reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Zkušenosti s firmou Levná cena - Wojciech Szpila, Český Těšín  (Přečteno 7558 krát)

Jiří Havlík

• Host
Pozor na firmu Levná cena - Wojciech Szpila. Prodává na aukru zboží - vyložené šmejdy, které vydrží pár dní v provozu a reklamace zásadně neuznává. Je to podvodník.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Offline Loudas

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
Souhlasím, prodává šmejdy neznámého původu a nic u něj nekupovat.   Reklamoval jsem u Wojciecha Szpily čerpadlo které asi po 1 měsíci provozu sice běželo, ale dávalo velmi malý tlak. Když jsem ho reklamoval, vrátil mi asi po 1 měsíci jiné, viditelně starší zkorodované, podobný  typ  a jak bylo po instalaci zjištěno se spáleným motorem samozřejmě bez žádného reklamačního dokladu a vysvětlení co bylo opravováno.  Odeslal jsem tedy čerpadlo znova na reklamaci a pan Szpila mi ho vrátil s tím, že je spálený motor a že oprava by přesáhla cenu nového, proto reklamaci neuznává. Když jsem mu dodal doklady dokazující, že se jedná o jiný než původně reklamovaný výrobek, tvrdil, že je to moje vina a že trvá na neuznání reklamace. Musím uznat, že moje vina byla to, že jsem u něho něco koupil.  Bohužel jsem zjistil až pozdě v recenzích na internetu, že je to jeho standardní postup vyřizování reklamací. Proto pokud u něj něco koupíte, rovnou to při poruše můžete vyhodit, protože vám reklamaci z různých důvodů neuzná.

Platby GoPay

reklama