reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Firemní lékař  (Přečteno 9088 krát)

Milan Hulcr

• Host
Firemní lékař
« kdy: 02. 08. 2018, 12:58:30 »
Mám jít na periodickou prohlídku na kterou mě vysílá zaměstnavatel. Jedná se o Pletysmografii která je nejblíž v Příbrami či Plzni. Oboje je od mého domova i pracoviště 40 km. Jaký mám nárok na volno a mám nárok na proplacení dopravy? Dekuji

Reklama

• Stálý člen

reklama

Lada

• Host
Re:Firemní lékař
« Odpověď #1 kdy: 03. 08. 2018, 09:05:18 »
Máte nárok na náhradu mzdy za dobu, kterou strávíte návštěvou lékaře. Pokud je nejbližší lékař takto daleko od vašeho bydliště, tak by se to mělo počítat včetně cesty tam a zpět. Ale že by vám proplatili dopravu, to asi ne.

Krtek

• Host
« Odpověď #2 kdy: 03. 08. 2018, 13:42:20 »
U nás se prevence u závodního doktora dělá běžně v pracovní době. Co vám brání vyfasovat služební vozidlo a během směny si do PB nebo Plzně zaject ?

nova

• Host
« Odpověď #3 kdy: 03. 08. 2018, 17:25:37 »
Pokud se jedná o prohlídku, na kterou Vás vysílá zaměstnavatel a není to v místě pracoviště, tak některý zaměstnavatel to dělá tak, že objedná na ten den vyšetření pro více zaměstnanců a pošle je tam služebním vozem (auto může řídit jeden z těch - pokud splňuje podmínky, kteří se zúčastní prohlídky). Pak mají všichni placenou dobu u lékaře (třeba celý den) a nic je to nestojí.

Platby GoPay

reklama