reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: SEFERIOS s.r.o  (Přečteno 3726 krát)

Offline Zilean

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
SEFERIOS s.r.o
« kdy: 12. 09. 2018, 08:32:39 »
Dobrý den

Rád bych se zeptal zda má někdo zkušenosti se společností Seferios, která prezentuje obchodní značky Trade.com , Finexo.com , Forexyard.eu.com. Jsou to obchodní značky , obchodníka co sídlí na Kypru co jsem z toho pochopil. Co už, ale moc nechápu je, proč mi volají, každý den snaží se mě přesvědčovat o neuvěřitelně výhodné investice do ipo Aston Martinu a slibují mi primární úpis , zajímám se zda je to poctivá společnost co by mi mohla pomoct zhodnotit prostředky ? Jsem v tomhle odvětví naprostý laik a vůbec netuším co od toho mám očekávat. Nemám moc volného času a ani chuť se obchodování učit mám dost své práce.

Moc vám děkuji za jakékoliv reakce, je to pro mě důležité abych věděl zda se do investování s tímto propojením mám pustit.

Reklama

• Stálý člen

reklama

ivo

• Host
Re:SEFERIOS s.r.o
« Odpověď #1 kdy: 12. 09. 2018, 18:19:41 »
Ne . To to nejsou seriozní nabídky .
Většinou to končí špatně pro vás .
Pokud to váš telefon umí tato telefonní čísla si dejte do seznamu blokovaných čísel .
Pokud máte chytrý telefon ,stáhněte si aplikaci ,která slouží k blokování hovorů .
Některé telefony to umí sami .

byvalej klient

• Host
« Odpověď #2 kdy: 13. 09. 2018, 13:07:17 »
Dobrý den

jedná se o podvodnou společnost, která profituje na penězích klienta.
v podstatě se z vás budou snažit získat peníze prvně po dobrém, kdy budete vydělávat, protože obchoduje u společnosti LeadCapitalMarkets na jejím vlastním trhu, který ona ovládá, ano kopíruje ceny na trhu, ale mohou se svým trhem hýbat, spread mají pohyblivej to znamená,že poplatek mění jak se jim hodí. Realita je taková, že u této společností nemáte jedinou šanci vydělat ba naopak, budete přicházet o peníze v momentu kdy je odešlete, protože pak hrajete s kredity na metatraderu dle jejich pravidel...

Vyhnul bych se této společnosti obloukem je to podvod, jejich nejběžnější technika je zastrašování soudy a nebo vyplacení držhubného ve výši 10% o co vás okradli..

Offline Zilean

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 13. 09. 2018, 15:30:28 »
Tak do toho určitě nepůjdu , obchodník se jmenuje Lead Capital Markets ltd a už prý dostal pokutu od cysecu co čtu, takže tohle opravdu není bezpečné, volají mi z různých čísel to první už jsem blokoval, je to nepřijemné..

Jonas

• Host
« Odpověď #4 kdy: 13. 09. 2018, 21:16:49 »
mi volají, každý den snaží se mě přesvědčovat o neuvěřitelně výhodné investice do ipo Aston Martinu a slibují mi primární úpis
1) telefonické "uhánění"
2) nabídky IPO evokující vyjímečnou, časově omezenou příležitost ("teď to poroste", "jedinečná šance")
3) nabízejí složitých nástrojů (ETF apod.) i úplným laikům
- to jsou obecné společné znaky zvýšeného rizika podvodníků typu Capital Partners (neblahé paměti - dostali pokutu 20 mil. Kč - víc podle zákona nejde dostat).

Všem doporučuju jednoduchý test: stačí říct, že tomu moc nerozumíte a že byste třeba pro začátek koupili akcie ČEZu. Pokud se začnou vykrucovat, že to oni nedělají a že mají výnosnější investice a blablabla .., tak je jasné, že nabízejí jen to, na čem sami vydělají nejvíc (na poplatcích) a rychle pryč od nich.

Reklama

• Stálý člen

Offline PKFCR

• Nováček
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 18. 09. 2018, 14:16:02 »
Dobrý den

Rádi bychom jen Vás upozornili, že pokud jste byl někdo poškozen jakoukoliv podvodnou společností co nabízí CFD instrumenty jako investici, tlačí Vás do samotného "investování", bagatelizuje rizika ba občas o nich vůbec nemluví jako kdyby neexistovali a co hůře většinou Vás ani neinformují o tom, že se jedná o mimoburzovní trh s deriváty , kdy je úplně jedno jestli je společnost MM - Market Maker nebo STP - Straight Through Processing v obou dvou případech společnost vydělává na vaší ztrátě nebo lépe řečeno hned v momentu kdy pošlete peníze, protože šance, že vůbec něco vyberete jsou velice mizivé, vzhledem k tomu ,že oni kótují ceny na jejich serverech, znamená to, že s nimi mohou kdykoliv hýbat   takže udělají první a poslední, proto aby vás o ty peníze připravili. Často se maskují, za STP - kdy vám tvrdí, že o vaší likviditu se starají velké banky , realita je taková, že likviditu zajišťují další jejich obchodníci, takže ten střet zájmu je enormní, protože váš rádce je placený z toho co pošlete a co necháte na poplatcích, takže je maximálně motivován tím, aby jste nastavoval úzké takeprofity, aby jste sbíral malé zisky v podstatě jejich stoploss, aby jste nevydělával, zatím co stoplossy vám budou rozmlouvat, aby jste nezavíral ztráty, ale v praxi to znamená, že dříve nebo později jejich scalpovací strategii přijdete o všechny vaše peníze.

Teď proč to tu píšu, fungujeme jako veřejnoprávní organizace pod názvem Profesní komora finančníků ČR , naše stránky jsou www.pkfcr.cz

Naším cílem je zvedat povědomí ohledně investování na kapitálových trzích, ale hlavně pomáhat a chránit spotřebitele, kteří byli nalákání na tyto podvodné praktiky, které u nás bohužel bez větších obstrukcí fungují přes 15 let.

Pokud jste byl někdo poškozen, kteroukoliv společností, která Vám prezentovala investici na burze skrze metatrader,xstation,webtrader,sirix,cosmos

Neváhejte se nám ozvat, minimálně Vám budeme schopni vysvětlit jak Vás daná společnost podvedla  a případně Vám pomoct se proti ní bránit a dokonce z nich vymoci Vaše nároky.

Nejste jediný , kteří jim naletěli ! nejedná se profesionální obchodníky, ale podvodníky , není se za co stydět !
Největší ostuda je ve finále legislativa a dozorčí orgány co tohle umožnili, aby se to rozrostlo jak zhoubný nádor..

My jim to neusnadníme.

PKFČR

Platby GoPay

reklama