reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Ponziho schéma - všichni tomu rozumí :-) :-) :-)  (Přečteno 2087 krát)

Klient RN

• Host
Koukám, jak tu všichni pomalu do jednoho jste odborníci na Ponziho schéma a určitě víte na 100%, co to vlastně je...jen tu kopírujete jeden druhého, přikláníte se na toto téma ...tak zůstaňte v bankách, které vám naprdnou  3% a udělají na Vás třeba i 500%...švagrová dělá v bance v investičním a tohle mi i potvrdila...jak fungují finanční makléři - že za 1 Kč vloženou dostanou 0,5 Kč...aha...tak to by asi šli makat někam na linku, naopak za korunu si vezmou dvě, tři...5 ... z čeho žijí banky, pojišťovny, nebo si myslíte, že to je ze solidárnosti? Tak to asi kulový....jak funguje ČMSS - vám dá 0,9% a sama si bere zbytek desítek procent... kdo neinvestuje s rizikem, tak nemá .. ano, investice jsou vždy s rizikem, ale i banka může krachnout a stát vám dá prd...

Reklama

• Stálý člen

reklama

Tom

• Host
Re:Ponziho schéma - všichni tomu rozumí :-) :-) :-)
« Odpověď #1 kdy: 24. 03. 2019, 19:55:29 »
A ptáš se konkrétně na co?

Boban

• Host
Re:Ponziho schéma - všichni tomu rozumí :-) :-) :-)
« Odpověď #2 kdy: 25. 03. 2019, 13:20:34 »
Taky jsem to nějak nepobral. Má to být reakce na kritiku nějakých nabízených investic? Části textu mi trochu připomínají přesvědčovací telefonní skripty navolávačů lákajících na „znamenité investiční příležitosti“ u různých pochybných brokerů atd. Doufám, že se pletu…

Platby GoPay

reklama