reklama

Nový dotaz do volného fóra

Chcete se zeptat ostatních uživatelů diskuzního fóra? Využijte zdarma obsahových rubrik.

Autor Téma: Odvod DPH při prodeji auta s odpočtem DPH v poměrné výši  (Přečteno 4018 krát)

Martin Vopletka

  • Host
Dobrý den,

Před 6 lety jsem si jako OSVČ, plátce DPH, pořídil auto a jelikož jsem jej využíval i pro soukromé účely, použil jsem poměrný nárok na odpočet DPH ve výši 50%. Nyní automobil prodávám a podle § 78d ZDPH bych chtěl odvést daň také v poměrné výši 50%. Nicméně pokud toto vyplním do kontrolního hlášení, nebude mé hlášení sedět s hlášením kupujícího, který je také plátce DPH. Jak mám v tomto případě postupovat?

Předem děkuji za Vaši odpověď.

S pozdravem
Martin Vopletka

Reklama

  • Stálý člen
  • *****
  • Příspěvků: 0

reklama



 
Platby GoPay

reklama