reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Nechci být Čechem!  (Přečteno 3866 krát)

Franta Charon

• Host
Nechci být Čechem!
« kdy: 29. 07. 2018, 18:09:12 »
Jsem Moravan! Moravanem budu ! Moravanem zůstanu. Proč se nesmím hlásit k Moravské národnosti? Nikdy jsem v Čechách nebyl tak proč mě nadávají do Čechů?Veškeré příbuzenstvo se narodilo na Moravě.Moje děti a jejich děti se také narodily na Moravě! Tak kde berete tu drzost mě urážet cizí národností - to mě budete za měsíc podle nálady říkat cikán?

Reklama

• Stálý člen

reklama

Offline Tomáš Marný

• Zkušený člen
    • Zobrazit profil
Re:Nechci být Čechem!
« Odpověď #1 kdy: 30. 07. 2018, 08:33:20 »
Moravan? Takže Slovák, který byl líný dojít až do Čech?

Lee Jouda

• Host
« Odpověď #2 kdy: 30. 07. 2018, 08:38:04 »
Moravák to není národnost ale ošklivá diagnoza.

Tom

• Host
« Odpověď #3 kdy: 30. 07. 2018, 14:40:28 »
Však národost máte moravskou, státní příslušnost českou. Osobně je mi to jako Moravákovi fuk, že nepatřím k Čechům dojde každému, když otevřu hubu. Nezpívám místo mluvení, nepoužívám tázací dovětek "viď " a mé myšlenky mají váhu. Let's the flame begin :)

Franta Charon

• Host
« Odpověď #4 kdy: 30. 07. 2018, 15:37:38 »
Národní identita. Máme cosi jako vřed s ČSSD a ODS ! Dinsbír,Sojka,Šabatová,Klaus st..... všichni židé. Cikáni a židé jsou jednoho etnika - chazaři. Jedni jsou považováni za bílé a jedni za tmavé. Obojí na Moravu přilezli v 12 století.Nesměli se usazovat museli kočovat ,ty hnědé věšeli na potkání a ty světlé pokud se nevyplatili. Čech není národnost, Saská kotlina byla v 900 úplně pustá a bez lidí.(Čechy) na popud Hirzz Klingenberga  u Wenczl I.  začala masová kolonizace. Kotliny odpadem s Německých měst. Pro Němce byl nařízený jazyk C + M  těšký  německy TZESZKY  - vzniklo česky.Jinak každý národ od někud  vzešel.Mějte na paměti  3. Svatoplukovi syny  I. Svatopluk II. držel centrum impéria a Saskou kotlinu pronajímal-Moravské panské jednotě jeji správcové se nazývali král.II. Olgus  zakladatel Olomouce syn Helgy dcery krále Vikingů Rurika - používal Němce jako živé štíty. Olgus měl syna Igora - zakladatele Kijevské Rusy. Třetí se jmenova Alan Chorvat - bílý, jeho matka byla neteř Rastislava Minia Dalmantinská  ....všichni za pomoci Vikingského vojska o síle 300 000 mužů nekompromisně vládli společně Moravě. Pak zde byl strýc Hormidor Moravský s bratry - Lech  založil Polsko,Piastovce a Srbsko Kocel .............Neměnná je mapa Markrabství Moravského  včetně Moravské Lužice ,Slezka,Pruska,Korutnan...německy mluvící enklávy na Moravě.

Reklama

• Stálý člen

nova

• Host
« Odpověď #5 kdy: 03. 08. 2018, 00:20:10 »
Na Moravu jezdím z Čech ráda a nevím, že by tam byli lidé tak nenávistní. Moravané jsou příjemní, nevím, co Vám kdo udělal zlého, kdo Vám nadává. Píšete, že jste nikdy v Čechách nebyl - to myslíte vážně? Pokud ano, zkuste vyrazit do okolního světa. Třeba zjistíte, že jak v Čechách, tak třeba na Slovensku jsou i příjemní lidé. Možná ještě na sklonku svého života změníte názor.

Platby GoPay

reklama