solvent s tím, že chci prodat pohledávku. Pán, který se nepředstavil, zadrmolil, že zavolá kolega, který má odkupy na starosti. Do deseti min se opravdu ozval jiný drmolící pán, který se také nepředstavil. Aniž by věděl cokoliv o dlužníkovi, nabídl mi odkup za cca 80% nominální ceny a že se musíme rychle sejít. Nabídl termín hned zítra 8.9.2016 v 10 nebo 12h. Když jsem mu řekla, že se mi nezdá takováto rychlost odkupu pohledávky, schůzky a mluvy, začal mluvit pomaleji s tím, že je to pro něho už rutina a že chápe, že mě to děsí. Řekla jsem, že na první schůzce nebudu nic podepisovat. Pokusil se mě uklidnit tím, že na webu mají vzor smlouvy. Odpověděla jsem, že předběžně bych mohla v 10h, ale že to ještě potvrdím. Protože jsem v rekonvalescenci po vážné nemoci a nevím, zda mě tam někdo bude moct odvézt.
Po ukončení hovoru jsem dostala tuto sms: Hvezdova 1073/33, Praha 4, Pankrac. Na této adrese Vas budeme v danou dobu ocekavat. Parkovani v obchodnim dome Arkady Pankrac, pokud nepojedete autem, vystupte na stanici metra Pankrac. Az vyjdete na ulici, po levé stane uvidite na dome velkou zlutou reklamu na Divadlo na Jezerce, na této reklama je cervena sipka. Jdete podle ni, jsme treti budova vlevo - modré dvere. Na recepci ohlaste, ze jdete ve veci pohledavek za firmou D.S. do 3.patra. V pripade dalsich dotazu prosim NEPISTE SMS, gsm brana je neprijme, klidne VOLEJTE do 18:00, nejlépe po 16:00. Budete-li chtit schuzku zrusit, volejte nejpozdeji den predem, opet prosime ne SMS. Dekujeme. JE VELMI DULEZITÉ, abyste do nasi schuzky  neinformovali dluznika. Nedavejte mu zadnou posledni sanci apod. - vysvetlime osobne
Odpoledne se můj zdravotní stav výrazně zhoršil a snažila jsem se po 16h dovolat na některý tel Dynamic Solvent, který mají na webu a ze kterého mě sami kontaktovali. Ozvali se zpět docela brzy. Tel jsem měla na hlasitý odposlech, aby to slyšel i přítel. Řekla jsem tomu pánovi (opět se nepředstavil), že mám na zítra dopoledne schůzku a že se omlouvám, ale musím ji ze zdravotních důvodů zrušit. Přerušil mě a že se podívá do diáře. Našel v něm čas i mé příjmení. Nabídla jsem mu totéž, co ostatním firmám, které odkupují pohledávky: Pošlu všechny podklady emailem a mohou mě navštívit doma. Jiným firmám to nevadilo. Ale tento člověk mi řekl, že dělám chybu, když jednám i s někým jiným, a jestli prý si umím představit následky. Neuměla jsem a tak mi to vysvětlil: žádná firma ode mě nekoupí pohledávku, jen ji budou naoko vymáhat. Protože kdo by proboha chtěl koupit pohledávku! Zeptala jsem se, proč ji chtějí odkoupit oni. Řekl mi, že ztrácím čas a cena pohledávky klesá a že mají své know-how a klienti, kteří od nich pohledávku koupí, si ji odečtou z daní. Schůzka u mě doma prý nepřipadá v úvahu - platí prý 500 euro měsíčně za kancelář a tak ji chtějí využívat. Dále řekl, že mou schůzku nezruší, a kdybych do rána dostala rozum, mám se dostavit. Považovala jsem tímto věc za vyřízenou a s čistým svědomím spala a odpočívala. To jsem si ovšem myslela jen já!
Druhý den dopoledne jsem měla několik nepřijatých hovorů z Dynamic solvent a z cizích čísel. Jako slušný člověk jsem se jala hovory vyřizovat. To byla chyba. Velká chyba!
