reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Ochrana majetku/skladu  (Přečteno 10547 krát)

Martin

• Host
Ochrana majetku/skladu
« kdy: 22. 06. 2018, 15:13:36 »
Dobrý den, byl jsem nucen v rychlosti najít nový sklad, který není na zrovna příznivém místě. Proto vidím jako nezbytnost mít ho pod kontrolou. Chci pořídit nějaký systém co bude sklad monitorovat.  Chci se zeptat jak to bude kdyby nedej bože někdo chtěl sklad vykrást a musel bych prokazovat policii záznamy tak tam budou i např zaměstananci nebo kdo tam potřebuje. Není to problém? Díky Martin

Reklama

• Stálý člen

reklama

Referent (noční služba)

• Host
Re:Ochrana majetku/skladu
« Odpověď #1 kdy: 22. 06. 2018, 22:39:45 »
Možná by bylo dobré si ujasnit, jaké zabezpečení vlastně chcete, jestli je realizovatelné a za kolik. Chcete zaměstnat hlídače? Najmout si bezpečnostní službu? Vytvořit a provozovat vlastní kamerový systém? Napojit se na PCO?

Martin

• Host
« Odpověď #2 kdy: 26. 06. 2018, 13:31:50 »
Zdravím a prvně děkuji za reakci. Nic vytvářet nehodlám :) a napojení na pco bych asi taky nepotřeboval. Měl jsem namysli více kamer, které by bylo možné sledovat ze vzdáleného pc například, zkrátka abych měl přehled a nejlépe s upozorněním. Cenově to moc valné nebude. Chtěl bych se vejít do 6 tisíc.

Hyršl

• Host
« Odpověď #3 kdy: 27. 06. 2018, 14:49:22 »
A jsi si jistý, že chceš v této cenové hranici opravdu pořídit kamerový „systém“ ??

XXX

• Host
« Odpověď #4 kdy: 28. 06. 2018, 12:29:49 »
tak za 6tisic euro se snad uz da neco poridit  :)

Reklama

• Stálý člen

Martin

• Host
« Odpověď #5 kdy: 28. 06. 2018, 13:31:35 »
No jistý si tím nejsem :) Nicméně cenová hranice je bohužel daná, tu jsem si neurčil jen tak pro nic za nic bohužel.

Hyršl

• Host
« Odpověď #6 kdy: 29. 06. 2018, 13:54:24 »
Tak jsem tak ze srandy zkouknul Heureku a jako něco se tam do té ceny našlo, jak to ale bude s kvalitou to je otázka druhá.

Martin

• Host
« Odpověď #7 kdy: Včera v 12:43:53 »
No jako já zas nepotřebuju nic extra a asi bych to ani za tu cenu nečekal :). Sklad není nijak moc velký tak si myslím, že by to mohlo stačit.

Hyršl

• Host
« Odpověď #8 kdy: Dnes v 10:44:15 »
A zkoušel jste se koukat na heureku? Mě to třeba jako první našlo systém od bml, který by vám cenově seděl. A nebyl tam jediný

Platby GoPay

reklama