reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - Tomáš Marný

Stran: 1 ... 4 5 [6]
76
Tak jednoduše bych to zase neviděl. Takové FIO klidně zadá člověku do registru "Zesplatnění úvěru", pokud mu vypoví nevyužívaný kontokorent... Sice to po dlouhém dopisování odstraní (samozřejmě bez omluvy, o odškodnění ani nemluvě), a mezitím člověku banky kvůli tomu nepůjčí.

77
Myšáku, kdybys nebyl blbej jako tágo, tak bys sis primitivním dotazem v Google dokázal najít to, co píše p. Slanina. A z čeho jsem převzal svojí odpověď já. Ale komu není vzájemné rady, tomu není hospodářské pomoci.

BTW frajera, který řval, jak svoje pojistky zruší a potáhne jinam, jsem nedávno zažil. Pak se ukázalo, že má pojištěný skůtr a přívěsný vozík za auto. Z toho se pojišťovna jistě podělala a její magorment se z lítosti nad ztrátou tak významného klienta oběsil.

78
Protože jste patrně krávy nepásl vůbec, tak holt si nedokážete najít ani příslušnou dokumentaci na webu pojišťovny a brečíte na fórech. Tak se místo toho zařiďte podle toho, co pojišťovna radí:

Pokud si nejste jisti svými nároky ohledně zapůjčení náhradního vozidla, kontaktujte prosím svého likvidátora. Kontakt na likvidátora získáte v náhledu na škodní událost na webu České pojišťovny www.ceskapojistovna.cz/Škody a pojistné události. Prostřednictvím tohoto webu můžete rovněž zaslat likvidátorovi dotaz.


79
Tak to vezmi z opačné stránky... Někdo si nechá náhradní vozidlo půl roku, protože si nevybere jiné za to své zničené, a pojišťovna bude těch půl roku hradit? BTW "K tomu ještě moje auto dali do jakési aukce"... K tomu jsi jistě souhlas nedal, že? Nedali ti náhodou vybrat, jestli si ten vrak chceš nechat třeba na památku nebo si s ním sám udělat, co uznáš za vhodné?

Před 1,5 rokem mne nabourala klientka ČP, která při své blondýní inteligenci nepochopila, že i při jízdě na zelenou musí při odbočování vlevo dát přednost protijedoucím vozidlu. Škoda zaplacena do poslední koruny, včetně náhradního auta na 12 dní. A od půjčovného si neodečetli ani "amortizaci", jako to dělají některé parodie na pojišťovnu s odůvodněním, že kdyby člověk místo náhradního auta používal svoje, tak si ho opotřebuje.

80
Raiffeisenbank / Re:Reifeisen
« kdy: 02. 12. 2015, 14:03:55 »
Tak s FIO jsi to fakt vyhrál... Až ti dají do bankovního registru nepravdivý záznam, po 3 měsících dohadování uznají, že ho tam dávat neměli a vymažou ho (jenže mezitím tam budeš mít další záznamy o neposkytnutém úvěru, který jsi nedostal na základě onoho lživého záznamu), tak se budeš asi divit...

81
Božíčku, jak se tady objeví nějaký kritický příspěvek, tak hned po něm jsou alespoň 3 kladné, hned za sebou... Naštěstí jsem pracoval ve firmě, které ten areál, kde srAAAčka sídlí, patřil... A spolužák tam dovezl na plaťáku autí, které vařilo, a bez problémů ho vykoupili... Ale každý svého štěstí strůjcem.

82
Běžte už s takovými zkušenostmi do Brusele... Pokud někdo kupuje v bazaru auťák s takovým nájezdem, zasloužil by nakopat do zadní části těla. Ale dotyčný se svojí blbostí a pitomostí klidně pochlubí na netu.

83
Air Bank / Re:Lesk a bída AirBank
« kdy: 28. 08. 2015, 07:16:54 »
Jo, Google najde věcí... Doporučuji zadat věci jako vesmírní ještírci, Aštar Šeran a podobně  8).

84
Air Bank / Re:Lesk a bída AirBank
« kdy: 26. 08. 2015, 07:18:19 »
Odpověď na otázku, kolika lidem se to stalo, by nebyla? BTW předpokládám, že nevybíráš kartou z bankomatu, protože tam je pravděpodobnost zneužití řádově vyšší. A co takové nakupování na internetu, fuj tajbl...

85
Air Bank / Re:Lesk a bída AirBank
« kdy: 25. 08. 2015, 07:30:52 »
Umožňuje. Přihlásíš se, zadáš platbu, potvrdíš SMSkou. Odhlásíš se, znovu se přihlásíš, zadáš platbu, potvrdíš SMSkou. A tak pořád dokola. BTW kolika lidem už vybílili účet kvůli tomu, že je nutné SMSkou potvrdit jen první platbu (a v mobilním bankovnictví se dokonce nepotvrzuje ani ta první)?

86
Mám auto z AAA už třetím rokem, musel jsem opravit  kde co, ale stále jezdí, a rozhodně lepší, než si kupovat auto fungl nové.
Tak to gratuluji. Já mám čtvrtým rokem auto fungl nové, a nemusel jsem na něm opravovat vůbec nic. Až se začně sr..., tak ho dám do Áček, někdo si ho koupí, opraví na něm kde co a bude jezdit dál.

87
A jak poznáš, že to nejde zamáznout bez sankcí a buzerace? Pokud vím, právě mimořádné splacení celého meziúvěru bylo uváděno jako výhoda proti hypotéce a žádné sankce a buzerace za to nebyly. Jenže jednoho krásného dne se Liška vyčůraná rozhodla, že souhlas se splacením meziúvěru vydá pouze k žádostem, které budou doručeny do centrály do půlnoci 28.2., přičemž oznámení o tom rozeslala partnerům a obchoďákům 28.2. v 18 hodin (což jistě svědčí o její solidnosti)...

88
Ta je dobrá, skoro jako ta O Budulínkovi...

89
Bydlení / Re:prodej bytu s možností bydlet na dožití
« kdy: 29. 01. 2015, 17:18:30 »
Jasně, Patriku, člověk žijící celý život tady, se v 75 odstěhuje do Asie... Možná tak v případě, že si ze školy pamatuje, že Asie začíná na východ od Hodonína...

Stran: 1 ... 4 5 [6]
Platby GoPay

reklama