Fórum Měšec.cz

Finanční poradenství a poradci => Finanční poradci, poradenské společnosti, zprostředkovatelé => Téma založeno: Simona Pavlusová 14. 11. 2014, 22:10:18

Název: Gepard Finance
Přispěvatel: Simona Pavlusová 14. 11. 2014, 22:10:18
Dobrý den,
již několikrát jsem na netu narazila na společnost Gepard Finance http://www.gpf.cz/fransizova-sit-gepard-finance-stale-roste-presvedcte-se-o-tom-uvnitr-naseho-clanku (http://www.gpf.cz/fransizova-sit-gepard-finance-stale-roste-presvedcte-se-o-tom-uvnitr-naseho-clanku)
Máte s nimi někdo zkušenost? Nejsem si jistá co si mám myslet o této společnosti a jejich franšíze. Patřím mezi laiky, kteří si pojem franšíza zatím spojovali jen s řetězci rychlých občerstvení jistých známých značek...
Název: Re:Gepard Finance
Přispěvatel: Patrik Chrz 15. 11. 2014, 08:17:07
Důležitý je konkrétní poradce, pro koho pracuje není až tak stěžejní. Bohužel, najít poctivého poradce je téměř nemožné, prakticky všichni se snaží o jediné - prodat a to zejména vysokoprovizní produkty, tedy investiční plány a životní pojištění.
Název: Re:Gepard Finance
Přispěvatel: petr.p 15. 11. 2014, 12:18:31
Je to tak. Zkuste oslovit víc poradenských společností - Gepard, Golem, Fincentrum, Broker Trust, Bonnet, Partners. Všichni dělají hypotéky. Pokud nejste nějaký specifický případ (netypické příjmy, špatná kvalita zástavy, nízká výše úvěru, nemovitost v blbé lokalitě), tak je skoro jedno, kdo vám hypotéku vyřídí, všichni nabízí stejné hypotéky od stejných bank... Oslovil jsem všechny a rozdíl jsem žádný nezaznamenal, vždy záleží na konkrétním člověku, jestli chce pomoct, nebo mu jde pouze o provizi, což poznáte už z prvního telefonátu, protože vedle hypotéky nabídne "zajištění" (= IŽP) a jiné pojistné či investiční produkty. Pokud vás zajímá jenom hypotéka a ne pojištění či investice, tak hledejte tzv. hypotéční poradce, nikoli finanční poradce.
Název: Re:Gepard Finance
Přispěvatel: Petr 12. 07. 2017, 13:51:32
Rozhodně se vyhněte brněnské pobočce. Paní Kiliánová - vedoucí - nepříjemná, arogantní, nedokáže pochopit kdo je klient a tím kdo ji přináší peníze. Refin hypo rozhodně ale rozhodně jinde. Jo a na konec abych nezapomněl: lhaní do telefonu o nemožnosti vytvoření nabídky mailem, prý jen osobně. Zajímavé, že jinde to umějí. Asi chtěla osobně vnutit nějaké životní pojištění, tak jak jeden jiný velký zprostředkovatel... Nedoporučuji nebo jen kaskadérům.
Název: Re:Gepard Finance
Přispěvatel: anna 12. 07. 2017, 19:23:26
Díky novému zákonu o spotřeb. úvěrech musí být dodržována určitá pravidla. Abych vám mohla dát nabídku o HU, musím o vás mít nějaké informace, a vy o mně.. Bez vašeho souhlasu nenakouknu ani do registru. Pokud je to jen informace o možné úrokové sazbě, tak ta nabídka nemá žádnou váhu. Nejdůležitější je zjistit dle vaší bonity, na co dosáhnete . Pokud jste dle banky bonitní, můžeme vyjednávat o úrokové sazbě. Pokud vám stačí nabídka s úrokem od 1,59%, tak je to všeobecná nabídka, a pokud na ni dosáhnete, tak jen s pojištěním, které vás nepojistí a s kreditní kartou navíc. a ještě to není jisté.
Název: Re:Gepard Finance
Přispěvatel: Petr 02. 11. 2017, 12:24:07
Po arogantním a velmi odpípém jednání vedoucí brněnské pobočky Gepard Finance Petry Kiliánové jsem se vykašlal na jejich lži, co všechno nejde a co všechno je nutné pro ně udělat a domluvil jsem si přechod hypotéky z Raiffky sám. Končila mi totiž fixace a Raiffka navrhla 2,4% na další období. Petra Kiliánová mne natolik znechutila svým hnusným, neprofesionálním a arogantním jednáním, že jsem oslovil mailem hypobanky a bez prostředníka jako je Gepard Finance si dojednal hypo u jiné banky s úrokem 1,49%. Lidi, nepotřebujete Gepard ani jiného zprostředkovatele a já to zjistil po naštvání se na jednání jejich vedoucí Petry Kiliánové (škoda, že to nemám nahrané, byla by bomba virálu jak se může vedoucí pobočky Gepardu chovat). Takže lidi přemýšlejte, než je oslovíte – je to zbytečné. Jejich provize platíte vy ze svého v procentech hypotéky a jako bonus za donešení jim svých peněz dostanete hnusné chování jejich hovadské vedoucí.