reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Dluhopisy  (Přečteno 4712 krát)

Jan Bartončík

 • Host
Dluhopisy
« kdy: 06. 11. 2018, 14:00:08 »
Má někdo z vás zkušenost se společností LBCC Investment nabízející "neuvěřitelné" zhodnocení prostředků formou dluhopisů.

Reklama

 • Stálý člen
 • *****
 • Příspěvků: 0

reklamaNěmec

 • Host
Re:Dluhopisy
« Odpověď #1 kdy: 10. 11. 2018, 23:48:26 »
Ano zkušenosti mám, po investování částky mi každý měsíc chodí pravidelně výnosy, kdy chápu že výnosy na akciových trzích jsou atraktivnější než třeba investice do zlata nebo nemovitostí. Je tam ale vyšší riziko. Je pravdou že známý investor Warren Buffett zhodnocuje svůj fond cca 30% za rok, tak potom mi zhodnocení 24% nepřipadá tak neuvěřitelné.


Mamba

 • Host
Re:Dluhopisy
« Odpověď #2 kdy: 12. 11. 2018, 09:12:10 »
Nemám, jen bacha na prašivé dluhopisy, viz www.rizikovedluhopisy.cz
Zajímalo by mě, kolik je to "neuvěřitelné" zhodnocení


Marek P.

 • Host
Re:Dluhopisy
« Odpověď #3 kdy: 11. 12. 2018, 10:18:30 »
Já nevím, ale podívejte se na jejich webovky, kde mají sídlo. Třeba přes Google Earth nebo Panorama na mapách.cz. Sídlo firmy ve vybydleném paneláku, kde je registrovaných dalších 50 firem nevypadá vůbec důvěryhodně a nestrčil bych do těch fondů ani korunu. Mám teď na mysli "dceřinku" MyWoodHome, kterou propaguj na svých letáčcích a možná to je i někde u nich na webu. Každopádně sídlo LBCC je něco podobného - objekt, kde je registrovaných dalších 20 firem.


Karel

 • Host
Re:Dluhopisy
« Odpověď #4 kdy: 18. 02. 2019, 19:45:46 »
Tak to je skandál. Do těch dluhopisů bych taky nic nepustil. Totálně nedůvěryhodná firma se sídlem jako v centru rumunského sídliště pro nepřizpůsobivé.

Reklama

 • Stálý člen
 • *****
 • Příspěvků: 0


Petr

 • Host
Re:Dluhopisy
« Odpověď #5 kdy: 18. 02. 2019, 21:38:22 »
Dobrý den, narazil jsem na toto vlákno, když jsem hledal recenzi na LBCC. Musím říci, že sleduji mnoho investičních příležitostí a s některými mám dobré a s některými špatné zkušenosti. Například se společností Triload Invest z portálu www.dluhopisy.cz mám špatné zkušenosti, neboť tato společnost přestala vyplácet výnosy a majitel společnosti je nekontaktní.

Z druhé strany mé dosavadní zkušenosti s LBCC jsou dobré a proto mě překvapuje předchozí názor o sídle společnosti. Sídlo společnosti LBCC Investment je dle mých informací na adrese Thunovská 12, Praha 1 (vedle Britské ambasády), kde jsem viděl rozsáhlé kanceláře, prakticky v celém přízemí budovy. Pokud v dalších patrech sídlí další společnosti, pak je to pro administrativní společnost asi normální :-). Obecně mě překvapuje názor, jak někteří znalci dokáží ze sídla společnosti přesně odhadnout její bonitu. Určitě existují lepší sídla, například luxusní mrakodrap na prestižní adrese: Rembrandt Tower, Amstelplein 1, Amsterdam... Ano toto je sídlo NWR Zdeňka Bakaly, které mělo skvělé reference, skvělou adresu a nyní má prakticky nulovou hodnotu. Proto se na sídla tak moc nekoukám a spíše mě zajímá sama společnost.

Nechci ale podceňovat analytické schopnosti předchozích přispěvatelů, každý má právo na svůj názor. Ale myslím si že pokud někdo něco hodnotí, měl být objektivnější, neboť takováto recenze investorům mnoho neřekne. Daleko více si vážím konkrétních zkušeností. Upřímně to na mě spíše působí jako hodnocení lidí (mimo jednoho příspěvku), kteří s LBCC žádné konkrétní zkušenosti nemají. A je tedy pro mě otázkou do jaké míry jsou takové recenze relevantní. I tak děkuji přispěvatelům za názory, ale upřímně musím bohužel poznamenat že mi moc nepomohly :-). Děkuji, Petr N.   


 
Platby GoPay

reklama