Pán, který vzal tel se opět nepředstavil a spustil na mě, jak to, že jsem nepřišla na schůzku. Překvapeně jsem mu odpověděla, že jsem schůzku včera zrušila pánovi z jejich firmy, který se nepředstavil. Prý se mýlím a mám v tom zmatek. Řekla jsem, že z jejich firmy se nikdo nepředstavuje a že jsem volala na tel z jejich webu. Prý je to nesmysl a výsměšně se mi dvakrát pomalu představil jako pan Čech. Řekla jsem mu, že ten včerejší pán u kterého jsem schůzku rušila, mě našel sám v diáři a řekl i mé jméno. Ne ne, mám v tom prý zmatek údajně nevím už ani co kde domlouvám. To je prý evidentní. Ptal se kdy na tom budu zdravotně tak, abych přijela za nimi. Řekla jsem že snad za měsíc, ale že už to možná tou dobou budu mít vyřízené. Vysmál se mi a napsal si do diáře volat v říjnu a dodal, že do diáře píše velkými písmeny: Představit se dvakrát a zřetelně na začátku hovoru. Jakoby se rozloučil a zavěsil.
Teď jim jdu napsat smsku, že si již nepřeji další kontakt. Tak schválně - copak mi asi odpovědí? Že jsem blázen?
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: martin 21. 09. 2016, 19:00:01
díky za všechny odpovědi . a různě ..  ale chci se zeptat .. kde je nejlepší prodat pohledávku ? Profi. cz ?  ,, nebo naký rusáky kteří dlužníka budou šikanovat ? ?  ..   ale díky za názory Dynamic solvent ..   celkem stejný diář ..  volají mi z neznámejch čísel .. , domlouvají schuzky že to spěchá , že mi dá peníze v hotovosti ,,  ale smlouvy předem mi zatím neposlali .. atkže jde vidět že to jsou pěkní šiváci !!  a ted se ptám .. KOMU v ČR věřit ???
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Petr 23. 09. 2016, 22:24:54
Hlavne tam nejezdete .... je to kecka maximalni ( drive Prvni inkasni - nyni Dynamic Solvent ).

Hrnecek je podvodnik a vul - a jestli mu nekdo na ty kecy skoci tak POZOR je vul taky.
Reakci a odkazu na www je dost plus reportaz z poradu Reportari o jeho podvodech.

Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Jirka 21. 10. 2016, 13:54:58
Musím se bohužel přidat se svojí zkušeností.
Ještě pod názvem Česká inkasní a faktoringová ze mě vymámili cca 30000,- jako zálohu na pátrání s tím, že po dokončení mi bude vráceno.
Sice se mi do toho nechtělo ale nechal jsem se ukecat.
Od té doby se po nich slehla zem. Telefony neexistují, e-maily asi nečtou nebo nereagují, ...
Už jsem se smířil, že jsem naletěl.
Pak jsem se ale dozvěděl, že peníze za pohledávky vymohli. Jen jaksi "zapomněli" je poslat také mě.
Teď mi nabídli pod novým názvem služby opět. Zřejmě nemají ani evidenci koho již o prachy pumpli.
Paradoxní na tom je, že dlužníci zaplatili. Takže mě nic nedluží.
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: mi18 25. 10. 2016, 12:45:35
Máte všichni pravdu. Jsou to podvodníci na slovzatí. Naslibují hodry doly a když jim dáte peníze je to konečná. Mne uháněli s tím, že mají kupce na mou pohledávku a když jsem přijel do Prahy nikdo tam nebyl. Po složení částky 7000,- mi slíbili, že druhý den přijedou a vyplatí slíbenou částku. Tímto vše skončilo. Je to banda hajzlú.
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Stanislav Franta 02. 12. 2016, 10:45:40
Špatně, špatně, špatně. Nemyslel jsem si, že jsem takový trouba a naletím vychytralci Hrnečkovi. Stálo mně to 16 000,-. Jedu zpátky XXXXX, mám 2 metry a 120kg. Jsem si jist, že s darebáky musíte jednat darebně.
