reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Poškozené zdraví a finanční újma.  (Přečteno 1848 krát)

peca

• Host
Poškozené zdraví a finanční újma.
« kdy: 14. 09. 2018, 23:55:53 »
Pokousal mě pes. Musel jsem marodit asi měsíc (potrhaná tkáň - vše je řádně zaznačeno chirurgem atd.). Majitel mně dal potvrzení, že pes je zdravý. Vše jsem nahlásil na policii České republiky. Budu požadovat náhradu škody (potrhané triko, poplatky u lékaře - první pomoc, finanční újma ....že jsme musel marodit a nepracoval jsem, psychická újma (pes ze mně rval hadry a zápasil jak divý....jeden kolemjdoucí pán se rozbrečel) manželka jako svědek má psychické problémy, projety benzín, nemohl jet na dovolenou s manželkou atd.. Jaké však bylo zjištění, že člověk, který je majitelem psa je v "INSOLVENCI" (proto se tak poťouchle usmíval .....a sdělil mně, že stejně nic nedostanu. Pochopitelně nemá na psa žádnou pojistku a že mám mít já pojistku a řádně velkou, když kretén, který rád pracuje a odvádí řádně daně. Naznačil mně, že ikdyž ho zažaluji, že stejně nic nedostanu - tedy ani právník a já už vůbec nic. A pes může dál "kousat potravu" (plemeno psa "Cane Corso" - vyšlechtěná rasa pro lov medvědů). ....nakonec mně sdělil, že mám lidi rozlišovat podle velikosti psa : "Buď jsou extrémně bohatí a nebo chudí a zároveň extrémně chytří jak "omrdat stát".
.....nic jsem tedy nakonec nedostal, ....jdu si dát žádost o vydání zbrojního průkazu - blíží se moje šedesátka, .... a tak, zastřelím psa i s majitelem a případné jeho pomocníky a ochránce psů. ......veškerý majetek před útokem, .....napíši na manželku, ....jak to udělal Roman Čechmánek ....známý to hokejista(proč sakra stále jezdí v tom "porche" a "neseká" dobrotu a provokuje , ....ale stejně, .... to "porche" má pěkný zvuk.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Platby GoPay

reklama