reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: koupě auta  (Přečteno 7880 krát)

Lumír

• Host
koupě auta
« kdy: 24. 12. 2018, 15:01:46 »
Z autobazarem Auto Esa, mám špatnou skušenost, kupoval jsem tam auto v ceně 150000kč, když jsem ho kupoval byl mi mazán med koplem huby, jak není auto prověřené a v super stavu, ještě jsem musel navíc zaplatit certifikát v hodnotě 3900kč.Auto mi nebylo vubec nijak předvedeno, byly mi jen předany klíče, při jizdě domu jsem zjistil že nejde radio v levých dveřích, a když jsem pustil stěrače tak šel jenom jeden, když jsem přijel domu tak mi kluk řika že mi sviti jen pul zadniho diodoveho světla. Tak jsem podal reklamaci, asi za 3dny mi přišel dopis z Prahy že co bych chtěl když jsem koupil starší auto, a že si to musím opravit za své penize. (HNUS) a to jsem tam chtěl dát ještě auto na protiučet za které mi nabizeli 2000kč, ale jak je možné že jsem toto auto za týden prodal za 20000kč (HNUS).A proto varují všechny dopředu kdo si chtějí koupit nebo prodat auto u Společnosti Auto Esa

Reklama

• Stálý člen

reklama

vojtisek

• Host
Re:koupě auta
« Odpověď #1 kdy: 25. 12. 2018, 19:37:07 »
Hele, já ti za 10000Kč dám zaručený tip na výherní čísla do sportky, fakt ... ;)

PS: To jako taky brečíš, že jsi nejschopný udělat kontrolní jízdu a prolézt auto "odshora dolů" a dát na cizí kecy? Vyplázneš 150k, je ti jedno, co koupíš??? Spíš napiš, jakým způsobem tě přinutili koupit vadné auto a certifikát. Pak možná bude mít tvůj brekot smysl.

Offline Tomáš Marný

• Zkušený člen
    • Zobrazit profil
Re:koupě auta
« Odpověď #2 kdy: 25. 12. 2018, 20:27:59 »
Sorry jako, ale vypláznout za auto 150 kKč a ani se nepřesvědčit o tom, jestli to svítí, stírače stíraje, blinkry blikají... To je na úrovni slepic, co naposílají půl mega někomu, koho v životě neviděly a jen si s ním dopisují přes seznamku,

Platby GoPay

reklama