reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Témata - Patrik Chrz

Stran: [1]
1
V souvislosti s novými podmínkami fóra zakládám vlákno s tipy na bonusy za založení účtu:

GE - bonus 1000 Kč za založení účtu free and flexi, je ale potřeba s sebou mít leták, který je distribuován do poštovních schránek, platí do konce října

mBank - pravidelně opakovaná akce mKlub. Zpravidla 500 Kč pro nového klienta i doporučitele. Jako "párovací číslo" se uvádí telefonní číslo, které má doporučitel uvedené jako autorizační v internetovém bankovnictví. Je ale třeba splnit určité podmínky (mají tendenci od akce k akci zpřísňovat), většinou se jedná o podmínku několika plateb kartou při určitém celkovém obratu. Aktuálně akce mKlub probíhá, ale je "polotajná", informace o ní dostali pouze vybraní klienti, ale asi platí pro všechny.

Zuno - 300-500 Kč pro doporučitele i pro nového klienta. Je nutné poslat doporučení přes  http://www.zuno.cz/myfriends/. Jako párovací znak funguje e-mail, který má doporučitel registrovaný v IB Zuno.

Equa - 150 Kč pro doporučitele i doporučeného, jako párovací znak funguje telefonní číslo, které má doporučitel registrované jako autorizační v bance. Výhodnější je ale tvrdit, že jste rodinný příslušník zaměstnance Starbucks, pak dostáváte 200 Kč (banka nemá šanci to ověřit). http://www.mesec.cz/aktuality/equa-nabizi-200-kc-za-zrizeni-uctu-pro-zamestnance-starbucks/ Ještě lepší je být v odborech, pak nemusíte plnit podmínky pro bezplatné vedení účtu.

ING - 300 Kč pro doporučitele, zvýšený úrok pro nového klienta (ale ten dostane i když založí účet bez doporučitele). Jako párovací znak funguje speciální číslo přidělené v IB.

Citi Bank - týká se jen Premium účtu, musí ho mít starý i nový majitel, jsou tam další podmínky pro přidělení bonusu. Ale ten je zajímavý, 2000 nebo 8000 Kč ve formě různých poukázek nebo i hotově.

Pro většinu z bank mohu "párovací znak" poskytnout, kdyžtak tielk@gmx.de

Stran: [1]
Platby GoPay

reklama