reklama

reklama

reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Dotaz ohledně platformy s platformou plus 500  (Přečteno 4476 krát)

Etul

• Host
Dotaz ohledně platformy s platformou plus 500
« kdy: 17. 05. 2019, 13:07:36 »
Dobrý den,

rád bych trochu více pronikl do světa investic. Vyhlédl jsem si pro tuto aktivitu platformu plus 500 (příkládám odkaz) https://www.plus500.cz/. Zajímá mě, jestli s tím někdo máte zkušenosti. Koukal jsem na kde jaký článek na netu, ale kromě tohoto https://finex.cz/navod-jak-pouzit-plus500/ jsem nic moc neobjevil. Wikina mlčí, uživatelské recenze skoro žádné. Nemáte k tomu prosím někdo zpětnou vazbu?
Díky

Reklama

• Stálý člen

reklama

Boban

• Host
Re:Dotaz ohledně platformy s platformou plus 500
« Odpověď #1 kdy: 20. 05. 2019, 15:51:46 »
Upřímně řečeno, nejsem si jistý, co přesně svým dotazem sledujete, protože Plus500 patří k těm nejprofláknutějším platformám vůbec a všelijakými recenzemi a diskuzemi se to na netu jen hemží. Nechápu, jak jste je mohl nenajít... Doporučoval bych Vám nezajímat se pouze o platformu, ale hlavně o to, zda opravdu víte, do čeho jdete. Já bych Vám tento způsob „průniku do světa investic“ neradil. I zde platí, že naprostá většina drobných obchodníků o své peníze přijde. A když už se rozhodnete do toho jít, zjistěte si, pod jakou jejich pobočku jako klient z ČR spadnete. Něco mi říká, že pod tu na Kypru, buďte opatrný.

Jonas

• Host
Re:Dotaz ohledně platformy s platformou plus 500
« Odpověď #2 kdy: 26. 05. 2019, 22:28:44 »
Jen doplním Bobana, co to znamená "patří k těm nejprofláknutějším platformám vůbec". ESMA přikázala v souvislosti s produktovými intervencemi zveřejňovat, kolik retailových investorů při obchodování s CFD u konkrétního obchodníka utrpí ztrátu. Plus500 má toto číslo úctihodné: "U 80,6% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty" (citace z oficiálního webu Plus500). Takže nelze než zopakovat varování ESMA: "Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků."

Platby GoPay

reklama