reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Skyway Capital, SWIG, RSW systems - investiční MLM podvod  (Přečteno 17746 krát)

Offline Mik0007

 • Zkušený člen
 • ***
 • Příspěvků: 143
  • Zobrazit profil
Ahoj,
upozorňuji zájemce o investici do pseudopodílů Skyway, že se jedná o prokazatelný podvod. Pokud ještě váháte s úhradou “investice” někam do ruské banky, neváhejte se na cokoli zeptat, nic vám neuteče.

Začnu varováním několika národních bank:

Itálie
http://www.consob.it/it/web/area-pubblica/bollettino/documenti/hide/interdittivi/divieto/2018/d20292.htm?hkeywords=&docid=9&page=0&hits=11&nav=false

Německo
https://www.bafin.de/SharedDocs/Veroeffentlichungen/DE/Verbrauchermitteilung/weitere/2018/vm_181108_first_skyway_invest_group.html

Řecko
http://www.hcmc.gr/vdrv/elib/a056c494c-1ef7-44e9-b5e7-db55d67a566e-695604395-0?fbclid=IwAR2q6-yDWpod1217A81378WnPtt8rkvUxK-cJC1Rx0R-ITzIYwvj74FpnGU

Belgie
https://www.fsma.be/en/warnings/first-skyway-invest-group-limited-skyway-capital

Nový Zéland
https://fma.govt.nz/news-and-resources/warnings-and-alerts/skyway-capitalskyway-group/

Litva
https://www.lb.lt/en/news/bank-of-lithuania-warns-skyway-activities-in-lithuania-illegal

Estonsko
https://www.fi.ee/public/hoiatusteated/20170424_Hoiatusteade_First_SkyWay_Invest_Group_LTD.pdf

ČR
https://www.cnb.cz/cs/spotrebitel/ochrana_spotrebitele/upozorneni/upozorneni_euroasian_rail_skyway.html

Indie
https://economictimes.indiatimes.com/news/politics-and-nation/doubts-raised-over-belarus-company-credential-for-rs-250-crore-skyway-transport-project-in-dharamshala/articleshow/59568813.cms

Slovensko
http://www.nbs.sk/sk/dohlad-nad-financnym-trhom-prakticke-informacie/upozornenia-a-oznamenia/upozornenia-na-nepovolenu-cinnost-subjektov/upozornenie-narodnej-banky-slovenska-na-cinnost-spolocnosti-first-skyway-invest-group-ltd

« Poslední změna: 24. 02. 2019, 05:44:17 od Mik0007 »

Reklama

 • Stálý člen
 • *****
 • Příspěvků: 0

reklamaPepa

 • Host
Re:Skyway Capital, SWIG, RSW systems - investiční MLM podvod
« Odpověď #1 kdy: 24. 02. 2019, 18:21:57 »
Opět další odborník varuje  ;D
Je to pořád stejně dokola.Banky varují,že společnost nabízí akcie Skyway bez jejich povolení.
Až na jeden podstatný detail,že to nejsou akcie,ale uzavřené startupové podíly,které dle smlouvy kterou společnost s každým investorem
uzavře,budou tyto podíly převedeny v poměru 1:1 na otevřené akcie.K tomu dojde při vstupu na burzu.Tak to v případě startupu chodí.
Takže tyto lživé články píše buď člověk,který nemá absolutně žádné informace,nebo spíš někdo koho si platí konkurenční společnosti,které se obávají o svoje  zisky.
Takže za mně jsou to ubohé pokusy zastavit něco,co už stejně nezastaví :)
Offline Mik0007

