reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Výkup vozů auto ESA  (Přečteno 1549 krát)

Jarda 47

• Host
Výkup vozů auto ESA
« kdy: 11. 08. 2018, 23:27:37 »
Já mám velmi špatnou zkušenost,co se týče výkupu aut.Na základě telefonické nabídky z Auto ESA na výkup auta Škoda Roomster 1.9 tdi  jsme dnes  navštívili jejich pobočku v Pardubicích. Po telefonu nám bylo sděleno,že mají na auto kupce a že mají velký zájem auto vykoupit i za cenu z inzerátu,tj, 119000,- Kč.Podotýkám,že se na autě provedl před 3000km kompletní servis,tj všechny filtry,výměna oleje v motoru,výměna ložisek v převodovce včetně výměny oleje + nové vnitřní homokinetické klouby,nová anténa,vyčištění interiéru mokrou cestou - celkem asi za 19000,-kč.Auto nebylo nikdy bourané a mělo servisku jen ze Škodovky.Je pravda,že po cestě do bazaru se rozsvítilo na palubce emise - do dílny .Ještě musím podotknout,že auto je slušně vybavené,,,tempomat,vyh,sedačky,parkovací senzory,mlhovky,centrál,litá kola...
Po příjezdu bylo auto bylo prohlédnuto technikem,provedena zkušební jízda a shledaná jediná výše popsaná závada a to vadný snímač výfukových plynů,který prý stojí 4500,- a že si bazar musí nechat rezervu na opravu...........
A bylo mi bylo nabídnuto za auto 75000,-kč!!!
Takže rezerva na opravu 44000,-kč proti telefonické nabídce!!!
Tak to mě skutečně dopálilo a poměrně hlasitě jsem vyjádřil svůj názor..cituji,,,
,,Cože???To si děláte prd.l?!? Akorát okrádáte slušný lidi o čas na základě lživých nabídek! Jel jsem sem přes 100km s tím,že dostanu minimálně solidní cenu,ale tohle je prachsprostá zlodějna."
Pan Š. mi urychleně vrátil TP a říká mi: ,,Já nevím,co vám slíbila paní z Prahy,ale ona není schopna posoudit,a ani to není v její kompetenci...takže za to já nemůžu.A vy jste také nebyl příjemný"Ano,nebyl jsem příjemný,když mi sdělili cenu 75000,-kč. Z mého pohledu je to zlodějna.
Odpověděl jsem jen :,,Ukažte mi,kdo by byl příjemný,když vaše firma jedná s lidmi takhle bezohledně a  nefér"Pan Š. zmizel v kanceláři a já odjel . Rada pro všechny na závěr : Nenechte se usmlouvat ani k návštěvě na výkup auta,pokud se nesmíříte s tím,že dostanete zhruba 2/3 slibované(vámi inzerované) ceny. Pokud se auta chcete zbavit hluboko pod tržní cenou, pak ho dejte do výkupu Auto ESA.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Platby GoPay

reklama