reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Bc. Martin Hrneček - pohledávky  (Přečteno 4419 krát)

vymáhání na hrnečkovi

 • Host
Bc. Martin Hrneček - pohledávky
« kdy: 05. 10. 2018, 11:59:19 »
Dobrý den, na zálakdě dotazů mých klientů na vymáhání pohledávky vůči panu Hrnečkovi jsem se rozhodl věnovat tomuto případu svůj čas. V poslední době za mnou do kanceláře přicházejí lidé, které Bc. Martin Hrneček doslova okradl. Důležité je, že píši Bc. Martin Hrneček. On otiž již nepodníká na svou bývalou firmu. Dle zjištění ji převedl začátkem roku 2017 do zahraničí. Zajímavé ale že podle jednoho mého klienta vybíral zálohy dále na tuto firmu a dokonce disponoval či disponuje nadále razítkem této společnosti!!!! Nicméně zpátky k meritu věci. Dnes již cca rok podniká na sebe jako fyzickou osobu. Osobně mě to zaráží, s jeho majetky, a to ještě je ženatý.
Nu pro naší věc je to jen dobře. Proto jsme založili email PROTIHRNECKOVI@SEZNAM.CZ kam může každý kdo má pocit, že ho Bc. Martin Hrneček okradl, poslat materiály či fotky smluv. Kliidně pro vaši jistotu začerněte pro začátek vaše nacionále. Jde nám o to zjistit, jaké podfuky používá, co lidem slibuje a co je nechává podepisovat. Dle zjištění od jeho bývalých klientů používá velmi nátlakové metody zejména po telefonu. To znamená že požívá několik teleofních čísel a dokud mu nezvednete telefon tak obtěžuj obtěžuje obtěžuje, prý dokonce i v neděli. Zjištěná čísla jsou 731690901,736486376,602309684,724151038. Dále Bc. Martin Hrneček využívá toho. že vám na první schůzce poskytne pouze část dokumentů, které cche od vás podepsat a neoznámí vám, že po vás bude chtít zálohu (paušální úhradu nákladů). To na vás vybalí až když přijedete k němu do kanceláře  začne vám lhát do očí, že vám to říkal. Bohužel mu to funguje a lidé mu uvěří a zaplatí. Pak již stejná pohádka. KDyž nejsou peníze co vám slíbil, tak se vymnlouvá, nebo na vás řve, nebo že ho ted nezjímá. Dle zjištění je podvedených několik set možná i tisíc, ale nikoho nebaví se s ním zdržovat a jít na policii atd..Je sice pár lidí, kteří mu zatápějí, ale státní zastupitelstvo zatím neschledalo jeho chování proti právním. Tedy všichni ti, kteří naletěli Bc. Martinu Hrnečkovi, které Bc. Martin Hrneček podvedl při slibování a lhaní o odkupu pohledávky je osobou, prosím ozvěte se na mail protihrneckovi@seznam. Nejlépe ti, kteří mají podepsanou smlouvu přímo s Bc. Martin Hrneček podnikatel FO či Plnou moc s osobou Bc. Martin Hrneček či snad jiné dokumenty. Nebudeme od vás nic vyžadovat, žádnou platbu předem nebo platby poté. Jde nám čistě jen o to Bc. Martina Hrnečka hromadně zažalovat a hromadně podat TO na dozorující státní zastupitelství, které jak již víme s ním mělo práci. Vyšetřovatele zcela jistě potěší jeho další aktivta a jeho naprostá nabubřelost drzost a sprostota, že stále dělá to samé a je snad nejznámějším podvodníkem. Tak prosím, kdyby vám náhodou nikdy volal pan Bc. Martin Hrneček nikdy s ním nic nepodepisovat.Pakliže vás již podvedl napište nám mail. zkusíme ho společně dostat tam, kde patří.
Děkujeme protihrneckovi@seznam.cz 

Reklama

 • Stálý člen
 • *****
 • Příspěvků: 0

reklamaPatrik Kyncl

 • Host
Re:Bc. Martin Hrneček - pohledávky
« Odpověď #1 kdy: 11. 10. 2018, 08:59:53 »
Já sem tam ted byl na prvnim setkani a pisu hned jak jsem nasel tyhle prizpevky ja nechapu jak to ze normalne dal funguje vzdyt je toho tady plno ja osobne zkusim dat podnet na zivnostnak protoze zkousel na me historku dluhouvou spiralou me to prislo dovny tak jsem si podle ic to zacal lustrovst a dosel jsem az sem....ze zkusenosti vim ze je nejlepsi si lidi i bez souhlasu nahrat tak to mam cely kdyz nekdo bude potreboat rad poslu tezko psat jestli je to podvodnik. Spis si myslim ze kriminalnik bez studu a cti


