reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Pozor na firmu Respect  (Přečteno 9699 krát)

Veronika Daňková

• Host
Pozor na firmu Respect
« kdy: 08. 11. 2018, 13:55:18 »
POZOR NA TUTO FIRMU!!!
Již mnoho let jsem nechávala spravovat naše firemní pojistky firmou Respect a.s. Bohužel až letos jsem zjistila, že kromě výběru provizí z našich pojistek nedělají vůbec nic.
Právě mi totiž dorazil platební rozkaz, ze kterého jsem se dozvěděla bezva věc - již téměř rok jezdím v autě bez pojištění. Paráda. Kromě pokut a penále, která nyní budu muset uhradit, jsem měla opravdu štěstí, že toto auto nezpůsobilo žádnou nehodu.
Když jsem vše poslala pojišťovně k vyjádření, dočkala jsem se pouze sdělení, které by se mělo tesat - "paní, víte, že auto musíte urychleně pojistit ?!"
Na dotaz, jak je možné, že mi nebyla doručena faktura ani žádná z upomínek a ani výpověď předmětné pojistky, jsem se dočkala citace zákona o sídle společnosti a ještě kouzelné věty, že to že jsem u jiné pojistky hlásila Respectu změnu doručovací adresy neznamená, že se vztahuje i na ostatní jimi spravované produkty. Takové služby si opravdu zaslouží Makléře roku!
Prostě oni tam jen sedí a čekají, až jim pojišťovny zaplatí provizi. Jinak tam zjevně vládne naprostý chaos a anarchie.
Doporučuji tedy se této skvělé firmě obloukem vyhnout.
Veronika Daňková

Reklama

• Stálý člen

reklama

Online Patrik Chrz

• Moderátor
  • Profík
    • Zobrazit profil
Re:Pozor na firmu Respect
« Odpověď #1 kdy: 09. 11. 2018, 08:10:14 »
Nechápu jednu věc - tobě nebylo divné, že za pojistku nic neplatíš?

Každopádně povinnost platit pojistné je na pojistníkovi a této povinnosti se nezbaví i když tím pověří někoho jiného.

Platby GoPay

reklama