Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: kam uložit čísla pojistek, účtů apod  (Přečteno 412057 krát)

Offline jir-pin

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
kam uložit čísla pojistek, účtů apod
« kdy: 20. 02. 2024, 17:15:16 »
Dobrý den,

je nějaký server, kam se dají zaznamenat všechny pojistky, č. účtů u bankovních domů a hypotéka? Případně tam nahrát smlouvy, aby člověk nemusel pořád běhat do šanonu nebo se přihlašovat do každé instituce zvlášť... 

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


Offline Dalibor Z. Chvátal

  • Admin
  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 575
    • Zobrazit profil
    • Měšec.cz
Re:kam uložit čísla pojistek, účtů apod
« Odpověď #1 kdy: 20. 02. 2024, 23:08:39 »
Aplikací existuje nespočet, ale hlavní otázka je: Komu důvěřujete natolik, abyste mu tato data svěřil? Kompromisem je osobní cloud od Microsoftu, Google, Apple apod. kde ta data vidí "jen" oni :)


Offline Patrik Chrz

  • Moderátor
  • Profík
  • *****
  • Příspěvků: 3 227
    • Zobrazit profil
Re:kam uložit čísla pojistek, účtů apod
« Odpověď #2 kdy: 21. 02. 2024, 06:57:06 »
Na mém hlavním účtu mám v šablonách plateb všechny ostatní bankovní účty, stejně jako čísla účtů dodavatelů služeb včetně variabilních symbolů (které zpravidla jsou zároveň uživatelským jménem / identifikací zákazníka). Do poznámek plateb si píšu i nápovědu k heslům, tj. ne heslo, ale např. když si napíšu "PjCxxx" vím, že heslo je "PomerancjeCerveny123"
Některé dokumenty, zejména ty, které souvisí s cestováním (kopie pasu, kopie potápěčských licencí,...) si ukládám na Google Drive.

Jako bývalý pojistný likvidátor a současný správce pojistných událostí jsem veškeré pojistky zrušil....


Offline jir-pin

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
Re:kam uložit čísla pojistek, účtů apod
« Odpověď #3 kdy: 21. 02. 2024, 09:35:33 »
děkuji za odpověď, poslední věta je super  ;D   Měl jsem na mysli ty povinné pojistky jako povinné ručení a pojištění nemovitosti k hypotéce.


Offline jir-pin

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
Re:kam uložit čísla pojistek, účtů apod
« Odpověď #4 kdy: 21. 02. 2024, 09:58:33 »
děkuji za odpověď, hledal jsem Googlem a asi jsem dával špatné zadání. Zkuste prosím nějaké vypsat, potom se snad už chytím. Preferuji spíše WEB, aplikací už mám plný telefon. Ale asi to tedy vidím na Google dokumenty nebo G. Keep

Aplikací existuje nespočet, ale hlavní otázka je: Komu důvěřujete natolik, abyste mu tato data svěřil? Kompromisem je osobní cloud od Microsoftu, Google, Apple apod. kde ta data vidí "jen" oni :)

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0


 

Platby GoPay