reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Poraďte mi prosím odšťavňovač do kuchyně - Kuvings C9500 nebo C9820  (Přečteno 3482 krát)

Mikula

• Host
Ahoj, uvažuju nad koupí kvalitnějšího odšťavňovače. Ten starý jsme už odpravili tak by se nám docela hodil. Zaujal mě odšťavňovač Kuvings C9500 nebo Kuvings C9820. Jaký z nich zvolit? Máte doma?

Reklama

• Stálý člen

reklama

Offline Patrik Chrz

• Moderátor
  • Profík
    • Zobrazit profil
Vůbec tuhle značku neznám, co jsem koukl na Internet, tak mi přijde cena hodně vysoká. Jestli to podle obrázku chápu tak oba používají horší variantu, tj. rozmělnění ovoce a odstředění. Nevýhoda této varianty je u ovoce s drobnými peckami, kdy se tyto "rozemelou" a způsobují hořkost šťávy. Lepší varianta jsou odšťavňovače pracující na principu lisu, např. jako příslušenství k robotům Bosch MUM xxx, kdy za cenu odšťavovače Kinvigs bude celý robot s řadou příslušenství.

Existují i mechanické varianty odšťavňovačů pracujících na principu lisu, vypadají asi jako mlýnek na maso. Cena je ještě nižší a je toho méně k umývání.

vojtisek

• Host
Já bych se začetl do časopisu dTest. Dá se zaplatit jednorázový vstup ...
https://www.dtest.cz/clanek-4656/jak-vybrat-odstavnovac

Platby GoPay

reklama