Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Poslední příspěvky

Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10
41
Obecná poradna / Re:Kde investujete do kryptoměn?
« Poslední příspěvek od Marián Valášek kdy 16. 09. 2022, 10:54:57 »
Krásný pátek, musím se přiznat, že o této platformě jsem tedy neslyšel. Asi bude nová? Podle sociálních sítí to vypadá, že bude nová, ale je možné, že předtím jen neměli soc.sítě. Nicméně, platforma se mi líbí a co mi přijde opravdu dobře zpracované, je jejich instagram. Líbí se mi, že vše otevřeně popisují a mají hezky zpracovanou grafiku. Tím se od ostatních podobných firem odlišuje.
42
Obecná poradna / Re:Kde investujete do kryptoměn?
« Poslední příspěvek od Marián Valášek kdy 16. 09. 2022, 09:24:58 »
Dobrý den, tak o této platformě jsem tedy zatím neslyšel. Kouknul jsem se na jejich webovky a sociální sítě, vypadají celkem solidně. Líbí se mi jejich zabezpečení, a to, jak mají na instagramu vše vysvětlené. To spoustu firem nedělá, přijde mi to takové otevřené. Asi je ale platforma nová? Nebo mají nově soc.sítě?
43
Obecná poradna / Nájem bez souhladu
« Poslední příspěvek od Zuzka41 kdy 13. 09. 2022, 17:42:27 »
Dobrý den,

mám dotaz. Jsem rozvedená a manžel mě vyplatil, ale stále nevyvázal z hypotéky, takže jsem stále spoluvlastníků. Do domu si nastěhoval přítelkyni s dětmi?  Lze to i bez mého souhlasu, když jsem stále spoluvlastník (SJM).
44
Obecná poradna / Sberbank
« Poslední příspěvek od Roman Jelínek kdy 12. 09. 2022, 15:54:49 »
Pohledávky u Sberbank jsou již většinou vyřešeny a proklaceny s Garančního fondu.
Co když ale pohledávka vůči Sberbank teprve vznikne.
Mám u nich bonusovou půjčku a pokud splním podmínky (včasné platby a bez dřívějšího splacení), tak by mi vštší část již splacených úroků měli vrátit po celkovém splacení.
Dá se na to spojehnout?
45
Obecná poradna / Re:Kde investujete do kryptoměn?
« Poslední příspěvek od Jiri Svoboda kdy 08. 09. 2022, 10:37:30 »
Taky jsem o této platformě slyšel. Na kontakt bych asi doporučil podívat se na jejich webovky https://mycoiner.cz/cs/about , kde úplně dole mají kontaktní informace. S platformou máte tedy dobré zkušenosti?
46
Obecná poradna / Re:Kde jsou penize ze zruseneho uctu
« Poslední příspěvek od Patrik Chrz kdy 06. 09. 2022, 06:40:12 »
V tom případě bych banku (asi doporučeným dopisem) požádal o sdělení, jak bylo s prostředky naloženo. Pokud neodpoví do nějaké rozumné doby, obrátil bych se na finančního arbitra.

Možná by nebylo od věci informovat se i v té Komerční bance, třeba tam poradí i jiný postup.
47
Obecná poradna / Re:Kde jsou penize ze zruseneho uctu
« Poslední příspěvek od Bettynka007 kdy 05. 09. 2022, 19:45:42 »
V tom je prave ten problem. Ja jsem u Sberbank mela jen ten sporici ucet, ktery jsem nepouzivala. Zalorila jem jej v rijnu 2016, v prosince stejneho roku mi tak byly prevedeny penize z uctu u jine banky a pak tam tu penize jen sedely a vydelavaly uroky. Na zacetky roku 2020 mi Sberbanka ten ucet zrusila, ale nijak me o tom neinformovala. A ja jsem si toho nevsimla, protoze jak jsem psala drive, jsem ten ucet nepouzivala (jen na ty uroky ale zadne pohyby na uctu jinak nebyly).
Teprve ted, kdyz jsem se pokusila ty penize vybrat u KB jsem zjistila, ze KB o mem uctu nic nevi. Tak jsem kontaktovala Sberbank a ti mi poslalali email, s tim, ze muj ucet byla na jare 2020 zrusen (poslali mi kopii toho dopisu, kde mi to oznamili, ale protoze to zaslali na starou adresu, tak jsem jej v nedostala).
Do internetoveho bankovnictvi se nemohu prihlasit, protoze to mi bylo zruseno kdyz zrusili ucet. Nikdo mi neni schopny rict, co se stalo temi penezi. Vim, ze je nemohli nikam prevest, protoze nemeli zadne udaje o mych dalsich uctech - nikdy jsem zadne prevody nedelala a ten jediny vklad v roce 2016 nebyl z uctu na me jmeno. Snazim se dostat nejake info od Sberbank, ale strasne dlouho jim trva nez odpovi... Jaky je normale postup pokud banka zrusi ucet a majitel uctu nema zadny jinu ucet, kam zustatek prevest? V tom dopise z 2020 psali ze muzu zustaket vybrat na pobocce, ale to ted samozrejme uz nejde.
48
Obecná poradna / Re:Kde jsou penize ze zruseneho uctu
« Poslední příspěvek od Patrik Chrz kdy 05. 09. 2022, 19:18:16 »
Obvykle se peníze ze zrušeného účtu převádějí na běžný účet, ale může být uveden i jiný. Každopádně internetové bankovnictví funguje, takže tam musí být vidět kam z účtu peníze odešly. A měly by zde být vidět i zrušené účty.
Pokud internetové bankovnictví nemáte, zkuste banku požádat o zaslání posledního výpisu ze zrušeného účtu.

Pokud banka peníze zaslala v rozporu s Vašimi pokyny (a třeba na neznámý účet), tak je tu ještě možnost vyvolat spor u finančního arbitra (finarbitr.cz), ale to je možné až v momentě, kdy prokážete, že jste učinila všechny úkony, které bylo možné učinit a s bankou není možnost dohody.
49
Obecná poradna / Kde jsou penize ze zruseneho uctu
« Poslední příspěvek od Bettynka007 kdy 05. 09. 2022, 15:01:16 »
Dobry den,
tv roce 2016 jsem si zalozila FER sporeni u Sberbank (ucer jsem nepouzivala, jen jsem tam mela prevedene penize z dedictvi). V roce 2018 jsem se prestehovala a zmenila adresu pres internetove bankovnictvi.
Ted jsem se pokusila vybrat penize u KB (protoze Sberbank uz nefunguje), ale bylo mi receno, ze zadny ucet tam nemam.
Kontaktovala jsem Sberbak a bylo mi receno, ze ten sporici ucet byl zrusen v lednu 2020 (nikdo me nekontaktoval, pry mi poslali dopis, ale na tu starou adresu, takze jsem jej samosrejme nedostala).
Ma otazka je - kdo jsou me penize a jak se k nim dostanu? Dekuji!
50
Obecná poradna / Kde investujete do kryptoměn?
« Poslední příspěvek od Stiebl kdy 02. 09. 2022, 13:45:05 »
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat kde držíte a investujete do kraptoměn. Narazil jsem na MyCoiner https://mycoiner.cz/cs kteří se tváří být českou krypto směnárnou, mají sídlo v Praze. Založil jsem si tam účet a vše vypadá normálně. Poslal jsem tam 100 Kč na zkoušku a nakoupil ETH, to jsem si pak přeposlal na jinou peněženku a vše bylo až nečekaně rychlé a bez problémů. Máte s nimi někdo nějakou zkušenost? Kontakt? Něco?
Dejte vědět
Díky
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10
Platby GoPay