reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: časté stěhování sídla firmy v rámci Prahy  (Přečteno 5944 krát)

aleachim

  • Host
dobrý den, dokážete poradit, jak je to když je místem výkonu ČR, pro účely pracovních náhrad je Praha 4. Pak se ale firma dvakrát přestěhuje (P10) a po dvou letech na Prahu 9. (Opačný směr než bydliště zaměstnance)
Zaměstanec má služ. ale min. 3-4 týdně jezdí do sídla firmy - nyní v Praze 9. Nová cesta (byť sl. autem) mu jednou cestou zabere 1,5h (což je 3xnásobek od původního sídla). Zde asi zaměstananec nemůže nic namítat, když má auto a místo výkonu ČR, že ne?

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklamaLada

  • Host
Re:časté stěhování sídla firmy v rámci Prahy
« Odpověď #1 kdy: 04. 04. 2019, 09:26:30 »
Nějak jsem nepochopila, na co se vlastně ptáte. Co přesně chcete namítat? Chcete, aby vám zaměstnavatel proplácel stravné na "služební cestě"? (Toto by se možná dalo obhájit vzhledem k tomu, že místo pro účely prac. náhrad je Praha 4 a jezdíte pracovat na Prahu 9.) Nebo chcete dostat přidáno? Chcete dostávat příspěvek na dopravu do práce? Nechcete jezdit do sídla firmy, protože je to moc daleko?

Někteří lidé prostě dojíždějí do práce i na dost velké vzdálenosti. Pokud to pro vás představuje tak velký problém, asi vám nezbude, než si začít hledat jinou práci, protože váš zaměstnavatel se asi nepřestěhuje ještě jednou jenom kvůli tomu, že vám umístění jeho sídla nevyhovuje.


 
Platby GoPay

reklama