MARTINK

 • Host
Re:Bc. Martin Hrneček - pohledávky
« Odpověď #2 kdy: 01. 11. 2018, 17:45:52 »
Dobrý  den,  můžete mi prosím  sdělit jakými asi majetky disponuje když  se v tom pohybujete. Moc by mě to zajímalo. Né že  bych byl podvedený  ale  chtěl bych se o  tomto  člověku dozvědět více  než je možné  sehnat běžně na internetu. Když uvádíte  ,že je ženatý a  má nějaké majetky.  Moc  by mě zajímalo jaké a kde pokud by jste mi to  mohl  sdělit do zpráv  velice  bych vám poděkoval. PS snad ho  někdo  zlikviduje.

email: korinek.1993@seznam.cz   


Lubik

 • Host
Re:Bc. Martin Hrneček - pohledávky
« Odpověď #3 kdy: 05. 11. 2018, 08:33:18 »
"Jde nám čistě jen o to Bc. Martina Hrnečka hromadně zažalovat" co tím sledujete? Hromadnou žalobu právo ČR nezná.


David Hůrka

 • Host
Re:Bc. Martin Hrneček - pohledávky
« Odpověď #4 kdy: 07. 11. 2018, 21:22:37 »
Rád bych upozornil ostatní na novou komediální figurku českého internetu Davida Hůrku, jenž sám sebe prezentuje jako kouče mezilidských vztahů a lektora svádění. Pan kouč bohužel nepochopil, že svět je opravdu malý a že jeho směšná a obskurní figurka je v Praze v negativném smyslu slova provařenější, než pražské Jezulátko.

Ale jak David popisuje sám sebe a jaká je o poznání smutnější realita:
http://www.zakonyatraktivity.cz/david-hurka/

Desítky hodin strávených u zrcadla ohledně učení neverbální komunikace
Úroveň jeho neverbální komunikace posuďte prosím sami z jeho videí, jimiž pravidelně zaplavuje YouTube a v nichž donekonečna papouškuje moudra, jichž je zdarma plný internet vydávajíc je za svá vlastní a velmi, ale velmi ceněnné know-how.

Tisíce hodin strávených v terénu při svádění žen a komunikace
Protože většina jeho hrdinských činnů se odehrávala vždy mezi monitorem a klávesnicí na pánských diskusních fórech jsou tisíce hodin takto příjemně a plodně strávených samozřejmě z říše bajek, stejně jako panem koučem donekonečna zmiňované zástupy svedených žen a zástupy vděčných a spokojených, leč neexistujících klientů, jimž jeho obskurní cirkus změnil za několik předražených lekcí od základů život .

Učení se mužské přitažlivosti tedy atraktivity
Učit se něco, co muž buďto má, nebo nemá dáno od přírody je výmysl chorého jedince. Je to to samé, jako se učit být sexy, nebo se učit jak mít velké přirození – prostě né moc povedený rádo-by světácký marketingový blábol.

Tisíce oslovených žen na ulici a v klubu
Panu Hůrkovi se v pickuperské komunitě přezdívá ubožák, protože jím zmiňovaná oslovení probíhala vždy formou oslovováním nejopilejších slečen k ránu na diskotékách, samozřejmě s cílem eliminovat slečnino možné odmítnutí oslabením jejího vnímaní prostřednictvím řádné dávky alkoholu...jen tak pro jistotu, odmítnutí pak tak nebolí.

Desítky schůzek s opačným pohlavím
Patrně nemá cenu komentovat.

Desítky přednášek, v kterých přednášel na téma svádění
O jeho údajných přednáškách neexistuje jediný záznam, jediný videozáznam, ani jediný zvukový záznam. Defakto jeho první přednášky se datují až k době, kdy začal své světácke kurzy nabízet hejlům.

Desítky přednášek ohledně motivace
To samé jako o řádek výše.

Tři velké konference, na kterých byl řečníkem
Opět to samé.

Desítky hodin motivací
Je zajímavé, že se snaží ostatní motivovat někdo, jehož vrcholná kariéra byla zvedáni telefonů na zákaznické lince telefonního operátora, kde pan kouč do poslední chvíle než začal motivovat lidi pracoval. Obyčejně je motivace předávána a akceptována z rukou lidí, kteří něco v životě dokázali a mají lidem opravdu co předat.

Tisíce hodin v posilovně a v gymu ohledně bojových sportů
Doporučuji se podívat na vzezření pana kouče samotného, tohle má být udajný výsledek tisíců hodin strávených v posilovně? O jeho obskurním navštěvování Kutil Gym, kde se jeho pojetí bojového sportu doteď smějí raději nemluvě.

Desítky hodin strávených studováním zdravého životního stylu, stravy a doplňcích
Pan kouč je veřejně vysmívaným hypochondrem, neboť vyjma nadměrné kučeravosti ovčí vlny trpěl snad každou formou zákeřné nemoci – nebo alespoň tak je pravidelně prezentoval a pod jejich tlakem se duševně hroutil.

Napsal desítky ebooků a článků ohledně psychologie žen, svádění, motivace a osobního rozvoje
Vyjma několikastránkové příručky jenž dává zdarma ke stažení na jeho stránkách s cílem nalákat potenciální kunčofty a omýlající opět všeobecná moudra neexistuje na internetu o žádné jeho knize jediný záznam. Dotaz na jejich ISBN a název pan kouč na svých stránkach okamžitě raději smazal, na dotazy další odkazuje na hledání na internetu, který však nic nenalézá.