S
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Nordpower 27. 02. 2017, 08:01:35
Již jsem podal žalobu, mám i rozhodnutí soudu, tak teď budu čekat, zda zaplatí v termínu. Následně Vás budu informovat...

N.
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Anna 04. 03. 2017, 19:14:03
Také mám s touto společností zkušenost. Pokud pominu neustálé stíhání po telefonu,nepřipustí aby jste měli přání aby přijeli oni za vámi a ještě vám vštěpují že je to vaše vina. Když někdo ucítí peníze nepustí.Nesnesou pokud jim oponujete.
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Gab 07. 03. 2017, 13:14:37

Super komentář a perfektně popsané! Díky za to!
Včera jsem tam měl jet. Naštěstí mne napadlo se na poslední chvíli podívat na net, co že je to za spolek. A ejhle!
Podvodníci!
Vzhledem k tomu, že scénář je u pisatelů stejný (a mohu to potvrdit), tak mne pár trapných komentářů o sqělé práci a vymožených
penězích nemůže přesvědčit.
Díky vám přispěvatelům za to. Ušetřili jste mi pár peněz a fůru času!
A přeji vám, ať z těch lumpů vaše peníze vydolujete!!
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Toni 07. 09. 2017, 16:37:46
Dobrý den.
Sháním lidi,kteří za poslední dva měsíce ( červenec ,srpen ) zaplatili hotově či převodem bonitu za vymáhání nebo odkup pohledávky u výše zmíněné firmy Dynamic Solvent. Potřeboval bych datumy a kolik jste zaplatili pripadne číslo účtu, kam jste peníze poslali pro další tah proti této společnosti.
Děkuji všem, kteří se ozvou.
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Sejšna 19. 09. 2017, 16:15:35
Dělá pro ně i nějaký Petr Šenk bezpečnostní ředitel České Zbrojovky. Má styky s policií a přes agenturu zaměstnává lidi, kteří pokoutně vyvážejí zbraně ze zbrojního podniku pod falešnými odběrateli. Kde ty zbraně opravdu končí není známo. Ze všeho má provize a je společníkem ve firmách s prodejem zbraní. Možná prodává i semtex pro teroristy, není pro něj problém sehnat granáty a bombu.
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: money4people 29. 09. 2017, 14:54:05
Dobrý den.
Sháním lidi,kteří za poslední dva měsíce ( červenec ,srpen ) zaplatili hotově či převodem bonitu za vymáhání nebo odkup pohledávky u výše zmíněné firmy Dynamic Solvent. Potřeboval bych datumy a kolik jste zaplatili pripadne číslo účtu, kam jste peníze poslali pro další tah proti této společnosti.
Děkuji všem, kteří se ozvou.

Ozvěte se mi, prosím, na money4people@seznam.cz, máte-li zájem o informmace o teto firme

Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: podvedený chudák 15. 01. 2018, 14:24:30
Pozor Pozor !!!!!
