reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Bitcoin (kryptoměny) jako CFD  (Přečteno 7661 krát)

Sadoš

• Host
Bitcoin (kryptoměny) jako CFD
« kdy: 01. 03. 2018, 15:35:16 »
Dobrý den,

nikde se mi nepovedlo najít téma kryptoměn, což je mi trochu zvláštní, a tak nevím, jestli jsem se nepřehlédl. Pokud patří do jiného tématu, tak se omlouvám.

Každopádně bych měl dotaz týkající se investování/obchodování. Samozřejmě se o kryptoměnách a vším s tím spojeným mluví po celém internetu. Je mi jasné, že s kryptoměnami se dá obchodovat podobně jako s jinými finančními instrumenty, spekulativně kupovat a prodávat, držet ho do budoucna jako investici, případně obchodovat jako binární opce apod. O tom, v čem je to rozdílné či není by bylo na jinou diskuzi.

Narazil jsem na článek, kde se píše, jak se dá (krom jiného) Bitcoin obchodovat jako CFD. Zajímalo by mě tedy spíše, jestli má někdo zkušenost s obchodováním Bitcoinu s využitím pákového efektu.
A případně tedy, u kterého brokera.

Budu rád za vaše názory či zkušenosti.

Děkuji
Jiří

Reklama

• Stálý člen

reklama

nemám rád tuneláře

• Host
Re:Bitcoin (kryptoměny) jako CFD
« Odpověď #1 kdy: 04. 03. 2018, 22:25:37 »
Je to jednoduché: binární opce jsou podvod, produkt, kde 80-90% zákazníků prodělá*, výhodné je to jen pro ty, co to nabízejí: kyperské brokery a české naháněče, kteří provozují rádoby edukativní web, přitom žijí z dohazování. No a když teď EU chce binární opce úplně zakázat*, tak šíbři hledají, na čem by se dali hejlové oškubat a vyšel jim bitcoin ...

* obě tyto dvě infromace jsou z webu ESMA

Platby GoPay

reklama