reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: FOREX - začátky  (Přečteno 5549 krát)

Offline jirsad

• "Dare something worthy"
  • Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
FOREX - začátky
« kdy: 15. 05. 2018, 18:47:15 »
Dobrý den,
nevidím tady žádné příspěvky, ale myslím, že by bylo dobré na toto téma rozpoutat diskuzi, tak to zkusím svým začátečnickým dotazem. Vím, že pokud se má člověk na FOREX burze pravidelně a dlouhodobě vydělávat, je to běh na dlouhou trať a v podstatě full time strávený studiem, ale přesto se zeptám, jestli se najde někdo, kdo je schopen na tom něco málo vydělávat bez detailního studia? Nejsem úplný začátečník v investování, fungování finančních trhů ve své podstatě rozumím, a sám investuji do některých kryptoměn, ve kterých vidím spíše dlouhodobější investici, než spekulativní "gambling", ale o FOREX jsem se zatím nikdy moc nezajímal. Je možné si i na tomto trhu zvolit dlouhodobější, snad konzervativnejší strategii, nebo je lepší se bez hlubokých znalostí do tohoto trhu raději nepouštět?

Našel jsem nějaká doporučení na FOREX brokery, samozřejmě i na některé další, jako třeba X-Trade, kde se dá zažít i s 5$ atd., ale chtěl bych vědět od někoho reálné doporučení na brokera vhodného, řekněme na "otestování" (tedy s demo účtem, a pak i v reálu). Pro začátek a lepší orientaci by asi bylo dobré možnost v CZK.
Díky 

Reklama

• Stálý člen

reklama

Tom

• Host
Re:FOREX - začátky
« Odpověď #1 kdy: 15. 05. 2018, 23:42:27 »
Forex není burza, šaškování na forexu nebo s kryptoměnami není investice (pouze spekulace) a všichni retailoví forexoví brokeři jsou MM (market makeři). Je irelevantní, co píšou. XTB je klasicky nejhorší, ale to jsou z mého pohledu všichni MM. V CZK nevím, férový není nikdo, pro malého obchodníčka - gamblera je nejlepší asi Dukascopy SA, ale to neznamená, že není MM, jenom ho více svazují švýcarské zákony, to je vše. Realita bude taková, že z 95 % projedeš všechno sám, pokud ne, okrade tě broker. Mého brokera ti psát nebudu, je to true ECN a nejde proti mě (ani nemá jak). Jeho podmínky však splnit nemůžeš. Moje rada? Vyser se na to, na kryptoměnách se dá perfektně vydělávat, pokud si nějak zařídíš NEplacení elektřiny :)

jozef

• Host
« Odpověď #2 kdy: 16. 05. 2018, 10:58:49 »
Velice chytrá rada, určitě bych si nechal od vás poradit....

mendicek

• Host
« Odpověď #3 kdy: 16. 05. 2018, 14:18:47 »
Já se z počátku půstila na ccshop právě kvůli tomu že se tam nakupuje v češtině a za Kč, a jelikož jsem začínala nakupovat jako nepolíbená bylo mi vše i pěkně vysvětleno.  ;)

666

• Host
« Odpověď #4 kdy: 17. 05. 2018, 20:30:12 »
Broker tě udá na policii jako mě, můžeš hrát, ale nesmíš vyhrávat :)

Reklama

• Stálý člen

Tom

• Host
« Odpověď #5 kdy: 17. 05. 2018, 23:12:40 »
Broker tě udá na policii jako mě, můžeš hrát, ale nesmíš vyhrávat :)

Co to je za bláboly? Já odvedl daňe z forexu za posledních 6 let a nikdy mě nikdo (ani finančák) nekontaktoval. Co by jako těm policajtům broker říkal? Navíc je to legální a policajti do toho nemají co kecat.

666

• Host
« Odpověď #6 kdy: 18. 05. 2018, 06:41:29 »
Taky nemáš makléře v New Yorku, mě udali, řekli, že je terorizuju a poslali na mě CIA, ty se spojili s našima estébákama a oddělali mi v sanitce otce, protože si retardovaný židi mysleli, že mě to naučil on. Tak si představujou židi demokracii, když oni okrádaj klienty tak je všechno v nejlepšim pořádku, ale jak okrade někdo je, tak je to terorista. Měl jsem 95% úspěšnost.

Platby GoPay

reklama