reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: prodej HIM  (Přečteno 645 krát)

Marie

  • Host
prodej HIM
« kdy: 15. 02. 2019, 14:25:36 »
Dobrý den, prosím o radu. Můj klient v roce 2018 doplatil jednorázově leasing a stroj obratem prodal. Zůstatková cena byla 481 134,--, stroj byl prodán za 1 400 000,--Kč. Rozdíl ve výši 981 866,-- je možné uvést v daň.přiznání v §10 jako jednorázový prodej hmotného majetku a tím z této částky neodvádět sociální a zdravotní? Děkuji za radu.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama



 
Platby GoPay

reklama