Desítky webinářů na téma osobního rozvoje
Pan kouč tímto způsobem zřejmě nazývá obskurní videa jimiž previdelně spamuje Youtube, kvalitu a úroveň prosím posuďte sami.

Osobním konzultacím na spokojené vztahy a spokojený život. Jak v reálném životě tak i po internetu a telefonu.
Je dost pokrytecké, že se v oblasti vztahů snaží poskytovat konzultace někdo komu jeden vztah za druhým troskotá a sám se není schopen s vlasním partnerským selháním vnitřně srovnat. Ale co…..jeho vztah to přece není a hlavně, že ta šaškárna něco hodí.

Pan kouč zajímavě aplikuje i cenzuru na svých Facebookových strankách a YouTube profilu, kde okamžitě maže veškeré jemu se nehodící komentáře se zdůvodněním, že jej urážejí a pisatelé jsou jen závistivá skupinka haterů – navzdory četným dotazům však nikdy neodpověděl na otázku, co mu má být záviděno, když je celým internetem evidentně jen vysmíván a opovrhován. Je to o to více zarážející při jejich témeř nulové sledovanosti.

Jeho vrcholným kouskem je ovšem mazání až následných odpovědí pisatelů, kdy pan kouč nesmaže komentář samotný, ale maže komentáře nasledující jeho zpravidla zcestnou odpověď – snahou má být evidentně vzbudit v náhodném divákovi pocit, že pan kouč každého remcavého pisálka zcela odzbrojí svým často zcela zcestným a z kontextu vytrženým argumentem. Má to zřejmě vzbudit dojem, že pan kouč má jako nekompromisní alfa samec vždy poslední slovo, kterému již nedokáže nikdo dále vzdorovat další odpovědí. Mezi další zajímavě osvojené marketingové praktiky patří Facebookové lajkování svých vlastních příspěvků a zveřejňovaní pozitivních zákaznických referencí ze strany jeho vlastních obchodních partnerů pějící ódy na to, jak jim dvouhodinové setkání s panem Hůrkou otevřelo oči a od základu změnilo život.

Neméně úsměvným počinem je zveřejňování oslavných článků na svou osobu formou rozhovoru sama se sebou na svých vlastních stránkach pod cizí identitou (označujíc sám sebe za osobnost budující svou hodnotu), avšak se svou vlastní profilovou fotografií coby třiadvacetiletý hoch již osm let se aktivně věnující poradenství v psychologii mezilidských vztahů.
Samozřejmě David je tam prezentován jako skromná celebrita dělající vše ze srdíčka a z lasky k lidem (jeho placeným kurzům).
http://www.svetsvadeni.cz/osm-osobnosti-ktere-buduji-svou-hodnotu/

Další veselé historky tohoto pána, jemuž nikdo nevyvrátí jeho zcestnou víru o jeho svůdnosti a jím vylhané uspěchy u žen si najděte dále na internetu .

Co nám z toho vyplývá….nikdy nelžete a nehrajte si na to, co nejste….a předně….nelžete sami sobě.

Reklama

 • Stálý člen
 • *****
 • Příspěvků: 0


Horakova

 • Host
Re:Bc. Martin Hrneček - pohledávky
« Odpověď #5 kdy: 18. 12. 2018, 23:43:47 »
Díky že tyto stránky jsou, známa mi dluží 350tis chtěla jsem si trochu vylepšit Vánoce a našla jsem agenturu Bc. Martin Hrnecek pohledávky na Pankraci. Protože jsem z Kolína tak jsem zajela na jeho naléhání j nim do kanceláře. Nechci psát co už tu je několikrát popsáno ale je to cele pravda. Skutečně mi volal druhy den že je vše od a před Vánocemi je potřeba si pospsisit přijet do jejich kanceláře a podepsat smlouvu. V telefonu byl příjemný ze to určitě vyjde atd... na místě na ke vyndat další papír a ze musí zaplatit 12 tis jako nějakou zálohu. Peníze jsem neměla ale na kartě ano poslal mě ke kongresovém centru si vybrat s tím ze v pátek vše přiveze ze nemusím mít strach. Bylo to dívný tak jsem se Koukla na dizkuze a už se nevrátila. Od té doby pořad vola teď už chce jen 6tis a vše bude do konce roku. Je slušně řečeno hyjena já kvůli tomu dluhu mám sama problémy a on mi v této situaci slibuje hory i horakama a stejně bych o vše přišla. Prosím mohl by s tím už někdo něco udělat.. vždyť se dá najít i video kdy byl před několika lety v na navlatni oči s panem Klimou proboha. Poslala jsem mu mail o Martinů Hrneckovi a jeho asistentka napsala ze jsem již nekolikatá a chystají repotráž a že doufají ze už nikoho neobere. Doufám ze dostane co mu patri


 
Platby GoPay

reklama