Nenechte se nachytat Hrneček dělá to samé co dělal ve svých předchozích firmách akorát vyměnil místo a lidi. Jeho podvádění obyčejných lidí je pořád stejné jako předtím....zavolávám s tím že chce od vás koupit pohledávku, ale musíte dojet do jeho kanceláře...(ted je má na pankráci v ulici Na Pankráci 14 a na tom domě má obrovskou ceduli Hrneček pohledávky, když jsem od něj odcházel tak jsem si to vyfotil :)) na schůzce vás vůbec nepustí ke slovu a nalže vám že je vše ok že se určitě domluvíme a že on se v tom vyzná atd.....druhý den vám radsotně zavolá že o to má zájem a že vám když to ještě ten den podepíšete zítra vyplatí u vás v bancce 70% z pohledávky a tím to pro vás prý končí, najednou vám aale taky prozradí že mu musíte dát na nálakdy 12tis....zajímavý je že na první schůzce neřekl o tom vůbec nic......no když mu uvěříte  a přijedete tak vám vrazí smlouvy který sou pořád stejné které dělal už předtím akorát si tam změnil hlavičku.....když to podepsat nechcete tak vám normálně řekne že tomu nerozumíte a že nechcete jeho peníze tak ste blázen....no a když vás svým nátlakem zlomí tak mu dáte peníze hezky v hotovosti asi aby je nemusel přiznávat finančáku a tím to pro něj hasne...druhý čekáte kdy vám přiveze slíbené peníze tak mu zavoláte a najednou už neví kdo jste, že on vám vůbec nic takového neslíbil a že to předá kolegovi.....a v koukáte jak jelen...všem doporučuji NEPODEPISOVAT vůbec nic, zkusit si nechat v ruce vzory smluv a hned s nima běžet na Policii a nahlásit pokus o podvod a to si pište že tam na něj maj složku jak kráva, jenom když jsme tam byli my tak nám už policajt řekl že to jenom sepíše a pošle to do prahy protože už má svoji policistku co se o něj stará a dokonce i je tam státní dozor.....je to sice již více než rok ale myslim že to bude pořád stejný....doufám že si to bude odsedět nebo ještě líp, že si to s nim bude do kanceláře někdo nejen slovně vyříkat...
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Referent 16. 01. 2018, 05:27:57
Kupující vybírá zálohu od prodávajícího, to je tak blbé, až je to geniální.
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Eva 26. 01. 2018, 12:09:54
Dopadla jsem úplně stejně...Dynymic Solvent...nikdy více...Hrnečka lže, a lže...nic z toho neplatí...
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Basl Vlastimil 18. 05. 2018, 13:03:08
Přesně takovou zkušenost mám já. V úvodu jednání bylo moc slibů. Vzali 12 000,-- Kč, s tím, že do 2 dnů maximálně do 1 týdne budou peníze, samozřejmě nebyly. Z prvu jsem jednal s velmi ochotnýn panem Hrnečkem, ten mě po zaplací honoráře předal jinému, dost nepříjemnému a neochotnému, zaměstnanci. Tento mě asi po měsíci a opět po třech měsících zdělil, že moc na ně tlačím a on osobně mi nic neslíbyl a nejlépe abych raději odstoupil od smlouvy (peníze už ale nevrací). Neudělali vůbec nic. Prý se zeptali dlužníka jestli zaplatí, on zdělil, že ne. To jsem jim řekl už i já v úvodu, na to se ptá vůbec nemuseli. Jediná jejich práce byla vybrat pro sebe peníze. Dnes už své peníze od  dlužníka mám díky jedné advokátní firmě v Plzni, která měla poloviční honorář a až po vyrovnání dluhu. 
Je to firma, která se  dobře živí a pouze zneužívá cizích problémů. Mohu-li radit z daleka se této firmě vyhněte.
                                                                                                                                                                     Basl Vlastimi, Plzeň
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: další BLBEC 29. 08. 2018, 21:39:31
Hlásím se do klubu neopatrných. Vzhledem k čerstvosti případu nemohu uvést konkrétní informace. Jen, že popis a průběh jednání sedí. A už se nejedná jen o společnost Dynamic Solvent.
Pravděpodobně odepisuji za svoji naiivitu několik tisíc Kč. Pro další klienty: ZVAŽTE dvakrát spolupráci s panem: Bc. Matin Hrníčko IČ: 43089640, Doudlebská 1699/5, 14000, Praha 4, Doručovací adresa: Na Pankráci 14, 14000, Praha 4
 
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: O.L. 04. 09. 2018, 10:45:41
 Dobrý den,
 měl jsem to štěstí, že jsem si nenaběhl.
