Fórum Měšec.cz

Co se jinam nevešlo => Cestování => Téma založeno: DanielS 21. 06. 2016, 16:17:33

Název: Nejlevnější parkování u letiště Praha
Přispěvatel: DanielS 21. 06. 2016, 16:17:33
Zdravím! Počínaje příštím měsícem začínám pravidelně pracovně cestovat všude po Evropě a momentálně řeším ceny parkovišť u letiště. Počítám s tím, že to budou vždy výlety maximálně na 2-3 dny a podle toho jsem hledal ceny. Narazil jsem na článek (http://www.mediaunit.cz/parkovani-u-letiste-v-praze-srovnavac-parkovist-parkingunit-com/) odkazující na srovnávač cen, kde jsem si četl také kromě cen různé recenze a hodnocení... Na ony 2-3 dny mi vzhledem ke vzdálenosti od letiště a hodnocení vyšlo nejlépe parkoviště (http://www.zaparkujteuletiste.cz/) v Řeporyjích. Chtěl bych se zeptat, jestli třeba někdo nevíte o nějakém parkovišti, kde bych mohl dostat slevu, jakožto budoucí pravidelný zákazník. Bohužel jsem nikde nic podobného nenašel. Má podle vás vůbec cenu parkovat jinde, než přímo u letiště? Cenový rozdíl tam sice je, ale...
Název: Re:Nejlevnější parkování u letiště Praha
Přispěvatel: Patrik Chrz 21. 06. 2016, 16:40:17
Tak ono je to vždy "něco za něco". Parkoviště přímo na letišti má výhodu v úspoře času, u těch sběrných kolem to znamená, že musíš auto odvézt tam, někdo tě musí naložit a odvézt na letiště a po návratu zase vyzvednout. Je otázkou, jestli to za ušetřené 2 stovky stojí.

Jinak pokud na https://www.aeroparking.cz zadáš do objednávky kód "ERSTE", máš 15 % slevu. Oficiálně je to pro klienty Spořky (služba Premier), ale třeba to ani nekontrolují :)
Název: Re:Nejlevnější parkování u letiště Praha
Přispěvatel: Jindra 19. 01. 2017, 12:57:48
Čau borci, koukám, že nejsem jediný kdo nechce dávat moc prachů za nějaký parkoviště. Mno trošku jsem googlil, asi jsem našel celkem přijatelnou možnost http://www.zaparkujteuletiste.cz (http://www.zaparkujteuletiste.cz), zkusím je a dám vám vědět jak to dopadlo, každopádně, užijte si dovču  ;)
Název: Re:Nejlevnější parkování u letiště Praha
Přispěvatel: Patrik Chrz 20. 01. 2017, 06:46:48
Tak ono je možné zaparkovat úplně zadarmo - u OC Šestka :)