Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Zobrazit příspěvky

Tato sekce Vám umožňuje zobrazit všechny příspěvky tohoto uživatele. Prosím uvědomte si, že můžete vidět příspěvky pouze z oblastí Vám přístupných.


Příspěvky - okurek91

Stran: [1] 2
1
Obecná poradna / Re:JBank - investice
« kdy: 07. 05. 2020, 11:18:58 »
Mě tam zaujala informace, že "Průměrné zhodnocení našich investorů je 22%". Nemá s tím někdo zkušenost? V porovnání s ostatními P2P portály mi to přijde dost přestřelený ... Pokud by to byla pravda, tak by to bylo pro klienty, kteří si tam půjčují, extrémně nevýhodné, ne?

2
Tak to je drsný  ;D

3
Ono to těm lidem (snad) neprojde, ale většina z nich si odsedí pár let a jdou ven. A pokud se jim podaří nakradené finance dobře odklonit, aby na ně stát nemohl, tak jsou pak do konce života za vodou ...

4
@Doldy No já to kdysi dávno taky zkusil, ale auto ani neměli na pobočce, která byla na internetu uvedená. Když slyším, jak to u těchto velkých prodejců funguje, tak jsem vlastně rád ...

5
Tak snad to za ty dva roky vychytali. U mne zatím bez problému, ale radši to zaklepu :)

6
Nenechte odvést pozornost tím, když se tady kope do jednoho brokera, zatímco jiní - fungující úplně stejně - sponzorují velký fotbal a spoustu hvězd, a tak si kupují svou reputaci.

Pokud máte s někým konkrétním špatnou zkušenost, tak založte nové vlákno, co vám v tom brání ...

7
Tak do tohohle obecně nejvíce zasáhla ESMA, která zrevidovala maximální pákovový efekt napříč instrumenty pro retailový klienty, zakázala binárky a zavedla standardizované disclaimery. Já si ale stejně pořád myslím, že největší problém je to pseudoinvestiční poradenství. Navolávači, kteří se snaží přesvědčit kdekoho, jak na burze vydělá. Něco málo se o tom píše tady forex broker - Investplus.cz:
Citace
Nezapomínejte na to, že broker může profitovat z vašeho neúspěchu, a proto obchodujte raději sami za sebe.

Tohle bych tesal do kamene. Omezení, které regulátoři vydávají, v tomhle trhu nijak nepomohli.

8
Takový bylo a bude, důležité je hlavně jednat rychle. Nedávno byl v médiích podobný případ, jméno si už nevzpomínám, ale "posbíral" taktéž 1 mld. PČR ho ale dostala dřív, než to stačil utratit :) Takže doporučuji jednat co nejrychleji.

EDIT: Tak se mi to podařilo dohledat, běželo to pod názvem J.O. investment
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/podvod-miliarda-luxusni-zbozi-razie-ncoz-policie.A200220_121335_domaci_zaz

A tady ještě kauza WSM, která se táhne již pár let:
https://www.lidovky.cz/domov/podnikatel-kubicek-je-obzalovan-za-financni-podvody-skoda-je-2-5-miliardy-korun.A200408_144107_ln_domov_rkj

9
Obecná poradna / Re:investování s j.o.investments?
« kdy: 22. 02. 2020, 18:09:32 »
1 mld za 3 roky, to vůbec není špatný :) Pokud je pravda, že PČR zabavila +/- 1 mld, tak to vlastně dopadne ještě dobře a peníze se klientům vrátí. To je u podobných "investičních příležitostí" celkem rarita.

10
Obecná poradna / Re:Online obchodování - daně, živnost?
« kdy: 29. 01. 2020, 15:52:43 »
Tak živnost potřebuješ v případě, že se jedná o soustavnou činnost. Jestli to je i tvůj případ, tak to už musíš posoudit sám. A co se týče danění, tak bych v tom žádné složitosti nehledal: Výnosy - Náklady = Zisk.

11
Obecná poradna / Re:Safefuture.cz
« kdy: 15. 01. 2020, 16:12:11 »
To je sice pravda, ale stejně tak lze těch 100% i prodělat.

12
Obecná poradna / Re:Daň z podnikání
« kdy: 07. 01. 2020, 15:55:14 »
To bych řekl :D

13
Asi neumíš hledat. V tom případě bych se do tradingu vůbec nepouštěl, protože ten jen téměř celý o hledání ...

Jinak asi největší portál, který se zabývá tímto konkrétním brokerem najdeš tady http://plus500recenze.cz/ . Výše uvedené recenze Plus500 nemohou jít z principu do takové hloubky, jako portál, který se brokerovi věnuje na mnoha a mnoha podstránkách. Tam najdeš snad úplně všechno ...

14
Obecná poradna / Re:Daňové přiznání
« kdy: 07. 01. 2020, 15:28:02 »
Díky moc!

15
Tak to je drsný. Docela by mne zajímalo, jestli to tam pořád takto chodí...

Stran: [1] 2
Platby GoPay