 Postup v kanceláři byl následující. Dali mi d ruky jednoduchou smlouvu na jednu stránku. To bylo velmi podezřelé, avšak dle právníků při analýze mi bylo sděleno, že toto není nic závadného a není tam žádná protiprávní klička. Druhý den však před podepsáním přišel dovětek v podobě plné moci, kde bylo psáno, že okamžitě začnou s vymáháním po podpisu plné moci a složení 1% v hotovosti z vymáhané částky na místě u nich v kanceláři. Další podmínky v plné moci byly zakotveny tak, že jakmile vymůžou z dlužníka jakoukoli částku, dle smlouvy okamžitě vyplatí dohodnutá procenta (v mém případě 35%). Již z tohoto je zřejmé, že je nic nenutí vymáhat jedinou korunu dluhu, protože už jste jim složili v hotovosti částku v kanceláři.
 Dále nechtěli ani jediný důkaz o dluhu jako je faktura, výpis z účtu, uznání dluhu apod..
 I Takhle se dá slušně a beztrestně podnikat.
 Proč sem píšu ?? Do delší době se ozval sám pan Hrneček z telefonního čísla 736 486 376 a s představením se pod hlavičkou jiné firmy s názvem "Ochrana proti dluhové spirále" začal nabízet odkoupení pohledávky a abych přijel do Prahy do kanceláře NA Pankrác dohodnout se. Prověřil jsem název ve výpisu na Justice.cz a tato organizace vedená jako spolek pro především sportovní činnosti emá uvedenou žádnou činností jako je obchodování , financování apod..
 Takže pozor !!!!!! Jedeme na novo.
 Nenapalte se !!!! Já zvažuji trestní oznámení, protože to už je do nebe volající, jak "hyeny" mají neuvěřitelnou drzost pokračovat v tom, co jim vlastně nikdo nzakázal.
 S pozdravem O.L., Ústí n.L
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: P.M. 27. 09. 2018, 08:55:16
Doporučuji všem dát okamžitě trestní oznámení na POLICII!
Je to opravdu jediná cesta jak tyto podvodníky zastavíte.
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Duverivec 03. 10. 2018, 15:53:49
PODVOD!!!
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: vymáhání na hrnečkovi 04. 10. 2018, 09:32:52
Dobrý den, na zálakdě dotazů mých klientů na vymáhání pohledávky vůči panu Hrnečkovi jsem se rozhodl věnovat tomuto případu svůj čas. V poslední době za mnou do kanceláře přicházejí lidé, které Bc. Martin Hrneček doslova okradl. Důležité je, že píši Bc. Martin Hrneček. On otiž již nepodníká na svou bývalou firmu. Dle zjištění ji převedl začátkem roku 2017 do zahraničí. Zajímavé ale že podle jednoho mého klienta vybíral zálohy dále na tuto firmu a dokonce disponoval či disponuje nadále razítkem této společnosti!!!! Nicméně zpátky k meritu věci. Dnes již cca rok podniká na sebe jako fyzickou osobu. Osobně mě to zaráží, s jeho majetky, a to ještě je ženatý.
Nu pro naší věc je to jen dobře. Proto jsme založili email PROTIHRNECKOVI@SEZNAM.CZ kam může každý kdo má pocit, že ho Bc. Martin Hrneček okradl, poslat materiály či fotky smluv. Kliidně pro vaši jistotu začerněte pro začátek vaše nacionále. Jde nám o to zjistit, jaké podfuky používá, co lidem slibuje a co je nechává podepisovat. Dle zjištění od jeho bývalých klientů používá velmi nátlakové metody zejména po telefonu. To znamená že požívá několik teleofních čísel a dokud mu nezvednete telefon tak obtěžuj obtěžuje obtěžuje, prý dokonce i v neděli. Zjištěná čísla jsou 731690901,736486376,602309684,724151038. Dále Bc. Martin Hrneček využívá toho. že vám na první schůzce poskytne pouze část dokumentů, které cche od vás podepsat a neoznámí vám, že po vás bude chtít zálohu (paušální