reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Přiznání k DP  (Přečteno 708 krát)

marie l.

  • Host
Přiznání k DP
« kdy: 11. 03. 2019, 12:08:49 »
DOBRÝ DEN, MŮŽETE MI NĚKDO SDĚLIT, K ČEMU SLOUŽÍ PŘÍLOHA - § 6 Příjmy ze závislé činnosti a funkční požitky  / jedná se jen o rekapitulaci při více zaměstnáních, tedy příjmech od více zaměstnavatelů /? TATO PŘÍLOHA JE UVEDENA NA KONCI FORMULÁŘE PŘIZNÁNÍ  k dani z příjmů fyzických osob pro poplatníky mající pouze příjmy ze závislé činnosti na území ĆR / č. 255405/D MFin 5405/D VZOR 2. děkuji M.L.R.

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklamaLada

  • Host
Re:Přiznání k DP
« Odpověď #1 kdy: 11. 03. 2019, 13:41:04 »
Tento formulář má 2 strany a na jeho konci (strana 2) je pouze seznam příloh (nadepsaný "Přílohy DAP"). Příloha s názvem, který uvádíte, v něm uvedená není. Nejpodobnější vašemu popisu je hned první položka na seznamu příloh, s dlouhým názvem "Potvrzení o zdanitelných příjmech ze závislé činnosti a o sražených zálohách na daň a daňovém zvýhodnění za příslušné zdaňovací období a Potvrzení o vyplacených příjmech a sražené dani, a to od všech zaměstnavatelů podle § 38j odst. 3 zákona".

Pokud jste přiznání vyplňovala v EPO a využila jste přitom funkci "výpočtová tabulka k § 6" (používá se jako pomůcka pokud jste měla příjmy od více zaměstnavatelů), tak se vám nakonec ve vygenerovaném PDF objevila ještě třetí strana, ale ta má nadpis "Ostatní příloha k přiznání k dani z příjmu fyzických osob za zdaňovací období (kalendářní rok) nebo jeho část" a v záhlaví tabulky má napsáno "Tabulka pro zadání údajů o příjmech podle § 6 zákona v členění dle jednotlivých zaměstnavatelů".

Pokud to nic z tohoto není, tak netuším, jakou přílohu máte na mysli.


 
Platby GoPay

reklama