reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: T-Mobile m-platba - nejsnadnější cesta jak přijít o peníze  (Přečteno 16822 krát)

Tomáš

• Host
Re:T-Mobile m-platba - nejsnadnější cesta jak přijít o peníze
« Odpověď #15 kdy: 26. 10. 2018, 13:03:05 »
Váš syn kecá... Protože každá aplikace se nejdříve ptá a on to odklikne. Jestli věříte spíš synovi který si stáhnul nějakou pofiderní aplikaci a ne systému zabezpečení tak je pak něco blbě. Kecá! Kdyby to bylo tak jednoduché tak bychom přišli o peníze snad všichni... A to by bylo haló!

Reklama

• Stálý člen

reklama

Offline Patrik Chrz

• Moderátor
  • Profík
    • Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 27. 10. 2018, 17:37:03 »
Můžeš napsat stížnost na ČTÚ, nic to nestojí. Operátor by měl jasně říct komu a za co platba šla.

Slayer

• Host
« Odpověď #17 kdy: 05. 03. 2019, 09:15:08 »
Dobrý den,
měl jsem stejný problém, přes m-platbu se mi odečetla částka, kterou jsem neschválil. Později jsem zjistil, že si člověk musí zrušit předplatné na AppStore (takže Appstore, Apple ID, Spravovat předplatné, zrušit předplatné).
To Tomaš:  nehraj si na chytrýho, když nevíš jak problém vyřešit

Tomáš

• Host
« Odpověď #18 kdy: 05. 03. 2019, 10:33:32 »
A to předplatné se samo aktivuje? To jako opravdu samo od sebe bez zapřičinění uživatele? To povídejte někomu jinému

Offline Tomáš Marný

• Zkušený člen
    • Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 06. 03. 2019, 09:45:41 »
Pokud koupím něco s předplatným na Google Play, je o této skutečnosti informace v mailu, který mně po zaplacení přijde. Je tam i (česky) uvedena informace, že pokud nemám o další předplatné zájem, musím je zrušit. Dost pochybuji o tom, že Apple postupuje jinak.

Reklama

• Stálý člen

reklama

Platby GoPay

reklama