reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Podílové fondy od Partners...?  (Přečteno 1290 krát)

Investiční spektik

• Host
Podílové fondy od Partners...?
« kdy: 06. 09. 2018, 20:19:05 »
Ahoj,
Přišlo na to, že jsem se setkal s finanční poradkyní z Partners. V rámci mého investičního plánu mi nabídka uložení mých volných prostředků v rámci podílového fondu Partners 7 Stars. Upřímně - vůči této společnosti chovám skepsi. Ta se potvrdila už jen tím, že slečna se mi v prvné řadě za každou cenu pokoušela vnutit životní pojišťění, o které momentálně zájem opravdu nemám. Je mi jasné, že ji jde o provizi. Co vám budeu podívat, bylo to těžké, ale povedlo se mi zdrovovat a životko odmítnout. :D

Zajímají ale mě ty jejich fondy, protože podle podmínek, které jsem vyslyšel a zatím pohledal, se jedná o celkem solidní produkt. Vstupní poplatek 0, výstupní po 5 letech 0 (při dřívějším vypovězení poplatek 5-1 procento - s tím ale zásadní problém nemám). Poplatky za vedení okolo 1,5 procenta ročně.

Spíš mi jde o tom, že jak už jsem řekl, k této společnosti chovám skepsi, proto se chci zeptát, zda u tohoto produktu existuje nějaký háček, případně něco, co bych měl rozhodně vědět a nebo se jedná o naprosto srovnatelný produkt například s tím, co by mi nabídli v bance.

Děkuji za rady.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Platby GoPay

reklama