úhradu nákladů). To na vás vybalí až když přijedete k němu do kanceláře  začne vám lhát do očí, že vám to říkal. Bohužel mu to funguje a lidé mu uvěří a zaplatí. Pak již stejná pohádka. KDyž nejsou peníze co vám slíbil, tak se vymnlouvá, nebo na vás řve, nebo že ho ted nezjímá. Dle zjištění je podvedených několik set možná i tisíc, ale nikoho nebaví se s ním zdržovat a jít na policii atd..Je sice pár lidí, kteří mu zatápějí, ale státní zastupitelstvo zatím neschledalo jeho chování proti právním. Tedy všichni ti, kteří naletěli Bc. Martinu Hrnečkovi, které Bc. Martin Hrneček podvedl při slibování a lhaní o odkupu pohledávky je osobou, prosím ozvěte se na mail protihrneckovi@seznam. Nejlépe ti, kteří mají podepsanou smlouvu přímo s Bc. Martin Hrneček podnikatel FO či Plnou moc s osobou Bc. Martin Hrneček či snad jiné dokumenty. Nebudeme od vás nic vyžadovat, žádnou platbu předem nebo platby poté. Jde nám čistě jen o to Bc. Martina Hrnečka hromadně zažalovat a hromadně podat TO na dozorující státní zastupitelství, které jak již víme s ním mělo práci. Vyšetřovatele zcela jistě potěší jeho další aktivta a jeho naprostá nabubřelost drzost a sprostota, že stále dělá to samé a je snad nejznámějším podvodníkem. Tak prosím, kdyby vám náhodou nikdy volal pan Bc. Martin Hrneček nikdy s ním nic nepodepisovat.Pakliže vás již podvedl napište nám mail. zkusíme ho společně dostat tam, kde patří.
Děkujeme protihrneckovi@seznam.cz 
Název: Re:Zkušenost s inkasní společností Dynamic Solvent, s.r.o.
Přispěvatel: Petr 02. 07. 2019, 01:02:47
Bohužel musím potvrdit ze podvodník Bc. Martin Hrneček stále podniká v oboru pohledávek. Jeho princip je již cca 20 let stejný: slíbí zoufalým lidem, kterým někdo nezaplatil, ze jim jejich pohledávku vykoupi. Upozorňuji vykoupi, ne vymuže, ale jak říkám tvrdí, ze ji koupi sám, on jako Bc. Martin Hrneček potažmo nějaká jeho firma.  Podepisuje podle zákona smlouvu o postoupení pohledávky na konkrétní pohledávku. Leč bohužel při podpisu každému podstrčí jakysi dodatek který vše mění a tlačí i na jeho podpis. Logicky dodatek vše podepsané ve znění zákona učiní jinak a Bc. Martin Hrneček se směje a říká si nechal se nachytat. Je to podvodník všech podvodníků nikdy nic neudělá a má bohužel schopné advokátka který ho z toho vždy vydělá. Podvedenych nejsou stovky ale tisíce bohužel policie vše odkládá protože Škoda kterou způsobí je podle ni pouze ta záloha což je někde kolem 12 - 18 tis. Proto jim je to asi jedno. Ale ten pocit když vás někdo okradl a směje se vám a nejdou přijde Bc. Martin Hrneček a slíbí vám ze vám ty dva miliony dá on protože pohledávku za 4 miliony od vás koupi za 50% a vy si myslíte ze najednou vše bude super, a Bc. Martin Hrnecek vám do telefonu slibu ze vám nej zítra přiveze do Jihlavy je super. Bohužel za dny vám nikdo nic nepřiberete naopak slevám vysměje nějakém blbec do telefonu ze jste blbec ze jste Bc. Martin Hrnecek věřili a nic vám nedají. Vymysli si cokoli jen aby nemusel platit nebo snad vracet zálohu. Jeho styl je slíbit nemožné udělat zaoufale lidi které někdo okrad, okrást jej ještě o par tisíc a pak se někde v Karibiku všem smát a opalovat se. Nikdy opakuji nikdy mu nevěsta ani nos mezi ušima teď podniká na adrese Na Pankraci 14. Proboha nejezděte tam nikdy!!!! Na internetu je spousta podobných případu bohužel je to jen malý podvodnicek tak všemu uteče jednou ho to však ztresta tomu věřím. Petr