 • Zkušený člen
 • ***
 • Příspěvků: 143
  • Zobrazit profil
Re:Skyway Capital, SWIG, RSW systems - investiční MLM podvod
« Odpověď #2 kdy: 24. 02. 2019, 19:48:39 »
Díky za nápovědu. Podvod spočívá přesně v tom, co tvrdíte. Firmy okolo pana Junického toto tvrdí od 90. let minulého století. Investujte do Skyway a až půjdeme na burzu, 500-1000x zhodnotíte svůj vklad. Investovala už města, státní instituce, soukromí podnikatelé - od roku 1986-2004 převážně ruští investoři zaplatili přes 4 mil. USD. Následovala Austrálie a úpis “pink sheet” akcií za 5 mil. AUD v roce 2009, opět se slibem, že je již technologie připravena ke komerčnímu využití. Už v roce 1997 Junický v nabídce na výstavbu trasy Peking-Honkong uváděl, že je schopen postavit pilotní větev trasy i s vozy do 4-6 let. Následují 3 nelegální fondy a neuvěřitelný počet investorů více jak 1 mil. Jenom odhadem při průměrné investici 1.000 USD se dostaneme na hezkou částku 1.000.000.000 USD. Z toho cca 40-50% je vyplaceno v provizích do sítě. To vše bez jediného zákazníka a jediného komerčního kilometru. O Junického technologie totiž nemá nikdo zájem. Ano, umí jednat s politiky (s jeho kapitálem by to uměl každý) a ano, dnes se prezentuje ve Spojených Arabských Emirátech podepsaným memorandem o porozumnění, podporou inivativních technologií od místní RTA (road, transport), a plánovanou výstavbou nového výzkumného centra v technologickém parku v Sarjah. Vše je pravda. Nicméně pokud se vrátíme 2 roky dozadu, totéž proběhlo v Indii, 3 stranné memorandum mezi Skyway, regionální vládou a místním zastoupením. Skončilo to ostudou, když někoho napadlo, že vozíky po 2-6 lidech nemohou mít přepravní kapacitu 20.000 - 50.000 cestujících za hodinu, ale cca 300 lidí. To samé je dnes prezentováno v SAE. Unibike se 2 místy, 150 km/h a 20 tis. osob/hodinu. Unicar pro 6 osob, 150 km/h a 50.000 osob/hodinu. https://timesofindia.indiatimes.com/city/chandigarh/bjp-leader-attacks-minister-over-skyway-project/articleshow/59690474.cms
« Poslední změna: 25. 02. 2019, 13:28:40 od Mik0007 »


Offline Mik0007

 • Zkušený člen
 • ***
 • Příspěvků: 143
  • Zobrazit profil
Re:Skyway Capital, SWIG, RSW systems - investiční MLM podvod
« Odpověď #3 kdy: 25. 02. 2019, 06:08:51 »
Jak funguje běloruský Skyway v praxi


Vrtulník
https://youtu.be/6YYKvMPtr20
V roce 2018 byl na Ecofestu v Bělorusku představen prototyp bezpilotního plně automatizovaného dronu na bázi vrtulníku KA-26, který by měl jako první na světě převážet náklad do odhlehlých končin, nepřístupných míst a zasahovat v radioaktivních zónách.
Skutečnost je taková, že byl z hangáru vyvezen 50 let starý vrtulník (výroba 1969-85) s vybrakovanou kabinou a přetřenými okny na modro. Jediné, co s ním předvedli, bylo dálkové nastartování modelářskou vysílačkou Taranis Q X7 v ceně 150 EUR.

Most
https://youtu.be/o7MCFkuR7bM
Na stejném Ekofestu byla představena konstrukce odlehčené lávky pro pěší. Soudruzi z Běloruska asi někde udělali chybu, protože bezpečně ji přejít, byl nadlidský výkon, ten důchodce na videu si to evidentně užil.

San Bernardino
https://vimeo.com/285457988?ref=fb-share&1
Investoři byli už natolik nervózní, že Skyway nemá ani jednoho zákazníka, takž se pánové ze Skyway Capital rozhodli, že si toho prvního vymyslí. V průběhu loňského roku oznámili, že jednali se starostou švýcarského San Bernardina a po 6 měsících vyjednávání oznámili, že tam bude stát první adresný projekt. Utekla jim jedna podstatná věc. San Bernardino žádného starostu nemá. To, že ve Švýcarsku o projektu Skyway nic neví, ani nemusím dodávat. A investoři opět čekají na prvního zákazníka.

