reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Rychlá půjčka  (Přečteno 6114 krát)

Martina

• Host
Rychlá půjčka
« kdy: 30. 08. 2018, 11:12:31 »
Zdravím, máte někdo zkušenosti s rychlou půjčkou na účet ihned? Potřebovala bych si půjčit na novou ledničku a bohužel je to nečekaný výdaj, tak nemohu jinak, než se zadlužit a pak zase peníze splatit (vrátit). Slyšela jsem právě o této formě půjčky, ale nemám s ní žádné zkušenosti…

Reklama

• Stálý člen

reklama

nova

• Host
Re:Rychlá půjčka
« Odpověď #1 kdy: 30. 08. 2018, 21:03:12 »
Půjčovat si na ledničku rychlou půjčku je, dle mého názoru, nesmysl, protože pak Vás tato lednice přijde na "nekřesťanské" peníze. Buď se nějakou dobu bez ledničky obejdete (až na ni z výplat ušetříte) - zase to není zas tak velká investice. Nebo se zkuste podívat po obchodu, kde si ji můžete koupit na splátky bez navýšení a poplatků.

InvestFin

• Host
« Odpověď #2 kdy: 31. 08. 2018, 23:57:06 »
Pokud chcete vybavení do domácnosti a dokážete pár dní počkat, tak spíš než podobné rychlé půjčky doporučuji P2P - tedy půjčit si od lidí. Investorů je přetlak a na P2P tržištích jako je www.banking-online.cz nebo www.zonky.cz se přetlačují. Takže dostanete dobré podmínky.

Aleš

• Host
« Odpověď #3 kdy: 12. 12. 2018, 11:00:50 »
Dobrý den, tak to Vám přijde vhod tento seznam bankovních půjček. Já si tedy raději půjčuji od banky, mám takovou jistotu bezpečí, ale to je samozřejmě na každém.

Platby GoPay

reklama