reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Zkusenosti s firmou Štěpánek Auto - nákup dluhopisů  (Přečteno 70411 krát)

Honza malem kralem

• Host
Dobry den,
mate nekdo zkusenosti s dluhopisy od firmy Stepanek Auto? Ted probiha emise dluhopisu, urok je zajimavy. Taky jsem si dohledal, ze se jedna historicky jiz o treti emisy a prvni dve jsou zplaceny bez problemu. Mate nekdo nejake zkusenosti, radu? Jsem laik, ale podminky se mi libi. Diky!

https://dluhopisy.cz/dluhopisy-stepanekauto-77-pa

Reklama

• Stálý člen

reklama

Jonas

• Host
Re:Zkusenosti s firmou Štěpánek Auto - nákup dluhopisů
« Odpověď #1 kdy: 09. 03. 2018, 00:50:54 »
Chtěl bych upřesnit, že u prvních dvou emisí jsou řádně spláceny úroky, ale splatnost jistiny teprve nastane.

VM

• Host
« Odpověď #2 kdy: 22. 03. 2018, 10:02:58 »
Vzhledem k riziku bych očekával-vyžadoval vyšší úrok. Na trhu jsou eminenti, kteří nabízejí prospektované emise s 7% při dvojitém krytí existujícími (ne těmi co koupí) kvalitními nemovitostmi s pojištěnými výnosy z nájmů a měsíční výplatou úroku. Tedy prakticky 100% jistota výplaty úroku i výplaty dluhopisu.

Lubos

• Host
« Odpověď #3 kdy: 04. 04. 2018, 20:58:50 »
A máte nějaký TIP? :)

Martin

• Host
« Odpověď #4 kdy: 25. 08. 2018, 14:31:43 »
Jedni z mála kteří už nějaké emise splatili, snad jim to vydrží.

Reklama

• Stálý člen

Ondřej

• Host
« Odpověď #5 kdy: 25. 09. 2018, 20:00:54 »
V květnu mi u ŠtěpánekAuto končily dluhopisy a peníze jsem měl ne účtu ještě o dva dny dříve než byla splatnost,
nemůžu říct nic špatnýho, protože mi prostě jen chodily ůroky a pak jsem dostal s poslední výplatou všechny peníze zpět,
tak že myslim, že uplne v pohodě :)

Platby GoPay

reklama