Slovenská technická univerzita
https://www.crz.gov.sk/index.php?ID=603&doc=2529440&text=1
V roce 2016 bylo podepsáno memorandum o spolupráci s bratislavskou STU. Tato událost byla samozřejmě využita k propagaci a lákání nových investorů a logo dodnes visí třeba na stránkách fondu rsw-systems.com. Na škole od té doby o Skyway nic neví. Potvrzeno e-mailovou komunikací.

Havárie
https://auto.onliner.by/2017/12/16/sky-way
Skyway je prezentován jako bezpečný plně automatizovaný systém hromadné dopravy. Vozy mají být vybaveny kamerami sledující provoz a zajišťující vteřinové rozestupy mezi nimi. V prezentacích se objevila i odolnost proti teroristickému útoku a zemětřesení o mag. 10. V praxi to vypadá trochu jinak. Laminátová kabinka rozpáraná traktorem a první srážka superbezpečného dopravního systému.Offline Mik0007

 • Zkušený člen
 • ***
 • Příspěvků: 143
  • Zobrazit profil
Re:Skyway Capital, SWIG, RSW systems - investiční MLM podvod
« Odpověď #4 kdy: 15. 03. 2019, 21:41:02 »
Skyway byl aktuálně označen jako podvod šéfem italského kraje Lombardie Pietrem Bussolatim.
Zdroj:
http://www.letteraemme.it/2019/03/09/sky-way-lazienda-del-tram-volante-nel-mirino-del-corriere-della-sera/

Překlad článku (Google translate):
Nákladní vozy, které se pohybují na více než 500 kilometrech za hodinu mezi Cologno Monzese a Vimercate, s jízdou každých 15 vteřin: není to sci-fi film, nýbrž projekt, který byl představen dopravním komisím Lombardie v běloruské společnosti Sky Way .

L ' futuristický plán pro připojení, pokud by byla provedena, by vedlo ke skutečnému Copernican revoluci v mobilitě dopravy v Miláně . Škoda, že to byl jen uměle vytvořený podvod.

Sky Way, přestože se chlubí prací po celém světě, nikdy nedělala takovéto dílo. Zástupci společnosti, kteří na žádost regionální rady Andrea Monti poslouchali Pirellone , ilustrovali plán a hovořili o avantgardních dílech, která již byla provedena v Dubaji, Indii, Austrálii a Turecku.

«Nebyl realizován ani operační projekt. Jsme svědky umělecké reprezentace v Dopravní komisi, “komentoval radní PD Pietro Bussolati , který oznámil podvodný charakter plánu navrhovaného Sky Way. Rovněž se ukázalo, že umístění cenných papírů společnosti s pobočkami v různých daňových rájích bylo blokováno Národní komisí pro podniky a burzou.

Sky Way již loni v létě dosáhl titulků, při příležitosti komunálních voleb v Messině : kontroverzní "létající tramvaj" byla také zahrnuta do programu současného starosty Cateno De Lucy a již během volební kampaně vznesly pochybnosti a ironie na webu.

Historie běloruské společnosti je velmi kontroverzní: pojatá na teoriích inženýra a vynálezce Anatolij Yunitskiy , Sky Way se může pochlubit stovkami sci-fi 3D vizualizací a rekonstrukcí, ale žádná auta skutečně cirkulují.

I při hledání na webu je možné odvodit velmi málo. Kromě výše zmíněné počítačové grafiky je jedinou věcí, která se objevuje, nesčetné množství reklam, které zvou potenciální investory, aby přispěli společnosti: na oplátku jen díky příslibu velkých zisků a "záchraně planety" díky těmto novým technologie.

TAGY: MILÁN , PROJEKT , LOMBARDIE , TRAMVAJ , PODVOD

Reklama

 • Stálý člen
 • *****
 • Příspěvků: 0

reklama 
Platby GoPay

reklama