reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: POV/HAV pojištění - doporučení  (Přečteno 2603 krát)

Offline Mufinmufi

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
POV/HAV pojištění - doporučení
« kdy: 08. 09. 2018, 12:54:51 »
Zdravím všechny,

máte prosím někdo doporučení na konkrétního pojišťovacího poradce (manažera skupiny, ředitele agentury, apod.), který by zvládl sáhnout na agenturní kupon, nebo udělat flotilu od 1 vozidla? Je úplně jedno odkud je, tzn. vyřeší se to na dálku, nebo se dohodneme na schůzce.

Jde mi o to dostat se na lepší podmínky se stávající POV/HAV (cca 21 tis. Kč ročně s 0% spoluúčastí => tzn. ano, vyplatí se mi to). Případně pak převést další 2 auta.

Internetové srovnávače jsou dle mých zkušeností naprosto k ničemu a ceny jsou tam mnohem horší, než-li když si to člověk "vyběhá".

Díky moc.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Jarda

• Host
Re:POV/HAV pojištění - doporučení
« Odpověď #1 kdy: 08. 09. 2018, 13:27:19 »
Zdravím všechny,

máte prosím někdo doporučení na konkrétního pojišťovacího poradce (manažera skupiny, ředitele agentury, apod.), který by zvládl sáhnout na agenturní kupon, nebo udělat flotilu od 1 vozidla? Je úplně jedno odkud je, tzn. vyřeší se to na dálku, nebo se dohodneme na schůzce.

Jde mi o to dostat se na lepší podmínky se stávající POV/HAV (cca 21 tis. Kč ročně s 0% spoluúčastí => tzn. ano, vyplatí se mi to). Případně pak převést další 2 auta.

Internetové srovnávače jsou dle mých zkušeností naprosto k ničemu a ceny jsou tam mnohem horší, než-li když si to člověk "vyběhá".

Díky moc.

Mozna seber ty dve dalsi auta rovnou a poptavej to s nima. Za podobnou almuznu se Ti s tim nikdo zabyvat nebude, tim spis ne za podnimek nabizenych pro flotilu.

Offline Mufinmufi

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
Re:POV/HAV pojištění - doporučení
« Odpověď #2 kdy: 08. 09. 2018, 13:41:36 »
Díky za tip - to už jsem teď udělal. Každé má ale konec pojistky jindy, tak by navazovaly postupně. S tím má většinou pojišťovna problém, ale určitě to není nic neřešitelného.

Spíše jsem to cílil na ten agenturní kupon - to je výhra v loterii.

Platby GoPay

reklama